Etykieta ślubna dla gości

Etykieta ślubna dla gości

Ci, którzy są zaproszeni na wesele, czekając na całej subtelności bagiennych etykiety odnoszące się do małżeństwa. Nie martw się, powiem ci wszystko.

Zacznijmy ubrania

www.garmoniazhizni.com/2013/06/10/odezhda-na-svadbu-10-sovetov-kak-izbezhat-provala/

Co to jest czarny krawat

Brzmienie krawat sięga lat pięćdziesiątych, kiedy ludzie nie są bardzo formalne wydarzenia, które przybyły w biały krawat i marynarkę z długimi ogonami. „Czarny krawat”, które wymaga głębokiej dla człowieka, bo jest dobrze ubrania. Jak wyrafinowane – to zależy od miejsca, pory dnia i firmy, ale zazwyczaj jest to rozumieć słowo „strój wieczorowy”, który może być konwencjonalna sukni koktajl lub długa suknia na podłogę.

Możesz przyjść na ślub w czerni?

Możesz przyjść na ślub w kolorze czarnym. Mam dość dużo było do wesela i widziałem wiele kobiet w czarny, więc wiem, że to nie tylko dopuszczalne, ale również dość powszechne. Nawet jeśli nie jest to wydarzenie kategorii „black tie” Nadal jestem zwolennikiem czarno – oczywiście, jeśli sukienka jest mało eleganckie i nie powoduje pogrzebowe skojarzenia.

Zimowy ślub niemal zmusić cię do noszenia aksamitny głęboki czerwony lub niebieskim; Letnie wesela „wymagają” printsessinih sukienki i pastelowe włosy i pomysłowo pełen smaku. Nie popełnia fatalny błąd, nie jest dobrze ubrana na wieczór wesele. Panna młoda, matka panny młodej i pana młodego może potraktować to jako osobistą zniewagę.

Dzień ślubu, jeśli nie zaznaczono inaczej, są zazwyczaj bardziej swobodna niż wieczorem, więc dla nich to wystarczy umieścić na spódnicę i bluzkę lub ubierać gustownie. Elegancki pantsuit jest także miły. Brak plisowane spodnie.

Brak spódnice, podnosi tyłek kiedy można usiąść.

Możesz prowadzić satelitę

Jeśli zostaniesz zaproszony do wniesienia gości na wesele, wiesz o tym. Zaproszenie zostanie skierowane do ciebie i powiedział do innej osoby lub dla Ciebie i nienazwanego gości, na przykład: „. Tatiana Zakharova z gościem” „Zakharova Tatiana i Michaiła Sumin” lub Jeśli zaproszenie na ślub skierowana jest wyłącznie do Ciebie, to nie można wnieść towarzysza, i to się nie dyskutuje.

Widziałem całe rodziny rozdartym przez wojny wewnętrznych ze względu na fakt, że raz przyniósł jej kuzyn Larissa kolega Andrew od zaangażowania, to powinno być w stanie doprowadzić go do ślubu. Odpowiedź na to – „nie”, ale nie można zadawać pytania. To stawia właściciela w nieprzyjemnej sytuacji, ponieważ musi być powiedział kategoryczne „nie”.

Koniecznie z satelity na weselu?

Należy podać satelitarnej, ponieważ zaproszenie dla dwóch osób? Jeśli spotkasz kogoś i myślę, że on zdobył zaproszenie na sam będzie w stanie (i chce), aby przetrwać obecny z wami na weselu, a następnie, bez wątpienia, można go wnieść. Jednak, być przygotowany na to, że związek ten może być punktem zwrotnym.

Czy się to podoba, czy nie, wizyta na weselu może spowodować dyskusję małżeństwa, może być – jest przedwczesne. Ludzie mają tendencję do dać się ponieść na weselach i poprosić wszystkich obecnych o tym, kiedy mają zamiar się pobrać. Może on pochodzić z miejsca, jeśli zamknąć z chłopakiem mniej niż trzy tygodnie.

Nie ma potrzeby się spieszyć.

Nie jesteś zmuszony wykopać odpowiednią znajomość wśród znajomych lub dać żadnego przyzwoitego faceta, aby spojrzeć na weselu. Jeśli twój ex jest żonaty i ma niepewną sytuację (na przykład, można spotkać się ze studentami), zaprosić dobrego przyjaciela. Kogo nie udało, doprowadzenia jej właścicieli.

W końcu płacą za ten wieczór.

Przyjdź sam: Nie chłopakowi nie ma problemu

Skorzystaj z okazji do tańca, towarzysko i picia, jak dusza zapragnie, a radości nie związany własną rodzinę. Ślub – najlepsze miejsce na spotkanie inną samotną duszę. Goście są sprawdzane, a zatem mało prawdopodobne, aby bać się nowych znajomości.

Ślub to doskonała okazja, aby spotkać dwa dobre samotnych ludzi, w taki czy inny sposób mają wspólnych znajomych.

Jest prawdopodobne, że będzie postawić na stole obok innego jednego gościa, jak twój psevdokavalera. On ma pewną wartość, nawet jeśli jesteś zainteresowany to – przynajmniej będziesz mieć gwarantowaną partnera do tańca. I nie jest stronniczy – nigdy nie wiesz z góry nie włącza się psevdokavaler obecnej.

Grzanki, choć jest staroświeckie

Bravo, gdybyś mógł stanąć przed tymi wszystkimi ludźmi i zamiar odejść do lamusa, ale wciąż przyjemne tradycji głoszenie tosty. Tak jak my kochają ślub (nawet tych z nas, którzy otwarcie mówi, że nienawidzi wesela), kochamy przepychem i stałe toast. Grzanki pozwalają nam być nieformalne w miejscu publicznym, być w centrum uwagi, a jak to jest dozwolone, aby osobiste uznanie, niektóre dwuznaczne lub nieco niegrzeczny, ale tylko dlatego, że cię kocham.

Jak zrobić to więcej zabawy?

Oto kilka porad na tosty?

  • Kto będzie grzanki, zależy jak formalny ślub odbywa. Dysk Protokół mówi, że należy opiekanie, tylko wtedy, gdy zadano to zrobić przed ślubem. Tradycyjnie, w recepcji zaproponowała świadka tosty, a następnie przez świadka. Na bardziej staroświeckie wesela muszą czekać do całej rodziny wyrażą tosty, a następnie stuknij łyżkę na szybie – i do przodu, tym więcej tym lepiej.

    Jeśli nie jesteś pewien, co zrobić, poproś rodziców (lub tych, którzy swoją rolę na weselu), można coś powiedzieć. Jeżeli wniosek spotkać inny niż entuzjastycznie: „Oczywiście!” Zapisz swoje życzenia i wysłać je do znajomych w liście dzień po ślubie.

  • Możesz zostać poproszony toast – wiele panien i kawalerów zapytać swoich bliskich do udziału w taki sposób, w tych wydarzeniach.

    Jeśli jesteś nerwowy wcześniej coś napisać, ale to będzie sporo zwrotów – zrobić kilka krótkich życzenia, a nie przeczytać raport. Gratulacje, anegdotę lub dwa i fałdy. Mów szczerze i rzeczowo.

  • Toast – to nie jest żart.

    Szyderczy rozłożyć gościem honorowym na jego dowcip. Dlatego, pin up, ale bez okrucieństwa. Brak specjalnych niespodzianek, nie prowokować tłumu i przetestować swoje poczucie humoru w innych i wcześniej, aby upewnić się, że to jest naprawdę zabawne.

W następnym artykule omówimy prezentów na ślub.

Share →