Garland z serca z rękami na Walentynki

Garland z serca z rękami na Walentynki

Walentynki – Walentynki, a tego dnia chcę stworzyć niecodzienną sytuację w mieszkaniu lub w oddzielnym pomieszczeniu do swojej ulubionej / ulubionych. I jeden z najlepszych biżuterii jest wianek, wianki, ponieważ nie można udekorować tylko choinki. Możesz zrobić girlandę z serc – będzie ona służyć jako wielki dekoracji na Walentynki.

Garland serc może być zawieszony na półce, ścianie lub nawet skleić je do sufitu – do tworzenia, więc prawie drewna serca. Więc jak zrobić girlandę z serc z ich rąk? – Zobacz poniżej, wybierz opcję, którą chcesz i zaskoczyć swoją bratnią swoją robótkę.

Jak zrobić girlandę z serc z rękami

Girlandy z papieru z rękami na Walentynki

Kolorowy papier – to jest to, co jest w domu każdego, w skrajnych przypadkach, można użyć stare gazety lub książki strony nieudaną – uzyskać osobliwe, ciekawe niż tylko kolorowego papieru (nawet jeśli używasz różnych odcieni kolorowego papieru będzie również bardzo ciekawe girlandy z papieru ).

Zacznijmy od najprostszych girlandami opcji serc papieru, po prostu posiekać kilka serc i szyć je razem (blisko siebie lub dalej).

Jeśli zdecydujesz się na duże odległości między serc przed szyć serca wraz dołączyć cienkiego papieru, Pat po prostu oderwać ten papier i emisje wtórne oraz połączenia pomiędzy centrum będzie wyglądać fajnie.

I można wyciąć „podwójnych” serc (na końcach są połączone) i po prostu wklej nad pięknym wątku – okazuje się całkiem ładny wieniec.

Czy hearts otwory, jak pokazano na zdjęciu poniżej, a nawleczone je na cienkie wstążki.

Łatwiejsze dla tych, którzy mają ploter do cięcia – można wyciąć serca wyjątkową złożoność, wstążki międzyoperatorskich. Zgadzam bardzo oryginalny wieniec.

Nie zapomnij, że możesz serca trójwymiarowe – po prostu przykleić trzy lub cztery serca razem, zwany nawleczone je na cienkim pasku – tak piękny wianek serc.

A tak przy okazji, we wszystkich przypadkach mogą być ozdobione serca: okleit cekinami, cekiny, a nawet trzymać duży sól i top z farb – oryginalna girlanda jest gotowy.

Poza wianek papieru serca mogą być wykonane za pomocą pasków z papieru i zszywacz. Wytnij paski kolorowego papieru, zgiąć je na pół, a następnie skręcamy w przeciwległych krawędziach (dając kształt serca) i po prostu trzyma ich razem zszywacz. Następny serca przed naprawić laski zszywacz do jej były – w końcu okazuje się, że łączy łańcucha w formie serca.

Możesz przejść do dwu serc. Aby to zrobić, należy wyciąć dwa paski o różnych rozmiarach, ponownie zginać pas w środku, a następnie umieszczenie mniejszy pasek wewnątrz duża, zabezpieczyć je zszywaczem. Ten wieniec może być krótki i powiesić na żyrandolu.

Zszywacz można stosować wszystkie tego samego pasa papieru, jak to pokazano na poniższym rysunku. Paski są złożone na pół, jak również, ale teraz miejsce nie spasuje dolnej i górnej. Możesz zacząć od któregokolwiek z serca, ale po prostu złożyć w dwóch pasków, umieścić go w innym taśmy złożonej na pół, ale teraz nieco powyżej krotnym zszywacz trzyma ich razem, koniec ostatniego paska pochyla się i włóż je do następnej taśmy złożonej na pół i jeszcze raz, odchodząc od krotnie, obligacji ich zszywacz, itp

Wynik nie jest po prostu wianka z serca, a rodzaj zasłony papierowych serc.

Wygląda dobrze wieniec wykonany z serca z „ogonem”. Aby utworzyć je wyciąć 5 paski: jeden krótki, dwa środkowe i dwa długie. Paski wielkości średniej papieru w połączeniu z długimi paskami, wyciągnąć je – tak, aby krawędzie pasków były razem, umieścić krótki pasek i przymocować je zszywacz, powinny mieć jak na zdjęciu poniżej.

W krótkim pasie (kucyk) robi dziurę i popycha ich dobrej przędzy lub wstążkę.

Można zrobić kilka różnych serca „ogony”, w którym to przypadku konieczności kleju. Cięcia taśmy papieru różnej wielkości, wyginać na pół i skleić wszystko razem na zgięciu. Ponadto, jedna po drugiej blaty kleju serca razem, „ogon” kleju rozciągający się wzdłuż ogony wątku. I voila wieniec serc wykonane.

W rzeczywistości, klej w tworzeniu girlandę z papieru uniwersalnego pomocnika. Na przykład papier gotowe serca nie może połączyć się z gwintem, ale po prostu ze sobą sklejone.

Albo po prostu skleić szeroki pasek w formie serca i rozciągnąć je bezpośrednio poprzez wątku.

I można wyciąć papier określone słowo, wyciąć litery okleit brokatu i kleju do wątku.

Możesz przykleić litery w pięknym karton-który jest również łatwe do wykonania własnych rąk. Nie będę opisywać obraz, a więc wszystko jest jasne, takie ramy mogą być wykonane w formie prostokątów, trójkątów lub koła.

Garland szmatką z rękami na Walentynki

Innym sposobem, aby wieniec z tkaniny: połączyć ze sobą dwa prostokątne kawałki filcu, jak pokazano na zdjęciu. Wtedy po prostu wyciąć serca i połączyć je razem.

Ale jeśli wystarczająco dużo wolnego czasu, można szyć serca, wypełnić je z bawełny i przekształcić je w wianka. Przy okazji tych serc i wieszak może być zdobione – wygląda świetnie.

Czy objętość serca z jednej strony. W tym przypadku bierzemy podstawę kartonu, które przywiązują podłoża i wklejony szmatki. Za serca dołączyć wstążki i taśmy między serc zawiązać kokardy. Moim zdaniem, jest to bardzo piękny wieniec z serca.

I co najważniejsze każdy może zrobić girlandę własnymi rękami.

Oryginalny wianek z serca z rękami na Walentynki

Jeśli możesz, można kupić w sklepie w postaci tkanki serca. Suchej gałązki do bazy, że owinąć nić serwetki.

I można ozdobić swoje ręce tych serwetek. Aby to zrobić musisz pokolorować wosk (najlepiej czerwony), papier pergaminowy i żelaza. Wosk trzech na tarce, zalać otrzymane żetony na serwetce, umieścić na górze pergaminem. Następnie delikatnie lekko podgrzewana żelazko nad napędem papieru. Wosk topi się i dać serwetki niezwykłą fakturę i zabarwić je.

W połowie drogi każdego serca serwetka wyciętych, zszywając dwa serwetki, wyrównaj krawędź, związał je do paska lub grubą nicią.

Mówiąc o wosku może stopić wosk wlać go na płaskiej blachy i pozostawić do ostygnięcia. Następnie ostrożnie wyciąć z form energii na ciasteczka w formie serca bukietem serc. Które są następnie starannie nawleczone na sznurek, koraliki nawleczone między nimi.

Bardzo oryginalny i nietypowy wieniec z serca zamienia.

Ale wracając do serwetek, serwetki, jeśli nie w formie serca, nie ma znaczenia. Można ich używać na serwetki okrągłe przyciski etykiet samoprzylepnych lub złożyć je na pół i pokryte serca.

Kolejną opcją, aby niezwykły girlandę własnymi rękami. Potrzebujesz: shaper w formie serca, koronki, taśmy kleju. Wszystko bardzo proste. Pleśń powlekane klejem, stosuje się do jej koronkowy wstążka w górnej części innego płaszcz z klejem, dać suche.

Gotowy do przyłączenia serca girlandę.

I można przygotować mieszaninę barwników i kleju, zanurzać się w grubej lub cienkiej nici – według własnego uznania. I umieścić je w formie serca (jeśli masz, nie możesz tego zrobić z folii). Znowu, jak suche serca, aby zjednoczyć ich w oryginalnym wianek.

Share →