Fryzury wiosna-lato 2014

Fryzury wiosna-lato 2014

Uważnie badając kolekcji świeże, panie zwracają uwagę nie tylko na ubrania, buty i akcesoria, ale również z zainteresowaniem „przymierzyć” proponowanych stylistów fryzur. Bo bez nich modne obraz nie będzie całościowe i harmonijne. Oczywiście, aby odtworzyć, że „stworzone” zręczne ręce i wyobraźnia czołowych stylistów, jest to niemożliwe, ale „izolować” obecne trendy w tym sezonie – jest całkiem realne.

BCBG Max Azria

Jest nadal aktualne, a efekt mokrych włosów. Styl „Przyszedłem w lekkim deszczu” można było zobaczyć na pokazach dom mody Phillip Lim, Monique Lhuillier, Unique, House of Holland i Gucci. To tylko wyglądają inaczej: magicznie rozczochrana, zaczesane do tyłu lub lekko „wyschły” i zavivshimisya wody w płucach pierścieni.

Phillip Lim

Groupies „końskiego ogona” projektanci marki Creatures Of The Wind i Marissa Webb oferowane zebrać włosy w kucyk i niskiego oplocie, aby zwolnić blokadę, zablokuj ją whisky za pomocą szpilek lub stylizacji. A styliści Altuzarra David Koma, Jason Wu, Christopher Raeburn, Valentino, Derek Lam, Roksanda Ilincic i DKNY ogranicza klasyczny lakoniczne niski kucyk z bezpośrednim lub bocznym rozstania.

Styl retro, który opowiada się za kilka sezonów, oczywiście, dyktuje swoje wymagania dotyczące fryzur. Duże loki – era latach pięćdziesiątych, słynny „Babette”, „Strona” lub polar – rodem z lat sześćdziesiątych, a fala z jednej strony jest panowanie grunge. Retro fryzury budowane w tym czasie stylistów Blugurl, Luisa Beccaria, Veronique Branquinho, Dsquared 2 i Emilio Pucci.

Share →