Fox: jak wybrać styl futra i futra

Fox: jak wybrać styl futra i futra

Zimna ostra zima nie ma nic lepszego niż ciepłe się w miłym ciepły płaszcz futra. Futro jest od dawna marzeniem prawie każdej kobiety, a jego nabycie odpowiedzialnego kroku, to jest tak łatwo popaść w fałszywe. Płaszcz nikt nie kupuje się na jeden sezon, więc podejście do wyboru trzeba dokładnie przejrzeć wszystkie niuanse futra, że ​​wolisz.

Pod uwagę nabywców oferowane porady, w jaki sposób wybrać warstwę lisa. tak, aby nie żałować decyzji później spontaniczny, ponieważ jest to wybór dla kilku zim.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli kobieta kupuje futro w sklepie, a sprzedający na rynku, nie troszczą się o jakość produktu i może zamiast futra lisa płaszcz poślizgu nieczystych zwierząt. Każda warstwa musi koniecznie posiadać certyfikat od producenta, co potwierdza, że ​​produkt przeszedł odpowiednią wiedzę, jak również produkt nie jest bezpieczny tylko dla zdrowia, ale także jakościowym. Jednym z głównych składników – jakości futra konstrukcji płaszcza.

Sklep futra jakości FRIDA jest zawsze powyżej i sam może to sprawdzić, odwiedzając jego pod tym adresem.

Zbadaj jakość futra lisa

Spoglądając na futro należy bardzo dokładnie, od góry do dołu. Futra powinny być gładkie, bez żadnych łyse plamy, i jednolite. Możesz opiekunowie futro wobec wzrostu włosów i futra musi wrócić do poprzedniego stanu, a długie włosy nie powinno się nie udać.

Dobrze wykonane futro świetnie wygląda i czuje się jak jedwabisty nie powinno być nieprzyjemne odczucia po dotknięciu futro, lepkie uczucie pojawia się w wyniku niewłaściwego obchodzenia się skóry.

Spróbuj wyciągnąć futra w różnych miejscach, nie powinny być przedmiotem i muszą trzymać się mocno. Ważny szczegół, kiedy płaszcze wybierające się dobrze ubierać futra – wewnętrzna powierzchnia skóry jest biały (jeśli nie są malowane), miękka w dotyku i gładka. Skrawki (jest to bardzo papieru) nie powinny brzmi jak szeleszczą.

Konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na druku, płaszcz, nie powinno być kilka, nie są oznaczone kraj produkującą płaszcz, niektóre dane, które informują o produkcji futer.

Jeśli po złej stronie uszczelek nie znaleziono, więc jakość futra jest słaba, i nie należy go kupić, aby nie żałować później. Musisz uważać na podróbki, ponieważ bardzo często na futra lisa może dać zupełnie inne zwierzę. Na przykład, lisa może dać lisopesa.

Ale dość łatwo odróżnić fałszywe, w dwa futra lisa kolor lisopesa i zostały trzy kolory – szary u podstawy, biały w środku i czarne na końcu.

Wybór stylu

Ogromny wybór stylów lisa futra zaskakuje swoją różnorodnością. Klasyczne długie płaszcze, kurtki, kamizelki, płaszcz do kolan można znaleźć w prawie każdym salonie futra, w ostatnich latach jest również tendencja do skrócić rękawy w futra, długości trzy czwarte lub łokcia stał się bardzo popularny. Oczywiście długość płaszcza i tulei powinna być wybrana w zależności od stopnia zimie w danej miejscowości preferowanych.

Innym bardzo ważnym kryterium przy wyborze płaszcz w stylu – to wiek, w średnim wieku, kobiety w klasycznym garniturze długim płaszczu, ale jeśli kobieta prowadzi samochód, to najlepiej, aby dopasować model do kolan lub dwoma rękami poniżej. Młody człowiek jest lepiej wybrać krótsze modelu płaszcze, oprócz tej szczególnej kategorii, możesz wybrać dowolną długość rękawa, ekskluzywne autorskie modele nieklasyczne, jak również warstwy dowolnego koloru.

Jak widać, herbu Lis może odebrać dla kobiet w każdym wieku. Wybór lisa futra – nie trudne zadanie, jeśli znasz kilka praktycznych wskazówek, oprócz szerokiego wyboru stylów pomóc wybrać wymagającą osobę płaszcz.

Share →