Gry Sonic

Gry Sonic

Sonic – Legendarny Jeż ukuty przez Sega do reprezentowania jej twarz na rynku gier wideo. Pomysłowy niebiesko Sonic przeciwieństwie do Mario, który był twarzą Nindendo. Sonic działa bardzo szybko i może zakręcony, przezwyciężenie trudnych zakrętów. Sonic gry dynamiczne i ciekawe, kolorowe grafiki i proste, ale fascynującej historii. Umieściliśmy tu klasycznych zabawek, które bawią graczy przez wiele lat, i najnowszych przygód jeża. To tylko sprawia, że ​​Sonic w tych nowych gier.

On jeździ na rowerze jak prawdziwy profesjonalista, latać samolotem i złapać złoczyńcę Robotniksa surfowania pokładzie! W niektórych – Sonic zbiera monety, robi to na samochody i ciężarówki. A kiedy znudzi jeż aktywnych osiągnięć, gra pinball lub szukając różnic!

Najlepsze gry flash o Sonic zebrali się, aby bawić się na tej stronie!

Sonic: Wszystkie trójek

W tej grze proste i przyjemne musisz pomóc Sonic rozwiązać kilka zagadek.

Jak zrobił słynny Sonic?

Podczas rozwoju wyglądu bohatera, który miał stać się maskotka Sega działu platform, badań i rozwoju, oferuje wiele różnych opcji – to był pies i królik i wiele innych, a dziwne znaki, które, co do zasady, zostały następnie wykorzystane w grach, ale dla maskotka brakowało im prostotę i urok. A tu w SHH, który przyszedł z Naoto Oshima, to było wszystko w obfitości, które doprowadziły do ​​tego, że został wybrany na nowego maskotki. Sonic kolor został dobrany do logo firmy, a wygląd obuwia zaglądał w klipy Michaela Jacksona. Ciekawostka – fakt, że Sonic nie umie pływać, to ze względu na fałszywe poczucie jego autora, że ​​wszystkie jeże nie wiem jak to zrobić. Piętnaście osób, które stały się w pełni rozwinąć tę bardziej kluczową postacią, przemianowany sobie zespół Sonic.

Został napisany wspaniała ścieżka dźwiękowa do gry, co jest prawdopodobnie pamiętam każdy, kto kiedykolwiek grał. Ponadto, aby pobudzić zainteresowanie w grze nie wyjdzie Sonic powszechnie przedstawiana w autobusach turystycznych i specjalnych ludzi szerzyć pogłoski o szczegółach tej grze.

Po pierwsze, były ostre kły Sonic i przyjaciel – człowiek, imieniem Madonna. Ameryka Sega Zespół usunięte części, aby zmiękczyć obraz na bardziej swobodnej amerykańskiej publiczności. Fakt ten wynikał w napiętej patowa zespołów amerykańskich i japońskich.

Teraz pracownicy czasu uznaje się, że może to było najlepiej.

Firma Sega umieścić duże nadzieje na jeż, i on zasługuje na wszystkie oczekiwania. Gry Sonic – jasne, ciekawe i bardzo interesujące. Możesz wziąć udział w najbardziej zabawne przygody Sonic poprzez gry o tym, najlepiej z których zebraliśmy się na tej stronie. Baw się razem z opisami świata gier wideo – Sonic the Hedgehog Super!

Wygląd Sonic

Sonic może wyglądać bardzo różnie w zależności od typu produktu medialnego, obecnie wydaje się, a styl, w którym artystka zdecydowała się przedstawić. W pierwotnym projekcie Sonic został zaokrąglony i krótkie, z krótkimi igłami, okrągły ciała i bez tęczówki wokół źrenicy. Ten projekt został użyty w większości gier wideo.

W drugiej części gry zmienione tylko stosunek Sonic Superёzhik głowy i ciała wielkości 1 do 2 do 1 do 2,5. Jednakże, ponieważ gry Sonic Adventure (1998) wygląd bohatera się zmienił. Yuji Uekava malowane Jeż wyższe, z długimi nogami i okrągłe ciało mniej.

Do tego należy dodać długość igły i zielone oczy. Później w różnych komiksów i kreskówek artyści przyklejona do jednej z dwóch odmian, dzięki czemu małe zmiany dozwolonych czynności formalne w wizerunku postaci.

Interesujące fakty na temat Sonic

 • Nie ma gen, nazwany Sonic – Super Jeż
 • W 1993 Sonic był pierwszy znak z gry wideo, który ukazał się w paradzie na cześć Święta Dziękczynienia.
 • Drugi był Pokemon Pikachu. W 2011 roku ponownie wzięła udział Sonic w paradzie, a nawet doprowadziły go.
 • Jeśli gracz opuści Sonic długo zaniedbywane w pierwszym meczu – Sonic niecierpliwych i tupiąc nogą. A w grze Sonic CD, jeśli gracz nie wykona Sonic żadnych działań przez trzy minuty, Sonic mówi zdanie „wciskam się!” I wyskakuje granicach widocznym ekranie. Po tym ekranie pojawi się słowami gry.
 • Pierwszy występ Sonic gry nie były w grze Sonic the Hedgehog Super, ale w grze Red Mobile.
 • We wszystkich klasycznych gier Sonic widać, że światy Sonic sam kolor, jak jego ręce i twarz. Sonic pojawił się w epizodycznej (ale grywalną) charakter w Boże Narodzenie poziomy premii Nights. To był pierwszy występ Sonic w trójwymiarowej grze.
 • Ulubione jedzenie Sonic – ostre hot dogi z chili.
 • W grze Sonic Rush Sonic po naciśnięciu rysika będzie klaskać, skakać tam iz powrotem i nie skręcić nogi, jakby rozgrzewa.
 • Początkowo zakładano, że Sonic mają duże kły. Po programistów i projektantów było „zmiękczyć” obraz Sonic na rynku zachodnim, kły były, ale stają się widoczne dopiero po otwarciu pysku Sonic. W pierwotnej wersji z nich mają być widoczne nawet przy zamkniętym pysku.
 • Little Big Planet gry gracz może zmienić swój charakter w Sonic.
 • Wiek Sonic nigdy nie zostały jasno określone. W dokumentach japońskich oznacza, że ​​10 lat w dokumentach technicznych – 18.

  Gra Sonic Jam – on 16, i Sonic Channelview wspomina, że ​​jest 15.

 • W japońskiej wersji gry, Sonic wykazuje znakomitą znajomość języka angielskiego, o wiele bardziej niż inne znaki, on jest jedynym, który mówi w języku angielskim. To był prawdopodobnie zrobić, aby podkreślić „nachylenie” Sonic, ponieważ angielski jest uważany za „cool” w Japonii.
 • Sonic – tylko znak, który nauczył się z powodzeniem zastosować Chaos Kryształy i przekształcić je za pomocą Super Sonic.
 • W 2011 roku, gracz oceniono Guinness Sonic wziął 10 miejsce na liście 50 najbardziej najfajniejszych bohaterów gier wideo. Mario zajął pierwsze miejsce.
 • Ilekroć Sonic wydaje w ramach grupy muzycznej, działa jako gitarzysta. Możliwe jest, że gry Sonic porusza się z prędkością przekraczającą prędkość światła. Pewnego dnia, on twierdzi, że „prędkość światła – powoli i go pokonać. – Nie ma problemu” Jednak jest całkiem możliwe, że to tylko żart. Sonic nieustannie nękani niczego ani nikogo w różnych grach – wieloryb, wózek, wzbogaconej koła, gigantyczny aligator, ogniste tornado, czarną dziurę i helikopter. Jedyną rzeczą, że nie może uciec, to czarna dziura.
 • Wydaje się, że Sonic i jego przyjaciele mogą oddychać w przestrzeni, jak pokazano w wielu grach. Jednakże, pod wodą, nie może oddychać.
 • Wszystkie urządzenia, które kiedykolwiek jeździł Sonic – sportowy kabriolet. I wszystkie samochody Amy – samochody retro.
 • Zespół NBA – Supersonic Seattle jest często nazywany jeże.
 • W latach 1993 i 1997, Sega sponsoruje drużynę piłkarską i japońskiej Sonic został przedstawiony na mundurach.
 • W niektórych grach Sonic igły poruszać w rytm jego ruchów.
 • W dzisiejszych gier, kiedy kręci się wokół niego Sonic jest niebieski blask.
 • Grupa rockowa „dzień, w którym warto pamiętać,” śpiewa piosenkę o Sonic ze słowami „będę Sonic”
 • Sonic był pierwszym turkusowy (widać to we wczesnych szkiców postaci), ale potem został przemalowany na niebiesko, tak, że nie figuruje w morze z Zielonego Wzgórza. Fakt ten wyjaśnia, że ​​klasyczny charakter Sonic NIE ciemnoniebieski, a drobne w grze Sonic Generation.

Lista ciekawych faktów na temat Sonic jest oparta na materiałach anglojęzyczne Sonic Wiki

Share →