Hemoroidy: dlaczego to się milczy?

Hemoroidy: dlaczego to się milczy?

Nawet regularne badania lekarskie jest prawdziwy strach w silnej połowy ludzkości, nie wspominając chorób związanych z odbytu.

Absolutnie bezpodstawne wydał wyjaśnienie przyczyn tej fobii, zwłaszcza w opozycji do efektów działających hemoroidy. Strach jest wyśmiewany w społeczeństwie tworzy uznanie strach przed ogromnymi problemami z czego, bo jest narażona na ryzyko życia pacjenta.

Uzasadnione jest założenie, że, jak w większości przypadków, strach pochodzi z niewiedzy. Tak, i jak mówisz, ludzie mogą uzyskać informacje na temat choroby, jeśli mamy słowo «hemoroidy» stosowane najczęściej w ironicznym kontekście?

Zaczęliśmy rozmowę z nieśmiałych mężczyzn, a wobec kobiet? Są na pierwsze objawy natychmiast biec do lekarza i pozbyć się problemu? Na pewno nie!

Jednym z głównych czynników wyzwalających w rozwoju hemoroidów u kobiet jest ciąża * – zjawisko dość powszechne. Wzrostu płodu podczas ciąży powoduje trudności wypływu krwi ze ścian odbytnicy. Poza tym, wszyscy wiemy, że w ciąży często cierpią na zaparcia, które również prowadzą do hemoroidów.

W trakcie dając scenę narodzin prób ryzyko hemoroidów pomnożonej ze względu na gwałtowny wzrost ciśnienia w jamie brzusznej.

Stając się matką, kobieta daje całą swoją energię, aby utrzymać życie i zdrowie dziecka, ignorując znaki ostrzegawcze, takie jak – swędzenie, pieczenie, krwawienie z odbytu. Po tym wszystkim, może być najpierw nadana gojenia dostarczania tkanek zniszczeniu.

Później, w znajomości problemu, badania nie mają wystarczająco dużo czasu, to są tysiące powodów, aby nie iść do lekarza – krótko mówiąc, wszystko, co mężczyźni.

Jak rozpoznać chorobę?

Czym właściwie jest hemoroidy? Wyrażone suche terminy medyczne, hemoroidy – to żylaki hemoroidalnej żyły odbytnicy. Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o hemoroidach – «per se» nie jest prawdopodobne do rozwiązania, ponieważ jest postępującą chorobą.

Istnieją cztery stadia choroby:

• Etap I charakteryzuje się tworzeniem odbytu dla pacjenta, utrzymywane hemoroidy, po lub w trakcie przemieszczania jelit często minor krwawienia;

• hemoroidy etap II węzły spadek są sterowane niezależnie;

• Początek etapu III sygnałowe wszystkie te same węzły upuść, które teraz są, niestety, praktykowane lub ręce, lub instrumentalnie;

• z IV stadium choroby, spadek węzły gemorroynye nie radzą sobie w ogóle.

Ponadto hemorrhoid podzielony na wewnętrznych i zewnętrznych (w zależności od położenia węzłów). Scalanie potencjalnych pacjentów do czynników ryzyka hemoroidy mogą być w następujących grupach:

• prowadzą siedzący tryb życia (siedzący tryb pracy, brak przyzwyczajenia do zabawy sportowe);

• skłonność do niedożywienia;

• mają uzależnień (alkohol, palenie tytoniu);

• osoby, których krewni cierpią na hemoroidy;

• przeżywa ciężkie ćwiczenia (ładowarki, gigantów i po prostu zmierzyć podnosić ciężarów w klubach fitness);

• ma nadwagę;

• cierpi na zaparcia.

Podejrzewam, że masz hemoroidy, może charakterystyczne objawy (więcej na temat objawów można znaleźć na stronie internetowej pro-gemorroy.info): ból, świąd, pieczenie w odbycie, wybuchnąć hemoroidy spowodowane kolei, zakrzepica węzły się ( i każdy proces zapalny), a krwawienie jasnoczerwony kolor lub wybór ciemnej krwi z zakrzepów.

Hemoroidy leczenie w domu

Gdy leczenie zachowawcze hemoroidów (więcej szczegółów na temat) używać świec (na hemoroidy wewnętrzne) i maści na hemoroidy (wewnętrznych i zewnętrznych). W linii funduszy "Ulga" – Lek №1 na hemoroidy ** – są jak świece i maści, które są wyznaczone z hemoroidów o różnym nasileniu.

Struktura konwencjonalnych maści i czopków "Ulga" obejmują fenylefrynę, który posiada lokalne działanie obkurczające naczynia. Normalny "Ulga" zmniejsza obrzęk tkanek, swędzenie i dyskomfort hemoroidy. Ciąży może stosować leku należy skonsultować się z lekarzem.

Ciężki ból może być stosowany "Zaawansowane Relief"Który zawiera benzokainę, który ma działanie znieczulające lokalnego.

Składniki aktywne leku "Ulga Ultra" jest octan hydrokortyzonu i siarczan cynku. Hydrokortyzon ma wyraźne działanie przeciwzapalne, anty-alergiczne i antyalergiczne. Cynk osusza i leczy rany.

Oczywiście, można zapobiec normalizacji diety i odpoczynku wyglądu hemoroidów. Ale co zrobić, gdy osoba jest już chora? Po pierwsze, nie należy odkładać wizyty u lekarza.

Samoleczenie hemoroidy jest niezadowalająca, jak również na inne choroby. Jest prawdopodobne, że tylko szczegółowa inspekcja ujawni pełny obraz. Osoba może być hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne według lekarza, który przypisuje szczególne traktowanie.

Zazwyczaj leczenie i leki w domu jest możliwe tylko przy hemoroidach I i II stopnia w przyszłości użyć operacji.

Jak zapobiegać jedną z najczęstszych chorób XXI wieku?

Każdy wie, jak trudno jest przyzwyczaić się do czegoś pożytecznego, i jak złagodzić część naszego życia, złe nawyki. Jednak jeśli zaczniesz małe, może stopniowo prowadzić do dźwięk ciała i wyeliminować przyczyny, które mogą powodować rozwój hemoroidów.

Picia szklankę wody na czczo rano, automatycznie rozpocznie proces trawienia, ciało «budzi się», Wkrótce nie będzie już myślał o innym początek dnia.

Zamiast iść do autobusu metra, w odległości kilku przystanków na piechotę. Lepiej zostawić go w nocy, kiedy wrócisz do domu i nie boją się spóźnić do pracy.

Zamiast solonych orzechów i innych przekąsek mieć przy sobie batony proteinowe torba z przekąskami, a także worek z suszonych owoców w zestawie, który można zbudować własną.

Więcej taniec – ruchy w rytm muzyki, przyjemne dla Ciebie nie tylko podnieść ogólny nastrój, ale również aktywny układ krążenia.

I Głównym zaleceniem – Należy zwracać uwagę na swoje zdrowie, a następnie ryzyko najczęstszych chorób naszych czasów zmierza do zera!

* Chushka Y. Objawy kliniczne i leczenie zachowawcze hemoroidy w ciąży z numerem 23 na raka piersi "Położnictwo. Ginekologia" 2013

** Według firmy IMS Health 2008-2013 luzem i pod względem pieniądza w kategorii leków Antigemorroidalnye

Istnieją przeciwwskazania, należy zapoznać się z instrukcją.

Wystąpił błąd? Zaznacz go i naciśnij Ctrl + Enter.

Share →