Fartuchy medyczne

fartuchy medyczne

Ltd. «MEDTEKS» – To jest rozwój, produkcja i sprzedaż sukien medycznych. Przez 10 lat stworzył kilkanaście modeli sukien medycznych. Obecnie stale produkują ponad 30 modeli sukien medycznych.

Wszystkie nasze modele suknie są imiona żeńskie lub męskie, w zależności od tego, czy męskiej lub kobiecej sukni.

Zobacz wszystkie modele sukien medycznych

Nasze modele suknie można znaleźć klasyczne prosto do przetwarzania na kieszeniach i rękawach komórkowych, ściśle dopasowanym modelu szlafroki, z wykończeniem lub czysto białych, kolorowych szatach z akcentami rurociągowych lub grochu lub komórek na guziki, zamki błyskawiczne, guziki, długie (do połowy łydki ), średniej długości (kolano) lub obcinane mini (powyżej kolana) do odbytu lub boczne otwory o różnych kształtach fizycznych, z długim, ¾ lub krótkie rękawy.

Fartuchy medyczne mężczyzna i kobieta ma inną podstawę, a ten, kto uważa, że ​​kobiety różnią się od męskich szatach, tylko klamra (męskie szaty zaorać lewej do prawej i od prawej do lewej kobiet odwrotnie), są głęboko myli.

Jako wykończenie płaszcze medycznych używamy: Kant «warkoczyk»Satynowe lub biały kolor krawędzi, kolor tkaniny obrzeża, satyna ukośne Bakey na krawędzi, wstawki z tkaniny w kolorze kontrastowym, kolorowe lub białe, dopasowane do warkocz wkładkę tkaniny, wprowadzenie «Druk» (Groch, klatka, kurze łapki), srebro obrzeża.

W naszym katalogu znajdują się fartuchy lekarskie i niedrogie modele, takie jak klasyczny, Laura i Pauline i wyłącznie dla osób fizycznych, jak Lyme. Wśród różnych modeli, każdy model będzie w stanie podnieść szatę na jego bogactwa i rodzaju działalności.

Do produkcji sukien medyczne używane materiały jakościowe zmieszane z wodą i krovoottalkivayuschey impregnacji. Mają dobrą wytrzymałość i właściwości higieniczne, łatwo usunięte i trochę pogniecione, mają kolor trwałość koloru, bez obierania.

Stale w magazynie Produkujemy fartuchy medyczne tkaniny Tisza (skład 35% / B, 65% -n / e, w gęstości impregnacji 120 g. / Mkw.), Ale kolejność nie tylko suknie medycznych z innych materiałów mieszanych, na przykład, skośnym, panaceum, Satori i Teredo.

Wszystko fartuchy medyczne produkowane zgodnie z wymogami dokumentacji normatywnej i technicznej. Do wytwarzania wzorców, projektant kieruje gości specjalnych.

Mamy różne kolory tkanki tradycyjnym niebieskim i zielonym, a także ekskluzywnym korala, z oliwek, terakoty i szerokiej gamie rozmiarów od 40 do 70 rozmiaru, ale zdarzały się przypadki, że nawet szyte 80 rozmiar.

Na życzenie, nasz projektant może dokonać drobnych zmian w naszym modelu podstawowego lub opracowania nowego modelu medycznych suknia wzorowany lub szkicu.

Teraz w dzisiejszym świecie, wszyscy chętni, aby znaleźć swój własny styl i wygląd nowoczesny i modny, więc rozwijamy modele sukien, pod uwagę nie tylko profesjonalne wymagania dotyczące suknie medycznych, ale także starają się podążać za modą i produkcji fartuchy medyczne. który mógłby ozdobić codziennej pracy pracowników służby zdrowia. Naszym celem – wyglądają nowoczesne, modne, stylowe.

Zobacz modeli suknie można w naszym Katalog on-line .

Share →