Energia Wampiry: Prawda i fikcja

Energia Wampiry: Prawda i fikcja

Psychologia osobowości

Komunikacja z każdą osobę, często zdarza się, pozostawia dziwny posmak bezsilności lub radości. Jak to możliwe, aby dodać komentarz? Pole energetyczne, które posiada każdy z nas, to prawie nie jest tajemnicą. Podczas komunikacji, ludzie z różnych pól energetycznych są, jeśli mogę tak powiedzieć, ofiary siebie.

Niektórzy uważają, dewastacji, inni – entuzjazm. Jest to ciekawa zasada, że ​​stało się regułą. Ponadto, w porównaniu, a ostatnio stało się faktem niewątpliwym.

Wiele zależy od nastroju i samopoczucia ludzi komunikujących się ze sobą, a także do charakteru ich związku. W innej sytuacji, wynikiem przekazania same znane z siebie może zmieniać się w kierunku przeciwnym: jedna "Napoje krwi", Inne – daje się ponownie i na odwrót. I tak dziwne, jak to jest naturalny system.

Świadomie lub nieświadomie, ludzie wpływać na innych – w tym wymiany energii? To jest interesujące. Świadomie – jest, gdy osoba stara się kontrolować sytuację.

W tym przypadku, osoby te muszą być chronione. Jednym z pozytywnych przykładów – odwołanie do kapłana. Staje się lżejszy od rozmowy z nim, wiele z nich zauważył, to dla siebie.

Po rozmowie z księdzem nie czujemy, że po cenach dumpingowych ich śmieci i do towarzystwa, słuchał, nie śmieci pit i, co gorsza, wampirem.

Lub inny przykład. Odwiedzają znajomego w szpitalu, lub komunikacji z osobą zmęczony. Ale w swojej społeczności lub przyjaciela jest coraz lepiej, i czujesz jakąś słabość. Nie należy bać się tego.

Przyszedł do niego z czystej duszy, potem przyniósł mu dobre, zaczął się uśmiechać. I masz te szczere uśmiechy wrócić do pełnej obe6me.

"Wampiry"Okazuje się, wziąć rozmówców energii nieświadomie, nie chcąc zła. Ale jeśli okaże się, że zauważą ich wpływ na ludzi, zaczynają nadużywać swoich uprawnień. Ale w ogóle nie dotyczy. Oto mała klasyfikacja:

– Wampiry "słoneczny"Tam, gdzie jest, jest skandalem. Mężczyzna jest niezrównoważony. dla nich szczytem doskonałości. Po ich uspokoić cel osiągnięty.

– "Okresy" towarzysze zawsze coś nie jest zadowolony. Narzekają, że chcą być rozumiane i sympatyzował z nich. Z takich "wampiry" trzeba być ostrożnym.

Po tych niepewnych skarg, ryzykujesz ból głowy, co najmniej.

– masz takie rzeczy się zdarzają: zaznajomieni krzyczeć bez powodu, ani rzeczy, a potem jakoś nagle się uspokaja? Jeśli tak, to jest inny rodzaj "Wampir" – "Chiefs", Nieodpowiednie dziwne i jak reagować? Burzliwy temperament, co można zrobić. Ale przemoc takich osób poczucie winy i strachu.

Widząc tę ​​reakcję, takich przedstawicieli "Wampir" uspokoić.

Wszystko, co dzieje się w życiu człowieka – radości i smutku. Problemy, choroby i inne wstrząsy mają duży wpływ na naszą energię. Dlatego "Wampiry" się komplikują "sałata" ludzkich problemów. Okazuje się, że te same "Wampiry" Mamy oczyszczone z nadmiaru, z umiarkowaną ekspozycją. Kiedy myślisz, że wysysają siły – nie zawsze jest to prawda. Nie wszystko, co ma do winy notorycznie "Wampiry",

Kiedy spotkasz podobnych ludzi, staram się być świadomy – który stoi przed tobą. A następnie (od sytuacji), trzeba się z nimi i trzeba iść.

Share →