Grzyb

Grzyb

Grzyb lub grzybica – choroba skóry wywołane przez grzyby pasożytnicze. Głównymi objawami tej choroby jest (najczęściej pomiędzy palcami) zmienia kolor i grubości gwoździ, jak również łuszczenie, swędzenie i zaczerwienienie skóry.

Aby zapobiec grzybicy choroby zalecane podczas wizyty w basen lub prysznic gumowe zużycie kapcie na nogach, a po powrocie do domu, umyć nogi i ocierać o 2% roztworu jodu. W celu zapobiegania ponownej infekcji i leczenia grzyba należy czyścić od wewnątrz obuwia czasem ocet, a po wizycie na basen lub wanna, nałożyć cienką warstwę na stopach i rękach 1% terbinafiny śmietaną. Ponadto, w czasie leczenia powinno być wyłączone z diety słodkich i alkoholu.

Wśród środków ludowej, które mogą pomóc w leczeniu grzybicy to: kora dębu, eukaliptus, knotweed, szałwia i rumianek. Po dodaniu do gorącej kąpieli, posiadają właściwości przeciwgrzybicze. Ponadto, w leczeniu grzybiczego dobrego wykorzystania propolis nalewki na wódce, glistnika trawy i sosnowych igieł jodły.

Grzyb może być traktowane przez kąpieli stóp. Z tej soli i popiołu zaciskowy powinien być mieszany z gorącą wodą. Nie zdejmuj nogi z wody przez 15-20 minut.

Dobry efekt terapeutyczny zawiera mieszaninę 1 łyżeczka kwasu cytrynowego i sproszkowano do oleju w proszku 3 łyżeczki roślinnego. Wbity do mieszaniny pulpy do nacierania w skórę dotkniętych grzybicą.

Grzyb na paznokciach palców w leczeniu zimne kąpiele z dodatkiem soli i sody oczyszczonej, Take 1 łyżeczkę. Należy zauważyć, że po obróbce legs należy przemyto czystą wodą.

Grzyb na paznokciach dłoni można się pozbyć za pomocą mocnej kawy. Powinno być spawane, a następnie, bez odwodnienia osadów zanurzać się kilka razy ręce. Procedura ta przyczynia się do zaniku bólu i wygładza skórę.

Ten sam efekt można osiągnąć z miętą. W tym celu konieczne jest, aby zmieszać z solą i wprowadzono do miejsca pacjenta przez noc.

Modzele

Pojawienie się odciski jest bardzo ważne, aby dowiedzieć się, czy są one wynikiem noszenia niewygodnych butów lub ich wygląd jest połączony z wszelkich naruszeń w narządach lub układów organizmu. Jeśli okaże się, że przyczyną odcisków buta nie jest, leczenie odcisków przed ich wyeliminowania bezużyteczne.

W leczeniu odciski, można użyć następującej metody. Oczyścić cebulę z łuską, które następnie wlać ocet w puli. Musi być wykonane w taki sposób, że pokrywały w całości skórki.

Następnie zamyka kompresji papieru i związany z bankiem należy przechowywać w temperaturze pokojowej w ciągu 2 tygodni. Następnie trzeba usunąć łuskę ze słoika, niech wypłynie z octem. Plewy powinna wyschnąć nieco przed nakłada na kukurydzy w warstwie 1-2 mm. W tym przypadku skóry otaczającej kukurydzy smarować wazeliną lub trochę tłuszczu. Łuska na nodze należy pozostawić na noc.

W tym celu, jest nałożona na wierzchu. W godzinach porannych, pary nogi, spróbuj delikatnie i bez wysiłku kukurydzy zeskrobać żadnego instrumentu cięcia, na przykład nie jest bardzo ostry nóż. W przypadku kukurydzy lub większą trudne do usunięcia z po raz pierwszy, należy powtórzyć, aż do pożądanego wyniku.

Jeśli para się nogi przed pójściem do łóżka, a dołączyć do niej kawałek cytryny, powtórz tę procedurę na 2-3 noce, kukurydza może być usunięty w podobny sposób.

Ponadto, kukurydza może sam zniknąć, jeśli do pary, do nakładania na uszkodzonym obszarze każdej świeżą żywicą drewna iglastego. Żywica Kukurydza powinna uszczelnić tynku. Powtarzać co drugi dzień.

W przypadku, przed modzele powoduje obniżenie jakości lub źle uszyte buty, zaleca się przez kilka dni, bogato odżywczy krem ​​do smarowania wnętrza.

Odciski

Odciski jest kukurydza, który ma tendencję do zwiększania rozmiaru i twardości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odciski odciski przejrzyste i solidne, są brązowe i bardzo bolesne podczas spaceru.

W czasie leczenia należy zrezygnować z jedzenia odcisków żywności, takich jak mięso, ryby i przyprawy.

W leczeniu tego typu metoda następujące modzele. Przewiń do mielenia mięsa potrzebujemy świeżej trawy celandine i powstałą masę leżał na odciski, przykryć papierem do pieczenia lub folią i umieścić na bandaż na górze skarpety. Leczenie kontynuowano do czasu znika uszkodzenie. Zamiast glistnika może korzystać 50% maść bukszpan.

W tym przypadku zaleca się, aby nasmarować zdrowej skóry wokół uszkodzenia wazeliną. Możesz pozbyć się odcisków korzystających agawy (aloes).

Należy zauważyć, że z odciskami nie mogą być wyeliminowane przez parze nóg i cięcia ich ostrza maszynki do golenia. Fakt, że stratum corneum często przycięte stwardnienia, szybciej rosną, zwiększenie szerokości. Ponadto, maszynka do golenia może spowodować obrażenia i zdrowej skóry, co także przyczynia się do pęcherzy.

Brodawki

Wyeliminować brodawki Multiple Moxibustion sok mleczny ich glistnika. Następnie zaczernione warstwa powinna być dokładnie usunięte. Czynność należy powtarzać aż do całkowitego zaniku brodawek.

Do wyciskania soku potrzebujemy glistnika mielone mięso i wyszedł ciemny zielony szlam został wyciśnięty przez gazę. Sok powinien być umieszczony w hermetycznie zamykanej statku, z których zdecydowanie zalecany do okresowego zwolnienia gazu. Po tygodniu, lub nieco wcześniej, kiedy zaczyna się fermentacja, sok może być stosowany do leczenia.

Możemy również polecić każdej nocy przed snem kapiącą na każdym z brodawki nie jest kropla octu. Kilka dni później brodawki powinny iść.

Brodawki na podeszwach powinna być do pary w gorącej wodzie z sodą i mydłem. Następnie ostrożnie zeskrobać wierzchnią warstwę napalone brodawki i wytrzeć do sucha. Następnie dołącza się do uszkodzonego miejsca, mały kawałek świeżego mięsa surowego, zamknąć i gipsu bandaż na 3-4 dni. Powinna w szczególności zapewnić, że poprawka nie przecieka pod wodą.

Następnie odlew usuwa się i ponownie parze nóg w roztworze mydła i sody. Miękka wart łatwo oddziela się od zdrowej skóry. W przypadku, gdy więcej niż zwykle wymiary brodawki i gałęzie nie zachodzi sprawnie, cała procedura musi być powtórzona.

Nastoletnie brodawki należy wcierać kilka razy dziennie z plasterka czosnku.

Moli

W takim przypadku, jeśli mol zaczęły rosnąć, a jego kolor zmienia się na czarny, zalecana dzienna smarować jodyną, i wziąć pod wlewu wody Ogrodniczego chrzanem (stosunek powinien wynosić 1: 1), 1 łyżeczka 3 razy dziennie. W tym przypadku wzrost kret powinny przestać. Zaleca się również, aby zobaczyć się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy wzrost kret naruszone węzły chłonne.

Brodawki, brodawczak i brązowe plamy mogą być usunięte za pomocą oleju rycynowego, która jest 3-4 razy dziennie smarowania zmian skórnych.

Miażdżyca i tłuszczak nie mogą być traktowane i usuwane chirurgicznie.

Share →