Hemoroidy

Hemoroidy

Kolekcja metody leczenia różnych chorób.

Jak pozbyć się drożdże, zapalenie zatok, opryszczka

torbiele i inne choroby w domu.

Wiele receptur tradycyjnej medycyny

leczenie ropni, wybielanie zębów.

Skuteczne i sprawdzone metody.

Leczenie hemoroidy w domu – przegląd metod. Istnieje wiele metod leczenia hemoroidów. Dziś uważamy tylko tradycyjne i wypróbowane metody, a później rozważy każdą z tych metod w większej głębokości. W aptekach można znaleźć leki, które są zaprojektowane w celu ułatwienia lt; lt; Pacjentowi cierpiącemu na takie leki pomagają dobrze, szczególnie w pozycjach 3 i czwartym stadium choroby, ale zazwyczaj są one przeznaczone tylko do złagodzenia choroby raczej niż na leczenie. Współczesna medycyna oferuje leczenie hemoroidów użyć specjalnej diety, żywienia przede wszystkim wykluczyć alkohol, pikantnych i tłustych potraw, przyprawy i przyprawy. Pokarm wzbogacony w diecie roślinnego bogate w błonnik.

Skuteczne leczenie hemoroidów 1 i drugi etap. Istnieją specjalne ćwiczenia. stoki, przysiadów, ale nie trzeba powtarzać tak często. Ćwiczenia te mogą być wykonane w 15 – 20 minut dziennie jest niezbędne do dokładnego higieny odbytu po wypróżnieniu.

W skomplikowanych kroków konieczne jest zastosowanie specjalnej kroku, jak za pomocą czopków odbytu, maści, płyny i zimne itp Jeśli jest to niemożliwe, aby zatrzymać okresowe występowanie miejsca krwawienia żylnego podawano roztwór do obliteracji żylaków. U pacjentów leczonych chirurgii najczęściej w ostatnim stadium choroby, gdy rozpoczyna się silny ból, krwawienie, węzły ataków.

Rzeczywiście, patrząc z boku, to jest po prostu chorobą hemoroidy, ale pacjent jest w stanie zrozumieć, jak trudno jest. Po hemoroidy zapobiega pacjenta prowadzić normalne życie, przede wszystkim, nie jest chory, zaczynają niewielka dzienna spacery, często poruszać i jeść pokarmy, które są bogate w witaminy, takie jak warzywa i owoce. Poniżej, zwracamy się do sposobów leczenia hemoroidy isvestnim.

Leczenie hemoroidy główna

Dokonywanie zimne ablucji po każdym wyładunku. Następnie nałożyć zimny kompres jedna minuta 3 – 4 razy dziennie, nie w tym mycie po każdym rozładowaniu. Trwa to tak długo, jak grudki znikają – jeden z trzech tygodni, sześć tygodni.

Należy powstrzymać się od napojów alkoholowych, w pracy w pozycji stojącej. Poziome położenie korpusu i reszta, to jest długości reszta w łóżku, w znacznym stopniu przyczynia się do leczenia.

Pieprz wody (oba rodzaje – z szerokich i wąskich liściach) gotować w dużej ilości wody. Gdy woda jest prawie ostygnie, aby kąpiele biodrowych.

Owoce czarnego bzu gotować bez cukru – do konsystencji dżemu. Raz na dobę przez jedną łyżkę przed jedzeniem.

Łagodniejsze leki, takie jak jesion, skorupy nasion palmowych popiołu nadpalone i suchych spalonych gorzkich łubinu.

Podobnie jak w przypadku poprzednich pomocą działania w następujący sposób: podejmują głowę ryby solone, suszono je przez ogień, wymieszano z taką samą ilością starego sera oraz posypać proszku odbytu. Ten sam efekt popiołu solone rybim ogonem.

Zaskakująco korzystny wpływ czarnym kminku w proszku ma.

W pale zaleca się stosować leki bandaże z ałunu wody i nasmarować je żółci lub pocierać w starszym ghee, masło brzoskwini lub moreli

Jeśli pacjent z bólem hemoroidy boli, możesz wziąć jedną część suszone lilia, polchasti mix marshmallow lub nostrzyka i peeling soczewicę, jednakowo zarówno z żółtka i olejku różanego.

Jeśli hemoroidy są spuchnięte, wziąć rumianek, Nostrzyk żółty, trochę szafranu i wymieszać to wszystko z nasion lnu śluzowych i gotuje dla jednej trzeciej wina.

Jeśli hemoroidy krwawienie z szyszek, stosowania takich środków hemostazy jako proszku mrożonego soku z aloesu, kadzidło, kolor granat. Wystarczy postępować zając futro i sieci nasączonej jaja. Jeśli wszystko inne zawiedzie, to Morze bryła wrzącym olejem.

Aspen liście leżał na hemoroidy, pozostawiając na 02:00. Następnie należy podać pacjentowi zrelaksować się w zależności od czasu, zdrowia i hemoroidy wieku pacjenta go ponownie nałożyć liście osiki, opiekę w miarę postępu leczenia. Jeśli pacjent przychodzi niepokój, starannie usunąć liście, przemyć. Pacjent odstawiono.

Po dzień lub dwa, można ponownie nałożyć liści wybojami. Ze spadkiem rozmiaru stożka powinien być mniejszy i mniejsze zużycie osika liści przechodzi stopniowo w wodzie tylko kąpieli.

Odwar z liści poziomek stosowanych do lewatywy i mycia (łyżka liści, zalać szklanką wrzącej wody na 20 minut, przecedzić). Stosuje się w postaci ciepła.

Jeśli pacjent jest pacjentem w bólu, odbytu rozmazany wapnem, a następnie po chwili wino mycia wapna. Następnie sproszkowanych szyszek posypane wióry miedzi, jeden lub spalony cyny. Proszek może być przygotowany z arsenu amoniaku wstępne zmieszanie tych substancji z oleju.

Wszystkie te proszki są silniejsze, jeśli ich dziecko zagnieść moczu.

Share →