French manicure. Strzał Fotek

French manicure. Strzał Fotek

Manicure francuski

Manicure francuski — korzystna paznokci projektu: jego praktyczność i wyrafinowanie są idealnym uzupełnieniem każdego obrazu.

Jak zrobić francuski manicure. Mamy już rozpatrywane. Obecnie głównie — określenia dekoracji tunikę.

Wcześniej kurtka praktykował w dwóch wersjach: różowy i beżowy, ale wraz z rozwojem sztuki paznokci (cm. formowania akrylu ), A wraz z pojawieniem się różnego rodzaju ozdoby do paznokci, manicure wybrać odpowiedni stała się prawdziwym problemem. Teraz, zamiast dwóch głównych typów tuniki są tysiące unikalnych wzorów.

Dekoracje French manicure z dżetów i cekinów

Teraz u szczytu popularności kurtki, ozdobione kryształkami i cekinami. Zasadniczo, cyrkonie zdobią granicę «Uśmiech» Nail lub górna posypane cekinów i dżetów są przymocowane do boków. Ten manicure nadaje się do przyjęcia i uroczystości.

Akryl odlewnictwo i francuski

Exquisite profile, to nie ma znaczenia, że ​​jest amatorem czy technika zawodowe, nail design jest przekształcany w dzieła sztuki. Częściej niż nie, wielkość używanie paznokci, aby utworzyć ślub manicure. W życiu codziennym, technika ta jest rzadko stosowana ze względu na wystrój jego niewykonalności.

Istnieją dwa typy konstrukcji trójwymiarowej Paznokcia:

  • Malowanie artystyczne żelu lub akrylu;
  • Żel akrylowy lub profilowanie.

W każdym razie, manicure francuski, ozdobione sztukaterią akrylowego, będzie wyglądać idealnie.

Zdjęcia paznokci sztuki dekoracji

Dane na paznokcie — szybko, a co najważniejsze — oryginalny sposób udekorować kurtkę. Mistrzowie często wykorzystują tę technikę wystrój. Jeżeli formowanie większość niepraktyczne w codziennym życiu, rysunki — Najbardziej to.

Podczas dekoracji francuskiego manicure pamiętać zdjęcia jedną ważną zasadę — Nie przesadzaj. W ogóle, mistrz umieszcza zdjęcia na mały palec i palec serdeczny. Z takim podejściem, rysunek nie wygląda nalyapisto.

French manicure zdjęcia :

Share →