Grzyb toe paznokcie na leczenie środków ludowej

Grzyb toe paznokcie na leczenie środków ludowej

Zwykle grzyb paznokci (grzybica paznokci) zabrał nas z zaskoczenia, zwłaszcza latem, w czasie upałów, kiedy pocenie. Jest ostrą chorobą zakaźną to drugie stadium choroby. Pierwszy zawsze grzyba na stopach.

Jeśli zdarzyło się tak uciążliwe, nie rozpaczaj. Jeśli tak jest, należy przeprowadzić leczenie, można pozbyć się grzyba w ciągu ostatniego miesiąca. Więc porozmawiajmy dziś na ten temat: w leczeniu grzybicy paznokci na toe środków ludowych.

Rozważ przyczyny paznokci grzybicy, leczenie, objawy choroby. Więc … Choroba jest spowodowana infekcjami grzybiczymi.

Są one łatwo przenoszone z osoby na osobę. Często do zakażenia dochodzi w rodzinie, przy użyciu wspólnego buta, łamanie zasad higieny osobistej.

Ale częściej znaleźć na paznokieć grzyb może być w miejscach publicznych: w publicznej łaźni, sauny, siłownie, baseny i plaże.

Nail grzyb jest bardzo wytrzymały. Jeśli nie rozpocznie się leczenia na czas, może rozprzestrzeniać się na wszystkie części paznokcia, by go zniszczyć, a następnie udać się na zdrowych paznokci, skóry wokół nich.

Infekcja – źródło zakażenia innych części ciała. Gdy to nastąpi, pozbyć grzyba jest bardzo trudne.

Jeśli zauważysz, że kolor paznokci zmienia się na szary, żółty, stają się bardziej gęste, pogrubione, zaczął się kruszyć, rozpadają się, stał się płytki paznokciowej nieprzezroczysta, należy udać się do lekarza – dermatologa. Jest to ważne w diagnostyce grzybiczego swoim rodzaju czasie leczenia.

Nie tak dawno temu, leczenie grzybicy paznokci jest całkowite usunięcie dotkniętego paznokci. Ale nowy paznokci wzrosła często zakażenie grzybicze. Na szczęście, medycyna idzie naprzód.

Teraz leczenie chirurgiczne jest zalecane tylko w ciężkich postaciach grzybicy paznokci.

Ponadto, można skutecznie pomóc w leczeniu grzyba na paznokcie ludowych środków napary, wywary -, z których niektóre chcę zaoferować.

Środki ludowe leczeniu grzyba paznokci:

* Przygotowanie do skutecznego środka ludowej na grzyba paznokci – w oparciu ocet maści.

Aby go przygotować, wymieszać w szklanej świeże jajka, 1 łyżeczka ftalan dimetylu, 1st.l. olej roślinny, 1 łyżka 70% octu. Zamknij naczynia i przechowywać w lodówce.

Przed pójściem do łóżka, pocierać maści wpływ paznokcie (ręce gumowe rękawice nosić). Na górę położyć opakowanie wykonane z polietylenu, bawełniane skarpety.

Podczas pracy maści infekcji należy pocierać dwa razy dziennie, nie usuwać Kompres 3-4 dni. Istotą zabiegu jest zabić grzyba, zastępując starą wpływ paznokci na nowe zdrowe.

Wymieszać równe części drobno startego świeżego czosnku i masła. Wieczorem i rano pocierać mieszanki do paznokci, dołączyć bandaż lub plaster.

* Podłącz do szkła, porcelany, ceramiki ware 2 łyżki suszone kwiaty bzu, 3 łyżki posiekane kora dębu, 2 łyżki nagietek, 1 łyżka glistnika.

Wlać mieszaninę 0,5 litra wrzącej wody, zawinąć, pozostawić na 2-3 godziny. Wieczorem, po umyciu, moczyć nogi w infuzji 15 minut. Nie wycierać, niech się wytrzeć, umieścić na czystych bawełnianych skarpet.

* Wieczorem, umyć nogi, moczyć je w ciepłym roztworze soli morskiej (1ch.l. na litr wody), suchym, namoczyć w roztworze sody, suche. Procedura ta odbywa się codziennie. Efekt będzie pochodzić w 10 dni.

* Dodać 10 ml czystego alkoholu 10 gramów. propolis. Odstawić się roztwór jeden dzień, a następnie pocierać mieszanki do paznokci w nocy, nosić czyste skarpetki.

* Otschipnite kawałek herbaty grzyba, usunąć folię, dokładnie rozgnieść. Powstały sęk papka do paznokci kilka razy dziennie. Za każdym razem należy użyć nowego kawałek grzyba.

* Czy noc kompresy silne Kombucha nalewki w ciągu 28 dni. Przed zabiegiem oraz rasparte nogi w wodzie, dodać kilka kryształków nadmanganianu potasu, dokładnie osusz je ręcznikiem.

Używanie narkotyków w leczeniu grzyba paznokci nie może być zapomniane i środki zapobiegawcze:

Profilaktyka

* Dzięki zwiększonej potliwości, talk w proszku, proszek wykorzystanie dziecka, kupić specjalne preparaty grzybica.

* Podczas próby na nowe buty, nie nosić go na jego bosych stóp. Użyj czystego skarpetkę.

* umyć nogi codzienie tar mydła, codzienne zmiany, rajstopy skarpety

* Nie wolno nosić buty na długi czas w ciągu dnia. Podjąć pracę wymienne buty, w których można wygodnie i komfortowo.

* Podczas wizyty w łaźni, sauny, plaża nosić własne kapcie.

Dokładnie wysuszyć stopy po umyciu, Grzyb uwielbia wilgotne środowisko, dobrze żyje i ras.

Jeśli pojawiła się infekcja, nie można zauważyć objawy, natychmiast rozpocząć leczenie grzyba paznokci środków ludowej, staraj się nie uruchomić choroby. Przed użyciem danego leku, należy skonsultować się z lekarzem.

Niech was Bóg błogosławi!

Svetlana,

Share →