Fat ludzie świata

Fat ludzie świata

Moda bydła dyktafony jej warunki. Kobiety i mężczyźni na całym świecie zmagają się z nadwagą, w nadziei znalezienia harmonii i piękna. Ale dla niektórych ludzi – nadwaga jest nieruchomość, które afiszować. Są one gotowe do działania w gazetach i czasopismach, telewizji i publikacji internetowych, opowiadają swoje historie, próbują uzyskać dodatkowe wagi do dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa.

Oni są otyłe i mają ogromną nadwagą, są prześladowani choroby, ale są dumni ze swojej nadwagi. Są tacy, którzy są szczęśliwym małżeństwem, i chcą udowodnić, że nadwaga – nie jest przeszkodą dla czystej i szczerej miłości.

Portal dieta cud przygotowała dla swoich czytelników, wybór zdjęć najbardziej tłuszczu ludzi na świecie.

Manuel Uribe

Najgrubszym człowiekiem na świecie, który został nagrany w Księdze Rekordów Guinnessa uznanej Mexican Manuel Uribe. W wieku 43 lat, jego waga to 572 kg. Ale po chwili złamał kolejny rekord. Zrzucanie 231 kg, został zawarty w księgach rekordów za to, że stracił największą ilość dodatkowych kilogramów. Meksykańska twierdzi, że jego przyszła żona Claudia pomógł mu zrobić. W 2008 roku Manuel Uribe poślubił, i tych wszystkich zaproszonych nie wolno było robić zdjęcia z uroczystości ślubnej.

Nie można było wnieść kamer wideo i telefon. Wyłączne prawo do produkcji fotografowanie na weselu tylko kanał Discovery własnością. Na weselu Manuel Uribe została podjęta na specjalnym łóżku za pomocą wózka widłowego.

Obejrzyj film Manuel Uribe, jego historii i jego ślubie. ("McPhee historia")

Donna Simpson

Donna Simpson stała się słynna z powodu ich nadmiaru wagi. W wieku 43 lat, jej waga to 273 funtów. Jej marzeniem było – aby dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgrubszym kobiety w świecie, za to trzeba było odzyskać do 450 funtów. Aby osiągnąć swój cel, że musi jeść około 12.000 kalorii dziennie. Przez około 20 lat, ona jest mężatką – wyszła za mąż, gdy miała 24 lat.

Masa ludzi jest tylko 68 kg. Ale nie tak dawno okazało się, że się rozstali.

Donna Simpson już pojawił się w Księdze Rekordów Guinnessa. kiedy stało się najgrubszych matką świata. Otworzyła stronę internetową dla fanów, którzy oglądają jej życie. Ona organizuje wideo na żywo na swojej stronie internetowej, która pokazuje, jak wchłonąć duże ilości jedzenia. Strona przyniosła jej dochód 90.000 dolarów rocznie.

Gdy stało się znane, teraz Donna Simpson siedział na diecie. i postanowiła schudnąć.

Terry Smith

Inna kobieta, znana na całym świecie ze względu na ciężar, jest Amerykanin Terry Smith. Jego waga wynosi około 320 funtów i przez ostatnie kilka lat, jest przykuty do łóżka. Omal nie może nic na własną rękę zrobić, nawet dostać się z łóżka, nie mówiąc już o tym, umyć i ubrać. To dzieciństwo było bardzo duże i od 7 lat ważył 51 kilogramów.

A 20 lat, ważyła ponad 100 kg.

Kobieta jest również człowiek, który w nim przez kilka lat, córka i wnuczka. Są obsługuje Terry. Lekarze powiedzieli jej od razu przejść na dietę, lub może zagrażać życiu kobiety.

Ona już próbował schudnąć z tabletek odchudzających niesprawdzonych. które zostały przepisane przez lekarza. Ale tabletki nie pomagają, a ponadto innych lekarzy podejrzewa, że ​​miała poważne obrażenia mózgu. W takich przypadkach krytycznych często może tylko pomóc operacji. jak również wykwalifikowanemu żywienia, które mogą rozwijać się, właściwej diety pacjenta.

Share →