Figury ogrodowe z ich rąk. Oryginalne pomysły na tworzenie ...

Figury ogrodowe z ich rąk. Oryginalny pomysł na tworzenie figurek ogrodowych.

Gdy ogród jest prawie zakończona i gotowa do tego, że będzie to odpoczynek, czasami sprawia wrażenie kompozycji niekompletności. Wydaje się, że istnieje altanka, a oświetlenie jest zainstalowany i działa fontanna, ale wciąż czegoś brakowało. To „coś” jest figurki ogrodowe. Ich zaletą jest to, że oni robią wspaniały ogród, przytulne i dodać pozytywnej energii.

A nawet więcej, jeśli takie dane są własnymi rękami, a potem po prostu nie budzą pytania o to, co będzie, nawet urządzić pole bramkowe.

Aby stworzyć figury ogrodowe z własnymi rękami nie trzeba będzie znacznych inwestycji finansowych. Potrzebujesz tylko dostarczanie pomysłów, trochę zręczne ręce i czasu wolnego. O tym, jak i co można zrobić i figury ogrodowe będzie ten artykuł, więc do pracy!

Co należy wiedzieć przed wyborem dane do ogrodu?

Dekoracje obszar ogrodnictwo pomocą figury ogrodowe

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, że obszar ogrodnictwo dekoracji przy pomocy figurek ogrodowych – poważne, a czasem nawet wymaga pomocy specjalistów. Co by wszystkie elementy wystroju ogrodu w zgodzie z danymi trzeba wiedzieć, gdzie i jak zorganizować jaką formę i styl do wyboru. Bo jeśli nieformalne rzeźby ogrodowe poinstruować orientalny smak lub posąg Wenus, to wygląda na miejscu i zrobić cały skład znaczenia.

W odniesieniu do ogólnego stylu ogrodu, byłoby miło zrobić figury ogrodowe w formie niespodzianki i logicznego zakończenia wszystkich środowisk. Jeśli ogród jest umieszczony w romantycznym otoczeniu, nie zapobiegnie Amurchik jeśli ogród jest w stylu kraju – niemiecki gnomy są doskonałym uzupełnieniem.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w oficjalnej przestrzeni ogrodu dla rzeźby i figurki, w zasadzie, być ustalona, ​​ale nieformalne ogród jest dobre, że można użyć, aby zakończyć swoją fantazję. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się zrobić figury ogrodowe z rąk, można wybrać styl i projekt rysunku, a więc mniej problemu!

Figury ogrodowe w obszarze projektowania krajobrazu

Figury ogrodowe w obszarze projektowania krajobrazu

Oczywiste jest, że dane grać działkę rolę ozdoby ogrodowe, dzięki czemu jest to wspaniały i niepowtarzalny, ale gdy stosowane właściwie, różnych projektowania rzeczy, można nie tylko ozdobić terytorium danych liczbowych, ale także na pokrycie jego wykorzystania jako stanowiska do różnych roślin ozdobnych, takich jak Dokarmianie ptaków itd. W związku z tym, wielkość, kształt i konstrukcja różnych figur, można utworzyć ogród kwiatowy, w dużej mierze przy pomocy figurek ogrodowych. Najważniejsze, że należy pamiętać – w każdym razie, nie za daleko z ilością i różnorodnością figurek ogrodowych, ponieważ nie można tylko zdobią ogród, ale także sprawiają, że gorszy i głupszy!

Jaki materiał wybrać ogród figurkę?

Do tej pory materiał figurynek ogrodnictwie produktów mogą zatem być różne. Popularne są: drewno, plastik, kamień, granit, ceramika, gips, itp Na pytanie: „Co jest najlepszym materiałem” Nie możemy w pełni odpowiedzieć, bo każdy materiał jego plusy i minusy. Najlepszym rozwiązaniem, według ekspertów, mogą być uznane za Polistoun. Polistoun – nowość w tworzywa sztucznego, który jest kamień wytwarza się z mieszaniny żywicy akrylowej, wodorotlenek glinu, oraz różnych pigmentów. Jego zaletą jest to, że nie boi się wysokiej i niskiej temperatury, długotrwałe, radzi sobie w różnych warunkach pogodowych, nie mogą być odkształcenia i stosunkowo niedrogie.

Dlatego, figurki ogrodowe, wykonane z Polyresin – to jest to, co jest potrzebne dla naszego klimatu!

Jak zrobić figury ogrodowe z ich rąk?

Co zrobić z rękami figury ogrodowe muszą, jak już wspomniano, trochę cierpliwości, wyobraźni i własnego czasu. Najlepszy materiał dla figurek ogrodowych – drzewo. Kłopot tylko w jego trwałość, ale jeśli uważnie figurka wykonana przez jednostki specjalne środki, będą służyć przez długi czas i chwały! Wystarczy dobry materiał do tworzenia figurki – pianka lub gipsu. Taki materiał może być łatwo ciąć i tworzyć dowolny odpowiedni kształt. Od pierwszej chwili, oczywiście, nie może działać, ale z należytą starannością 3-4th próbuje po prostu dostać dobrą figurę.

Najprostszym sposobem, aby bohaterem bajki – Bun. Aby to zrobić, wziąć plastikową piłkę, wypełnić go z pianki, tworzące nóż farby i malować jego twarz. Wystarczy?

I te pomysły proste figury tworzenia tmuschaya ciemność.

Konfrontacja „zachodnie” gnome i krajowy „przerażony”. Jak zrobić klasyczne figurki z własnymi rękami?

Ogród gnome własnymi rękami

Scarecrow na działce z jego własnymi rękami

Zacznijmy zwykle dla wszystkich figurek ogrodowych – niemiecki gnome. Jego uczestnicy popularność skandynawskie i mitologii germańskiej zyskał od początku 19 wieku, a następnie stał się jednym z prowadzeniem towarów eksportowych w Niemczech. Siwobrody karzeł jest patronem ogrodzie. Uważa się, że zakład, który jest karłem, coraz lepiej i daje więcej owoców nie może mieć zaniki sygnału. Półki z wielu sklepów specjalizujących się w pielęgnacji ogrodu wypełnionego kolorowe Garden Gnome, ale dlaczego nie zrobić takie gnome właścicielem?

Dodać taką postać – nie jest to łatwe zadanie. Jeżeli materiał, z którego planuje się dokonać karzeł – drzewo, powinieneś być w stanie pracować na drewna, gipsu, czy pianka – w konsekwencji niezbędne umiejętności do pracy z małym tynku / pianki. Jednak, jeśli wysiłki więcej zwątpienia, dobre siwobrody krasnolud musi wyjść!

Tylko krasnoludki nie tylko zdobią ogród, ale także na pokrycie go. W tym celu podczas tworzenia postaci, zrobić otwór na lampę LED, a następnie w nocy będzie również w stanie cieszyć się swoim dziełem!

Jak dla krajowego zastępczej gnome, to na pewno jest przerażające. Zrób to dziesięć razy łatwiejsze niż gnome, ponieważ wszystko, co trzeba – ramki i ubrania. W ramach, można użyć drewniany słup, który jest przybity głowę warunkowe i ręce. „Szkielet” straszak wykopane w ziemi, aby nie przez wiatr. Ponadto, nosi stare ubrania i kapelusz (lub szalik). Gotowy do „szkopuł” dla ptaków nie tylko ozdobić swój ogród, ale również odstraszyć szkodniki ptaki upraw.

Jeśli nie chcesz, aby strach na wróble z rękami, wiele wykonań tego ogrodu rysunku jest na półkach w sklepie, tylko na miano niezwykłego – „. Ogród lalki”

Oryginalne dane pomysłów ogrodowe jako przykłady zdjęcie

Tworzenie figurek ogrodowych własnymi rękami często zamienia się w hobby, więc świadomość, że jesteś projektantem jego osobistego ogrodu, bardzo ekscytujące doświadczenie. Nawet jeśli nie możesz pracować z drewna, gipsu i pianki, zawsze można po prostu zdobią kamienie i będzie to również wyglądają imponująco. W ogóle, przykłady na zdjęciu widać.

Inspiracją dla Ciebie i dla bardziej żywe kolory w codziennym życiu!

Oryginalne pomysły projektowe figury ogrodowe

Ogrodnictwo w formie sowa figurka wykonana ręcznie kamienne jeżowców z rękami

Malowane na skałach jak idea figurki ogrodowe Ogrodnictwo rysunek z plastikowych butelek

Kolejny oryginalny pomysł figury ogrodowe z roślin figury ogrodowe Łabędź wykonane z opon

Share →