Farbowania włosów z wyciągów roślinnych (bez amoniaku) SanoTint

Farbowania włosów z wyciągów roślinnych (bez amoniaku) SanoTint

Firma jest barwnik roślinny włosów Vivasan SanoTint. Ta nowa generacja farb, że nie zawiera amoniaku uszkodzą strukturę włosów, dodatkowo jego skład wchodzą narzędzia do pielęgnacji włosów.

Herbal kolor włosów bez amoniaku przeznaczony do SanoTint łagodnym włosy farbowanie. Zawiera wyciąg z prosa, bogate w kwas krzemowy – doskonała ochrona włosów, ekstrakty brzozy, z pestek winogron. orzech powłoki. Farba SanoTint psuje nie tylko swoich włosów i odwrotnie – wzmacnia i odbudowuje ich strukturę.

Farba SanoTint zawiera minimalną ilość barwników chemicznych (mniej niż 0,1%).

Farba SanoTint dobrze pasuje na światło i siwych włosów, z siwymi włosami jest zalecany do malowania naturalny odcień włosów. Farba przeznaczona do delikatnego SanoTint Farbowanie włosów (nie zawiera amoniaku), to może pomóc, aby rozjaśnić włosy tylko na 2/1 boiska.

Do barwienia ciemne włosy w jaśniejszym kolorem na boisku 2-3 zaleca się stosowanie Rozjaśniacze SanoTint. Ale w tym przypadku, ciemne włosy nie mogą być wykonywane bardzo lekkie. To jest, jasny lakier nie jest przeznaczony do barwienia czarne włosy (patrz.

Tabeli).

SanoTint farba zawiera olej proso. Trawa ta jest bardzo bogaty w krzem, który odżywia cebulki włosowe, promuje ich wzrost. W związku z tym, po użyciu farb do włosów SanoTint stać się bardziej zdrowe i żywe, przyjemne w dotyku.

Ale w każdym przypadku zaleca się stosować po farbowanie włosów balsam-odżywka dodaje. Wzmacnia włosy i nadaje jej miękkość i połysk.

 • zawiera minimalną ilość barwników chemicznych
 • testowany dermatologicznie
 • Zalecany Vvsemirnoy Health Organization, farba nie zawiera niklu i sole metali ciężkich
 • nie zawiera hormonów, GMO, syntetycznych konserwantów, parabenów, produktów zwierzęcych
 • nie powoduje podrażnień skóry głowy
 • powoduje bóle głowy i zatrucia

  Każdy pakiet zawiera farby:

  1 tubka farby – 55 ml

  1 butelka emulsji mocowania – 55 ml

  1 butelka balsamu -15 ml

  1 para rękawic jednorazowych

  Sposób użycia:

  1. Dokładnie wymieszać w zwykły kubek, w równych proporcjach, oraz ustalające emulsji barwnika. Nie zapomnij założyć rękawice. Poprawić spójność, to jest możliwe (nie wymagane), aby wykorzystać Vivaderm pianki (sm.video poniżej).

  2. Zastosuj grzebień lub szczotka na mieszaninę niemytego włosy, bardzo ostrożnie – do korzeni włosów. Pozostawić na farbowania włosów przez 15 – 30 minut.

  3. spłukać ciepłą wodą i farby suche włosy ręcznikiem.

  4. Nałożyć na włosy trochę balsamu-pokosu. Szerzyć jego grzebień do włosów.

  Nie wylewać do! Nadać włosom pożądany kształt z suszarką do włosów i grzebień.

  Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat kolorów, a na wybór koloru, który chcesz, sprawdź zwięzłe wskazówki na temat stosowania farb SanoTint, które zawiera również tabelę farby dopasowania dla pożądanego koloru włosów. Zobacz. Nie

 • Share →