Hartowanie dzieci

Hartowanie dzieci

Myślisz, że to jest po prostu stwardnienie dzieci? Nie spiesz się! Teraz dowiesz się wiele tajemnic, które pomogą Ci dokonać dzieciak odpuszczanie naprawdę poeznim i bezpieczne.

Witaj, mój mały cud! Jak chcesz, żebym Ci najlepsze, najbardziej wartościowe, najbardziej kosztowne …

Śliczne mama zgodzi się, że taka myśl pojawia się za każdym minutę, każdą sekundę. A jak naprawdę chcesz uczynić go szczęśliwym. Pierwszym darem już zrobione, dał mu życie, a teraz porozmawiajmy o które w tym życiu najcenniejsze zdrowia. Albo raczej, jak uczyć ciała dziecka walczyć o przetrwanie, przystosowanie się do niej, nie jest wygodne świecie. Tylko nie martw się, będziemy rozmawiać o Hartowanie dzieci. I niech po prostu zdefiniować:

Hartowanie nie jest ekstremalne dla dziecka! 

To jest to, co my, dorośli mogą kupić bilet miesięczny za przydatność Lyubertsy. i zakładamy, że tyle opieki nad swoim zdrowiem.

A Twoje dziecko nie jest zobowiązany złożyć swoje pierwsze kroki na śniegu i nie zanurzać w wodzie z lodem.

Ale, mimo wszystko, aby uczyć dziecko do zmieniających się warunków środowiskowych jest konieczne. Dokładniej, od pierwszych tygodni jego pobytu w domu powinien zastanowić się, jak upewnić się, że dziecko nie potrzebuje hartowania.

Po urodzeniu, korpus jest potencjalnie by radzić sobie z dużym obciążeniem, zmian temperatury, jak również „uzbrojonych” do czynienia z różnymi wirusów i infekcji. Natura obdarzony nas narodzin niewiarygodnie wielki potencjał, dzięki któremu możemy przetrwać jako gatunek, mimo środowiska, niski poziom medycyny, zmniejszając ogólną aktywność ruchową. Ale stopniowo, jako zbędne, wiele możliwości tracimy.

Znaczenie w hartowania dzieci właśnie na poparcie tych ważnych funkcji. I że te umiejętności nie są zgaszone, potrzebują szkoleń.

Tak więc, od pierwszego momentu narodzin ciała dziecka ma wiele zdolności obronnych, a naszym zadaniem jest, aby upewnić się, że stopniowo zanikać. I upewnij się, że prowadzone zdarzenie, do korzystania, a nie zaszkodzić. Aby to zrobić, przypomnijmy kilka reguł:

  • Zajęcia powinny odbywać się regularnie. Procedury, które są „czasem” i „od czasu do czasu” może przynieść odwrotny skutek.
  • Czas ładowania, wysiłku ciepło, zimno należy stopniowo zwiększać
  • I, oczywiście, należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy dziecka, jego stanu fizycznego i nastroju.

Tak trudne. Już pod swoją rodzinę, która mieszka na specjalnym harmonogramem, i ja, prawie, w białej szacie, z termometrem w jego ręce?

Nic z tych rzeczy!

Spróbujmy sobie przypomnieć, co ważne rzeczy trzeba czasu, aby uruchomić na jeden dzień. Umyć, zmienić pieluchy (pieluchy), zrobić masaż, a dziecko pozostaje naga na 1-2 minut?

Co 2-3 godziny otwarte okna, przewietrzyć pokój?

Dwa razy poszedłem na spacer. Lub raz na krótki okres czasu około 15 minut Ale tak doskonale oderwany od spraw domu i poczuć świeży zapach wiosny i topniejącego śniegu, lub podziwiać raznotsvetem jesień, oddychał powietrzem latem lub zimą.

Jednak to, co za różnica, to jest zawsze powietrza świeżości i zdrowia.

Dzień zakończył się miłym kąpieli dla dziecka …

Od czasu przyjścia dziecka w domu, te sprawy stają się znajome?

Następnie, już rozpoczął wielkie dzieło i wezwał Hartowanie dzieci .

Tylko zamiast „ekstremalne” oferujemy racjonalny, przemyślany i przetestowany z doświadczeń życia. Prania, ćwiczenia, masaże, otarcia, spacery, kąpiele wodne i powietrzne mogą stać się znane etapy procedury. Oczywiście, masz wiele pytań.

Gdzie? W jaki sposób? Kiedy? Jak często lepiej wykonywać proste czynności?

Następnie prosimy o kontakt z naszą witrynę.

Tutaj znajdziesz:

  • W sprawie zasad niemowląt hartowania
  • O kąpieli powietrznych i efektu terapeutycznego powietrza
  • O procedury wodne
  • O stwardnieniu słońce
  • Jak zacząć hartowanie dziecku starszych niż 3 lata
  • Jak wytłumaczyć dziecku, dlaczego trzeba utwardzić.

I wiele, wiele więcej! No, śmiało? Naprzód!

Artykuły na temat hartowania dzieci online, Dzieci Home

Share →