Farbowanie włosów (farbowanie i malowanie), rozjaśnienie przebarwień ... i włosy

Farbowanie włosów (farbowanie i malowanie), wyjaśnienie włosów i włosów wybielacza.

Nigdy wcześniej farbowanie włosów nie osiągnie poziomu technologicznego: dziś nie ma nic łatwiejszego niż tymczasowo przyciemniane włosy lub uczynić je bardziej odporne na nowy kolor. Istnieje wiele narzędzi, malowanki dla artykułów gospodarstwa domowego.

WYBÓR

Barwniki przejściowe są łatwo rozpuszczalne w wodzie i stosowane przed myciem na mokre włosy. Obejmują one warstwę zewnętrzną włosów. Farba jest wypłukiwane podczas dalszego prania.

Barwniki przejściowe są dobre. działać szybko, choć nie na długo, lub zmiany pomocy ukryj bielone blond kolor lub siwe włosy.

Płyny barwiące zawierają barwnik, który można myć silnym balsam niemalowanej; są jak barwniki tymczasowych i nadają się do tonowania szary, światło lub rozjaśnionych włosach.

Barwniki barwiące dać bardziej zauważalny efekt, który trwa do momentu, w szóstym lub ósmym mycia. Jednakże, tylko uzupełniać, wzbogacać, bardziej nasycony kolor włosów, ale nie może to lżejsze. Barwniki barwiące przenikać przez naskórek i korze powleczonego zewnętrzną powierzchnię (wewnętrzna warstwa włosów).

Kolor zanika stopniowo, dzięki czemu jest idealny dla tych, którzy chcą eksperymentować, ale nie chcę, aby ustalić zmiany na stałe.

Długie barwniki barwiące pozostać na włosach do 12-20 drugim myciu i nadaje się do jasnych i siwych włosów. Barwnik przenika głębiej w korze niż w poprzedniej.

Odporne barwniki skutecznie malować jasne i siwe włosy. Farba wnika w korze przez 30 minut, po czym tlen utlenia pigmenty barwnikowe i ustala ich położenie w środku.

Korzenie muszą dotykać się co sześć tygodni. Ważne jest, aby farba tylko część nowo uprawianych włosów. Jeśli nowa farba pokryje część uprzednio malowane włosy, zostanie ustalone, że będzie włosy bardziej porowata.

Kilka faktów

  • Barwnik wypełnia włosa, dzięki czemu cienkie włosy grubsze.
  • Farbowanie włosów zmienia ich porowatość, która pomaga przezwyciężyć tłustości.
  • Włosy bogate kolory odbijają więcej światła i wyglądają bardziej gęste
  • Odblaski dać cienkie włosy lepszą strukturę i usunąć z zagęszczania włosów surowość.
  • Zbyt jasny kolor sprawia wrażenie cienkiej sierści.
Share →