Fryzura na długiej belki, średnich i krótkich włosów ... jego

Fryzura na długiej belki, średnich i krótkich włosów z rękami, – instrukcje krok po kroku na zdjęciach.

Dzisiaj przyjrzymy się klasie mistrzowskiej na bardzo popularnej fryzury przez kilka lat z rzędu. Czy to Belka na włosy. Z sezonu na sezon snop na pokazy projektantów mody, które porusza się w górę iw dół na głowie i jest elegancki jak baletnica. i niedbale poluzowane. Ale w każdym przypadku, w dzisiejszym artykule, każdy może zrobić pakiet duszy, ponieważ uważamy, Instrukcja jak zrobić zdjęcia ta fryzura długie, średnie i krótkie włosy z rękami .

Jak zrobić paczkę długie włosy z jego rąk.

Aby rozpocząć z czesanej. Do produkcji wiązki, musimy: szpilki (7-10 sztuk), a Scrunchy tęsknoty. Jeśli kołki są zbyt długie dla użytkownika, mogą być skrócone.

Jak to zrobić można znaleźć w artykule na kocie uszy.

Następnie zrobić kucyk na głowie, za pomocą Scrunchy.

Ogon włosy lekko kręci, jak pokazano strzałkami na rysunku.

Kręcone ogon starannie owinięty wokół gumy (jak pokazano strzałką na zdjęciu poniżej), półokrągły. Pozostaje mały ogon włosy, które ukrywają się pod dzbanek z włosami i kotwienia pin.

Poniżej widok z góry, jak skręcać ogon (z lewej) i jak prishpilivat końcówkę ogona (z prawej) – klip wyraźnie pokazane w kolorze pomarańczowym.

Oto pakiet liści na długich włosach.

Jeśli twoje włosy są bardzo długie i grube, wiązka może być dalej konsolidować kołki dolne okolice.

Jak zrobić kok na średnim włosy z rąk.

Czesane włosy. Będziemy potrzebować Scrunchy i 1-3 stadniny.

Czy kucyk, ale nie pozwól, włosy na koniec i zostawić światła mijania. Pozostałe ogon włosy z obrazka poniżej prostej strzałki, kręcić wokół belki.

Końcówka trzpienia kotwienia włosów. W tym czasie trzymać palce belek, które się nie zepsuło.

Dla niezawodności, wiązki można skonsolidować jeden – dwa kołki.

Jak zrobić kok na krótkie włosy z rąk.

Jeżeli Twoje włosy są krótkie, ale wystarczająco długo, aby być w stanie dokonać kucyk, aby kucyk, ale nie pozwól, włosy do końca (jak pokazano poniżej).

Powstały wiązka może być, na przykład, trochę nitek, udekorować piękny kamień z gumką lub dodatkowo umieścić na obręczy z kwiatem.

Share →