Fryzury dla krótkich włosów

Fryzury dla krótkich włosów

Historia krótkie fryzury

Słynna amerykańska piosenkarka Mary Garden, kiedy powiedział to zdanie: „fryzura – to stan umysłu, a nie tylko sposób zrobić coś z włosami … Myślę, że długie włosy – to jedna szekla do kobiet spadła na drodze do wolność. „

Wszystko zaczęło się od tancerza choroby Irene Castle popularnej w 1914 roku. Wróciła na atak wyrostka robaczkowego, w celu ułatwienia pielęgnacji włosów w okresie pooperacyjnym, wykonane na skróty.

Niektóre wieku odliczyć aż 1909 krótkie fryzury fryzjer Antoine Paryżu oferowanych opcji do malowniczego EveLavaler obrazu (francuska aktorka). Fakt, że starsza kobieta w roli młodych bohaterów, co wymagało odpowiedniego wyglądu.

Eksperyment zakończył się sukcesem.

Aby przejść krótkie fryzury

Wszystko czasami chcą radykalnych zmian. Ale nie wszyscy są rozwiązywane na krótkiej fryzury. Główne pytanie, które utrzymuje się na zdecydowanych działań: Czy mogę?

Rozwijaj włosów nie jest tak łatwo i szybko. Poniżej pomożemy Ci zrozumieć, jak rozpoznać idziesz czy inna fryzura.

Funkcje

Jeśli chcesz, aby podkreślić swoje rysy twarzy – na skróty – to, czego potrzebujesz! Gdy kobieta strzyc i otwiera twarz – w oko przykuwa jej wzrok, twarz i kondycję skóry. Oczywiście, lepiej mieć wszystkie wyżej, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie krótkie fryzury do twarzy.

Jeśli chcesz, aby ukryć coś za pomocą maszynki przeciwne – należy zapytać o poradę fryzjera master. Jeśli fryzura średniej długości powyżej brodą – to nie będzie działać, aby ukryć zakłopotanie. Jednak wybór krótkie fryzury jest bardzo zróżnicowany, więc nie rozpaczaj.

Fryzjer musi pomóc znaleźć coś odpowiedniego.

Figura

Rysunek – nie ostatni czynnik, który należy zwrócić uwagę przy wyborze fryzury. Krótkie fryzury nie są kategorycznie odpowiednie dla kobiet mających bez kości typ dodatkowo. Jeśli nieposłuszeństwo mądrzy ludzie i jeszcze krótka fryzura – koncentrują się na szerokim rysunku będą się zwiększać.

Te same skały piękności konieczności wyprofilowana.

Ale w każdym razie, nie sądzę, że jest bardzo chuda wysoka dziewczyna kombinezon krótkie włosy. Harmonicznie to po prostu nie będzie wyglądać.

Lepsze krótkie fryzury będą wyglądać na średnim rysunku pełni, ale tylko w przypadku braku szerokich ramionach i krótkiej szyi. Te braki będzie zwrócić na siebie uwagę.

Smukła Ballerina może podkreślić swoją finezję jej krótką fryzurę. Dotyczy to, oczywiście, nie zawód, a mianowicie typ.

Owal twarzy

Owalna twarz doskonale podatny na korekty z krótkie fryzury. Na przykład, jeśli kształtu twarzy – okrągłej, a następnie, aby wyciągnąć go wizualnie, wystarczy zrobić fryzurę z grubej obszernej włosów na najlepszych i starannie ukształtowane świątyń.

Jeśli chcesz, aby dostosować przeciwnie bardzo długą twarz, wybrać krótką fryzurę i skupić się na objętości w świątyniach. Styliści doradzają lub tzw fryzura „chłopiec” lub pozbawienia wolności z falą w okolicy skroniowej.

Owalna twarz, w kształcie gruszki, blisko wizualnie perfekcyjną fryzurę z pomocą „krótki bob”. Wygląda to całkiem interesująca ze względu na poszarpanych nitek, które z powodzeniem pokrywają policzkach.

Bardzo krótkie fryzury dla włosów

Dla większych zdjęć i oglądania w galerii, wystarczy kliknąć na nim, aby zobaczyć, a obok po prawej lub lewej krawędzi, zamknięcie dna krzyża, lub po prostu kliknij w dowolnym miejscu w pobliżu zdjęciami.

Fryzjer niedawno zauważył dziwny fakt: bardzo krótkie fryzury dla kobiet stały się bardzo popularne. Fryzura bardzo krótki długość zasługi dla niektórych zalet:

  • Włosy stają się bardzo łatwe w pielęgnacji;
  • strzyżenie podkreśla godność osoby;
  • koryguje pewne wady (np, szerokie czoło);
  • zapewnia tajemnicę obrazu.

Zazwyczaj taka fryzura wybiera młodzież podatne na żywe obrazy, które wyróżniają je z tłumu. Są nawet przypadki, w których długość włosów nie przekracza fryzjera i kilka centymetrów. Uzupełnienie tych redukcji wartości wzorców przy użyciu maszynki do golenia lub maszyny do włosów.

Kobiet w średnim wieku podlegają redukcji wartości nieco dłużej (długość włosów jest około 4-5 cm).

Share →