Gefilte fisz.

Gefilte fisz.

Chcę podzielić się przepis na gotowanie gefilte fisz.  Dostał mi przez matkę w prawie, a ja od czasu do czasu poddać tę potrawę z ich domu i gości.

W rzeczywistości, nie nadziewane ryby, to jest bardzo czasochłonne i trudny proces dla mnie. Jestem po prostu na tej receptury przygotowane kotlety mielone z ryb uwagi. Okazuje się, bardzo smaczne!

Spróbuj sam!

Nadziewane riba.Moy przepis:

Aby przygotować gefilte fisz Kupuję świeże ryby i zawsze dwie odmiany – zwykle karpia i szczupaka lub szczupaka. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją co Privoz.

Czyścić filety rybne, ocieplane i waży. Na kilogram przy 300 g cebuli. I wyciąć cebulę w pół pierścienie i smażyć na oleju roślinnym na patelni.

Dwa razy przegap ryb przez maszynkę do mięsa, po raz drugi z rozgotowane cebule.

Za kilogram mięsa mielonego dodać 1 jajko, ja sól, pieprz i dobrze wyrobić. Dodać trochę wody i zagnieść ponownie. Farsz powinien się lepkie.

I tworzą pasztecików, kruszą je w ubite jajko i lekko smażone na patelni z dwoma storon.Mozhno każda Klops okład skóry z ryb.

Na dnie garnka robię głowy, ogona i kości z ryb, wyciąłem surowej marchewki, buraki, cebula, liść laurowy, pieprz, pokrycie skóry ryb smażonych i robię kotlety. Wlać osolonej wodzie, nie gorące, tak aby pokryć kotlety i gotować godzinę po gotowaniu na wolnym ogniu bez pokrywki. Zamiast pokrywy naciśnij moje kotlety odwrócony talerz, mniejszą średnicę niż patelni.

Kotlety wyjąć z bulionu tylko wtedy, gdy pan jest cool.

Ryby wypchane gotowy ,   mogą być ozdobione gałązek ziół, podawane z apetytem stolu.Priyatnogo!

Share →