Guma Leczenie chorób w domu

Guma Leczenie chorób w domu

Problem związany z chorobami dziąseł, znane niemal każdy styl życia współczesnego człowieka, nie przyczynia się do ochrony zdrowia, w tym zdrowia dziąseł.

Przyczyny choroby dziąseł

Przyczyny problemów z dziąsłami ustalonych. Ta dziedziczność i palenia, zaburzenia hormonalne, zaburzenia w układzie endokrynologicznym, zła dieta z dużą ilością tłuszczu i słodkie i brak witamin, jest substandardowych korony dentystyczne i nadzienia, a na tym tle – choroby przewodu pokarmowego, i tak dalej D. ,

Zapaleń i objawów .  Wspólne dla wszystkich typów objawów – krwawienie, ból, obrzęk, zaczerwienienie dziąseł.

Po prostu stan zapalny – to choroby przyzębia. Ściśle mówiąc, nie jest uważany za chorobę, ponieważ jest tylko konsekwencją niewystarczające obciążenia żucia aparatury Innymi słowy, trzeba pracować z dziąseł, które jest nie tylko żuć miękkie gotowane pokarmy, ale twardych owoców i warzyw, a tym samym masując najbardziej jasne i utrzymanie ich zdrowe.

Zapalenie jest za umiarkowanie ciężkie zapalenie dziąseł. Cuchnący oddech. krwawienie, lekki obrzęk – objawy zapalenia dziąseł, które są prekursorami najstraszniejszych chorób – przyzębia.

Zapalenie przyzębia – stan zapalny rozwija się bardzo szybko i nie tylko wpływ na tkanki dziąseł i kości. Nieleczona choroba przyzębia prowadzi do utraty zębów.

Podstawowe zasady i sposoby leczenia zapalenia dziąseł

Leczenie zapalenia jest głównie środki zapobiegawcze. Jeśli zapalenie zaczęła, dentysta przypisuje usuwanie płytki nazębnej i usuwanie kamienia. To właśnie te procedury są zaprojektowane w celu zmniejszenia stanu zapalnego i zapobiegania jego rozwój. Ale to wszystko jest w Twoich rękach.

Przestrzegając prostych zasad profilaktyki, będzie pozbyć się wszystkich dalszych objawów i utrzymać zdrowe zęby.

Podstawową zasadą zapobiegania zapaleniu – dokładna higiena jamy ustnej.

Przede wszystkim. Oznacza to, że konieczne jest, aby wypłukać usta po każdym posiłkiem, nawet jeśli jest on jeden nic napoju (sok, na przykład).

Po drugie, wiedzieć, jak używać szczoteczki do zębów. Ruchy powinny być okrągłe, pod kątem 45 stopni. Myj zęby rano i muszą mieć pewność, przed snem.

Po trzecie, nauczyć się używać nici dentystycznej. Należy jechać zęby i między zębami w górę iw dół, tam iz powrotem. Aż usłyszysz skrzypienie czyste zęby.

Po czwarte, należy regularne masują dziąsła za pomocą zawiesiny w wodzie, proszek do pieczenia. To jest większe (w środku) oraz indeksu (na zewnątrz) palce. W tym przypadku, dezodorant i oczyszczonych nie tylko zębów, ale całej jamie ustnej.

Po piąte, raz lub dwa razy w tygodniu do płukania roztworem nadtlenku wodoru 3 procent, i wody (1: 1), co również przyczynia się do zdrowia jamy ustnej.

Druga zasada zapobiegania ospaleny – zbilansowana dieta.

Po pierwsze. Jedzenie produktów bogatych w wapń (sery, mleko, ryby, orzechy, migdały, itp) To stało się nawykiem. Że wapń jest w stanie wzmocnić zęba tkanek – popiół i kości.

Po drugie. Eliminacja krwawienia jest możliwe dzięki wykorzystaniu witaminy C. Jej wiele cytryny, pomarańcze, papryka, kiwi i innych.

Po trzecie. W dniu konieczne jest szhevyvaet 1 frukt- solidną warzyw lub marchew, kawałek surowej dyni lub cukinia, jabłko. To jest to, co masaże, czyści i umieszcza obciążenie dziąseł.

Dlaczego nowe leki, więc naszej uwagi? Subskrybuj i czytaj w nowym wydaniu!

Share →