Hemoroidy

Hemoroidy

Hemoroidy – jest jedną z najczęstszych i najbardziej «znany» choroby ludzkości, nie jest gorsza od występowania przeziębień. Według statystyk, hemoroidy jest co szósta osoba na naszej planecie, a po 50 latach, cierpią więcej niż co drugi, aż do pewnego czasu jest często bezobjawowe.

Hemoroidy uważane patologiczne zmiany pod wpływem pewnych czynników (czynniki ryzyka) naczyń «poduszki» niższy segment odbytnicy, normalnie dostępne u wszystkich ludzi. Po przełączeniu na choroby zwanej «hemoroidy» zaczynają puchnąć i krwawić, a zniszczenia więzadeł aparatury wspieranie hemoroidy – i nadal spada z krzesła w kanale odbytu. Tendencja do hemoroidów jest dziedziczona od rodziców, ale będzie hemoroidy czy nie – zależy od stylu życia danej osoby.

Jednym z charakterystycznych objawów hemoroidów jest odprowadzanie krwi i utraty węzłów z odbytu. Ale hemoroidy mogą wystąpić także w innych, mniej specyficznych objawów dla niego – świąd odbytu, uczucie ciała obcego, niepełne opróżnianie i innych. Zazwyczaj pojawienie się tych objawów, pacjenci natychmiast zasilone «Hemoroidy»Kto może maskować inne bardziej poważne choroby odbytnicy, w tym raka jelita grubego, choć hemoroidy na raka nigdy nie idzie.

Dlatego też, nawet w przypadku najbardziej «oczywisty» objawy hemoroidów prawidłowa diagnoza może tylko specjalista proctologist i tylko on doradzi, jak najlepiej leczyć hemoroidy w danym przypadku.

Jednak fałszywy wstyd i strach «nieunikniony» operacja utrudnia pacjenta wizytę lekarzowi-proctologist, a choroba postępuje, problem staje się coraz bardziej nie do zniesienia, z powodu, który okresowo ból, krwawienie oraz utratę węzłów zaburzenia jakości życia, a jej leczenie jest trudniejsze. Wiele osób przychodzi do recepcji z gotową diagnozą «hemoroidy», Niektóre zaczynają samoleczenia, aby korzystać z funduszy, które reklamują się w aptece, używać różnego rodzaju folku i nietradycyjnych metod leczenia hemoroidów w domu. Niektóre uczta «hemoroidy», Często nawet nie wiedząc nawet, jak się pisze słowo na hemoroidy – następnie «hemoroidy», Czy «Hemoroidy», Czy «gemmorroy»,

Co można doradzić w tym «Specjaliści»? Albo staram się nie zwracać uwagę i wzmocnienia hemoroidy «odwaga» i nadal odnoszą się do proktologa.

Należy odróżnić ostrych i przewlekłych, zewnętrzne i wewnętrzne hemoroidy cztery kolejne etapy rozwoju hemoroidów kliniczny która zmienia się znacznie, a także różne metody leczenia.

Leczenie wewnętrzny Hemoroidy

Leczenie hemoroidów wewnętrznych obejmują:

  • lek
  • minimalnie inwazyjne leczenie
  • hemorrhoidectomy

Leczenie zewnętrzny Hemoroidy

Leczenie hemoroidów zewnętrznych należą:

  • lek
  • chirurgiczne usunięcie hemoroidów zewnętrznych podczas ich zakrzepicy.

Możliwe sposoby leczenia form i etapy hemoroidy

Share →