Głóg

Głóg

Co kobieta może głogu w czasie ciąży? Nie jest tajemnicą, że w czasie ciąży wiele kobiet przechodzi poważne zmiany stanu psycho-emocjonalne.

Drażliwość, lęk, zmiany nastroju – wszystkie te dość często towarzyszy ciąży może poważnie skomplikować życie i siebie i członków swojej rodziny, kobiety. W rezultacie, wystarczająco dużo młodych kobiet, ból w sercu, małych zaburzeń rytmu serca, a to powoduje jeszcze większy stres.

Jednak nie każda osoba jest w stanie przyszła mama «gasić» jej emocjonalne wybuchy. Co zrobić, inne kobiety?

Inni zaczynają szukać sposobów, aby uspokoić nerwy. A ponieważ większość leków jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży, z pomocą naturalnych preparatów ziołowych, takich jak głóg.

Możesz głogu w czasie ciąży?

Wielu wierzy, że głogu pomaga ukoić nerwy rozbitej, ale można użyć głóg w ciąży z tych samych celów – niewiele osób wie.

Ale faktem jest, że nerwy do głogu, jest bez znaczenia. Preparaty głóg się tak zwany efekt serca. Oznacza to, że substancje, które składają się z owoców i kwiatów głogu, zwiększenie częstości akcji serca, zwiększa krążenie krwi w całym ciele.

I wrażenie, że głóg uspokaja nerwy, wynika z tego, że zmniejsza pobudliwość mięśnia sercowego, które jest w psychoemocjonalnego wzbudzenia (same drażliwość) Serce nie jest tak ostry, że reakcja. Tak więc korzystać z głogu właśnie w tym celu, aby uspokoić nerwy, nie warto.

Nie jest odpowiednim środkiem, takie jak preparaty kozłka. Niemniej jednak, nie głogu być dyskontowane, chociaż należy podjąć wyłącznie na receptę.

Głóg nalewki podczas ciąży, zgodnie z instrukcjami producenta, przeciwwskazane w pierwszym trymestrze ciąży. Trudno powiedzieć, dlaczego producent ma tylko pierwszy trymestr ciąży, nalewka z głogu, ponieważ zawiera etanol, które w czasie ciąży jest przeciwwskazane w dowolnej ilości. Dlatego być mądry, aby powstrzymać się od korzystania z nalewki z głogu, a także innych leków zawierających alkohol.

Głóg lepszego wykorzystania podczas ciąży w postaci wlewów. Chociaż alkoholanową jest uważane za bardziej skuteczne, zdecydowaliśmy, że lepiej z niej zrezygnować. Napar z owoców głogu jest przygotowana na zwykłej wody, proces jego przygotowania trwa zaledwie kilka godzin.

Ponadto, głóg nie może jeść, gotować z nich kompoty, dżemy, marmolady.

Owoce głogu, a także wyroby z nich – bardzo smaczne, ale trzeba ich używać ostrożnie, nawet zdrowi ludzie. Faktem jest, że biorąc jedną szklankę jagód głogu może spowodować poważne obniżenie ciśnienia krwi i zaburzenia rytmu serca.

Nie zapomnij, że głóg, a także wiele innych leków ziołowych często może powodować reakcje alergiczne, w przypadku, gdy lek należy natychmiast przerwać. Dlatego, podobnie jak inne zioła, głóg należy podjąć tylko wtedy, gdy prowadzona przez specjalistę, biorąc pod uwagę wszystkie przeciwwskazania.

Nasz partner aptek Apteka.RU — najbardziej przyjazna obsługa rosyjskim Internecie 

Pełne informacje na temat przygotowania Hawthorn, kupić za 104,06 rubli

Share →