Galantyna z kurczaka

Galantyna z kurczaka

Galantyna z kurczaka również mieszka pod osłoną. Wcześniej miał inną nazwę rolkę. W Galantyna rolki rejestrowane przyjaciel naszej rodziny valerik, choć nie sam.

Podczas gdy mój mąż i ja mieliśmy mały, ale bardzo kłopotliwe działalność produkcji mięsa. Valerik zamówić rolki kurczaka na smakołyki jego koledzy Francuzów. Widocznie oni siedzieli dobrze z francuskim.

Następnego dnia valerik zadzwonił i powiedział niewyraźnie, to jest. To znaczy, kurczak był po prostu wspaniały. Pomocna Francuz zasugerował bezpośrednio do telefonu, Galantyna. to jest smaczne! To jest jak bułka z kurczaka Galantyna i przeniósł się do nowego życia mieszkał!

Przy okazji, nazywa rolki Galantyny sprzedał się znacznie lepiej!

Mięso z kurczaka w postaci dobrego, szczęśliwego życia z kurczaka: 1 Ptak

Gałka muszkatołowa Żelatyna błyskawiczne

Grzyby (pieczarkami) kozieradki

Sól Masło

Wyjmij kurczaka ze skórą, oddzielić mięso od kości. Jeśli uszkodzenia skóry kurczaka coś złego. Mięso jest wyciąć i zachować takie kawałki, jak to jest. Więcej, lepiej. Sól Mięso, doprawione przyprawami. Grzyby oczyścić, umyć, pokroić w kostkę, lekko smażone na maśle.

Wymieszać mięso z grzybami i żelatyny. Żelatyna potrzeba około 10 gramów.

Na stole rozkłada się folię do pieczenia mięsa. To umieścić skórę z kurczaka. W połowie skórek zawartych mięsa z grzybami, mielonym wyciągnąć skórę, następnie zawinąć i umieścić wszystkie te rzeczy na patelni ciasto do Galantyna z kurczaka jest gładka i piękna.

W piecu ustawionym głębokim garnku wodą. Włożyliśmy w formie, w której stwierdzono, galantyna. Gotuj galantyna z kurczaka półtorej godziny, dodając w razie potrzeby ciepłej wody.

Bierzemy się gotowy galantyna z pieca, umieścić w formie zimnej wody i położył na szczycie obciążenia na całej powierzchni. Woda została zmieniona kilka razy, to jest zawsze zimno. Chłodzony galantyna umieścić wraz z ładunkiem w lodówce przez co najmniej 12:00.

Służyć galantyna z kurczaka. pokroić w cienkie plastry nie jest piękna. W mojej teściowej: duże kawałki i usta raduje!. Aby go bardzo nadaje sdobny pogača chleba lub oleju pogača, jak również pogachitse. Taka rolka, przepraszam, galantyna, dobre napoje białe wytrawne wino. Winogron Chardonnay z własną rękę. Mamy zmyć Galantine chardonnay.

Być może, że to wbrew zasadom, ale bardzo smaczne!

Życie jest piękne! A zwłaszcza dzisiaj!

Pamiętaj, że gwiazda nad Beregove jest nadal jasny

Share →