Filet z kurczaka w piekarniku - przepis niezwykłe wikliny

Filet z kurczaka w piekarniku – przepis niezwykłe wikliny

Mięso drobiowe jest popularny w nowoczesnych gospodyń domowych nie tylko kulinarne wszechstronność i dobry smak, ale również ze względu na łatwość i szybkość przygotowania. Biały, mięso oferta została uznana za jedną z najbardziej użytecznych i dietetycznych produktów. Dania z kurczaka nigdy nie może być tracąc jedną.

Moja rodzina uwielbia kurczaka i gotuję go bardzo często. I jak dla nas to jest prawie numer jeden jedzenie staram się rozpieszczać ich gospodarstwa domowe zróżnicowane dania białego mięsa.

Filety drobiowe mogą być wytwarzane na różne sposoby, w jedną stronę, aby piec w piecu. Ale nawet pieczonego kurczaka można pokonać świeże, przygotowane, na przykład, jak ten niezwykły warkocz.

Są Warkocze z kurczaka może zmieniać codzienne menu i dumni z miejsca na świątecznym stole. A jeśli chcesz gotować wielki obiad lub kolację dla całej rodziny, a potem po prostu wybrać kurczaka, gotować i jeść niektórych jest to przyjemność!

  1. Mięso umyć, osuszyć i pokroić w dobrze długie paski.
  2. Podziel mięsa do równej liczby i złożyć w zbiornik.
  3. Sól, pieprz, wlać oliwę z oliwek.
  4. W jednej porcji, dodać paprykę, kurkumę do innego – wymieszać i pozostawić do marynować przez co najmniej godzinę w lodówce (można zostawić na noc).
  5. Umieść na pokładzie cięcia równoległych elementów tego samego koloru, a następnie skręcić kawałki innych, starając się zachować mięso ciasno.
  6. Delikatnie przenieść warkocze łopatki na podgrzewanym patelni i smażyć z obu stron na brązowienia. Kurczak i piec w nagrzanym piekarniku 180 stopni platting przez 35 minut
  7. Podawać kurczaka platting z dowolnej dekoracji i świeżych warzyw.
Share →