Gotować mleko skondensowane w banku w Multivarki

Gotować mleko skondensowane w banku w Multivarki

Modne stało się przygotować domowe mleko skondensowane ze świeżego mleka. Szczególnie w Multivarki uczynić go naprawdę wygodne sguschik nie palić, nie kipieć, może gaworzenie co najmniej kilka godzin, a gdy stoisz obok kadzi nie jest wymagane. Ale jeśli nagle przypadku problemów gotować mleko skondensowane w żeliwnym naczyniu, w jaki zrobił to wszystko, kiedy był dzieckiem z matką, umieścić w banku kreskówki wiele strachu. Po tym wszystkim, kto wie, masz; Ponadto, istnieją pogłoski, że banki czasem wybuchnąć

I rzeczywiście tak jest. Kiedy, autor tych słów, jedenaście lat temu, przyszedł do studia na uniwersytecie i przeniósł się do hostelu dziewcząt starshekursknitsy, prowadzenie wycieczkę ciała, nie zapomnij mnie w kuchni i pokazać wielką plamę brązowej sprayu, który znajduje się bezpośrednio nad kuchenką. To oni służyli pewnej zapobiegliwości pomnik, a jego nowy rok pokazał wszystkie dziewczyny. Jego historia była prosta: że jeden student pierwszego roku postanowił ugotować sobie sguschika, umieścić słoik w garnku na kuchence i wlewa do wody i zniknął na długi czas. Mleko skondensowane gotowane siebie, i gotować się woda gotuje się wszystko, a obok, Życie to jest to (choć hostel), nie było nikogo, kto by się domyślił wodę doładowywać. Tutaj bank i eksplodował.

I, jak w ciągu napraw hostelu zrobić bardzo, bardzo rzadko, więc jest to plama na suficie i przeżył, pomimo faktu, że nikt, nawet imię tej dziewczyny nie pamiętam.

Więc tak, banki również eksplodować. Ale! Tylko wtedy, gdy woda w garnku całkowicie gotowego (choć jest to niepokojące dzwon mając tylko pół wypełnionego wodą).

Jeśli zdarzyło się właśnie w takiej sytuacji, jest śpiewana w latach 90. reklamowych pół zapomniany, wystarczy dodać wody! I to nie jest proste, a gorące, wrzącej wody jest lepsza do spadku temperatury w słoiku nie stało

I jeszcze jedno ALE! I to jest najważniejsze!

Gdy gotowane w wodzie Multivarki końca. Ona nie gotuje się tak intensywne, jak w piecu! Tak, masz absolutnie nic bać umieszczenie jego gulasz słodycze.

Wciąż zastanawiasz się, jak to zrobić?

A więc:

  1. Umieść słoik multivarku, wypełnić miskę z wodą. Banku pożądane być całkowicie pokryty (tak, to lepiej, aby nie umieszczać na dole, i umieścić na boku). Tylko woda nie musi przekraczać ekstremalnych znak.
  2. Włączeniu trybu szybkiego do wrzącej wody (nie jest wymagane, ale tylko przyspieszenie procesu).

    Na przykład, temperatura.

  3. Gdy woda wrze, włącz multivarku w spokojnej trybie powiedzieć, duszenie, w ciągu 2-3 godzin.

A wszystko!

Gotowe mleko skondensowane, nie otwieraj natychmiast, pozostawić do ostygnięcia.

Gorąco na gotowanie dwóch godzin. A tak na marginesie, woda na mnie po tych godzinach i pozostał w górnym znaku.

Share →