Gdy znajdziesz się płeć dziecka

Gdy znajdziesz się płeć dziecka

W jaki sposób i na jaki okres można dowiedzieć się o płci dziecka

Gdy znajdziesz się płeć dziecka jest bardziej prawdopodobne? Które znaki i czy krajowe powinny być zaufany? Te kwestie są bardzo istotne dla wielu młodych par.

Spróbujmy zrozumieć.

Jeśli uważasz, że różne znaki, można dowiedzieć się płeć dziecka jest wolny, to znaczy, nie wydając ani grosza na badania medyczne, a nawet wcześniej. koncepcja! Można użyć specjalnego tabeli chińskiej, jak również techniki na przykład do liczenia wiek krwi. Uważa się, że krew osoba posiada zdolność do aktualizacji. A co do młodych ludzi, których krew będzie „świeżych” i „rozwiązać” płeć dziecka. Oznacza to, że jeśli we krwi danej osoby do osoby młodsze – chłopiec i odwrotnie. Kobiety krwi aktualizowane co 3 lata, mężczyzna – co 4 lata, a w wyniku różnych chorób, patologii procedur medycznych, chirurgii, utraty krwi, gdy nie jest.

Pozostaje tylko do obliczeń matematycznych, a następnie zaplanować poczęcie dla „prawej” czasu.

Jeśli ta opcja wydaje się zbyt trudne, spróbuj tego popularnego funkcję – jeśli akt seksualny, w którym nastąpiło poczęcie, było pochmurno, deszczowa pogoda – dziewczynę, a jeśli jasne, słoneczne – chłopiec.

I można dowiedzieć się o płci dziecka przed czasem, że może to być widoczne na USG, które jest – w pierwszej połowie ciąży? Jeśli znowu uwierzyć znaki narodowe, większość z nich szalony, tak. A oto niektóre z najbardziej znanych i popularnych.

1. W niektórych kobiet w okresie rozrodczym wygląd znacznie się poprawiła. Skóra staje się mniej tłusta, grubsze włosy na głowie i mniej widoczne w innych miejscach. W drugiej przelewa trądzik, włosy stają się rzadkie, a na nogi i pachy przeciwnie zacząć szybko i obficie rosną.

Tak więc, uważa się, że inne, bardziej prawdopodobne, oczekiwanie dla chłopców, a problemy z ich wyglądu związane z wyższymi poziomami hormonów męskich w wyniku prowadzenia chłopców. Oczywiście, nowoczesne lekarze całkowicie odrzucają tę wersję.

2. formę żołądka, a zwłaszcza rozkład tłuszczu w organizmie. Mówi się, że gdy chłopcy opatrzone matka pozostaje szczupła, za nawet niemożliwe, aby zrozumieć, czym są w stanie na kształt talii jest „nieostre”. Moms dziewcząt, wręcz przeciwnie rozłożone w talii.

Z tego też jest dyskusyjna. A form of brzucha matki zależy od położenia w dziecko, a także indywidualnych cech konstytucyjnymi.

3. Korzyści z jedzenia. Okazuje się, można dowiedzieć się o płci dziecka w następujący sposób. Jeśli kobieta spożywa chleb z skorupy – to urodzi chłopca, jeśli nie – dziewczynę.

Jeśli przyszła mama kocha słodkie i prawie nie jedzą mięsa, oznacza to również, że urodzi córkę.

4. Zatrucie. Najczęściej występuje u kobiet, które pielęgnować dziewczyny.

5. Zawiesić igły na wątku i przechowywać na brzuchu. Jeśli igła obraca się – chłopiec, jeśli skałach w ręku – dziewczyny.

6. Niech ktoś pyta w ciąży pokaż ręce. Jeśli pokazuje dłonie – urodzić dziewczynki, jeśli tylną stronę – chłopca. Chociaż psychologów interpretują tę funkcję w różny sposób.

Wyciągając ręce, dłonie się śmiałe, otwarte, wesołych ludzi, i powrotem – nieufni, samodzielne introwertycy.

7. tętno. Przez ściany brzucha słuchać bicia serca rozpoczyna się zazwyczaj po 18-20 tygodni wcześniej sama częstotliwość może nauczyć się go za pomocą ultradźwięków. Więcej niż 140-150 uderzeń na minutę zwykle dziewcząt, mniej serce bije u chłopców, choć oba nie są uważane za odchylenie.

8. Pamiętaj akt seksualny, w którym, jak widać, nie było koncepcji. Jeśli stosunek spadł w dniu owulacji (jego objawy: obfity wyciek z dróg rodnych, zwiększone libido, temperatura podstawowa jest powyżej 37 stopni, to się dzieje w środku cyklu miesiączkowego), to może być chłopcem. Jeśli seks tuż przed owulacją, dziewczyny.

Również interesujące version roli pozycjach stosowanych podczas stosunku. Mówią, że postawa „człowieka za” często idą chłopcy, a w pozycji misjonarskiej i „kierowcy” – dziewczyna.

Oczywiście, że nie powinien być traktowany poważnie przez wszystkich z powyższych objawów. Fakt, na jaki okres można dowiedzieć się o płci dziecka, jesteśmy wyraźnie odpowiedział przez ekspertów na USA – 14 tydzień później, a wykonywane USG, niż później, bardziej dokładne wyniki będą. Na przykład badania przeprowadzone przez USG na 20 tygodni, ma prawie bezbłędnie pomaga poznać płeć dziecka.

Share →