Gdzie w Petersburgu, można nauczyć się rysować

Gdzie w Petersburgu, można nauczyć się rysować

Jeśli już wyrosła z wieku szkoły artystycznej dla dzieci, i chęć do uczenia się, jak narysować pięknie nie wychodzi, to może być dobrze w tej pozycji szkoły artystycznej. Są młodzi nauczyciele nauczania, z którym każdy może znaleźć wspólnego języka. Wyjaśnić prosto i jasno, co jest bardzo ważne w realizacji marzeń o malowanie piękne zdjęcia.

W szkole, będziesz w stanie pojąć mądrość rysunku akademickim, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał wziąć pędzel, farby i ołówek. Tu nauczył malarstwo, rysunek, malarstwo, techniki tajemnice portret akwarela i wiele więcej. Zajęcia odbywają się w klasie i na wolnym powietrzu.

od 500 rubli dla jednej sesji i abonamentu 12 uczniów w klasach będzie kosztować 5000 rubli.

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się rysować, ale nie wiesz, jak podejść do sztalugi i szczotki do posiadania precyzyjnej linii lub ołówek do cienia, tworząc niesamowity odcień na papierze, to na pewno pomoże opanować podstawy i tajniki rysunku. Pod dachem warsztatu twórczego nauczył się podstaw rysunku i malarstwa, a także opowiedzieć wiele ciekawych informacji, które są wymagane, aby na drodze w rozwoju talentu artystycznego. Ponadto, można dowiedzieć się nie tylko umiejętności i farby pędzlem, ale także spróbować swoich sił w rysunku z tabletem graficznym.

W szkole było więcej niż 9 lat uczy się rysować wszystkich: studentów uczelni artystycznych, projektantów, jak również tych, którzy chcą malować jako hobby. W szkole, nauczyć się rysować martwa natura z kwiatów, owoców i piękne zasłony, tynków i modeli anatomicznych. Do badania portretu w studio stanowi interesującą cechę jednostki.

Nawiasem mówiąc, pierwsza lekcja próbna można posłuchać za darmo.

Share →