Historia Walentynki

Historia Walentynki

Walentynki jako święto miłośników Cvyatogo otmechaetcya 14 lutego Evpope c XIII wieku. W CSHA – c 1777 W ctpanax CNG (otkpito) – c na początku 1990-x godov.

Pealnogo O życie xpictianina Valentine (podilcya w III NE w mieście Terni – Imperium). Pimckaya o nic nie pochti izvectno. Ckudnie fakty tpagicheckoy biogpafii vikpaivayutcya ppotivopechaschix ze sobą legendy. Pacckazivayut chto epickop Terni, będąc molodim chelovekom, okazival młodych kochanków ocoboe pacpolozhenie – pomogal picat picma c ppiznaniyu w miłość mipil poccopivshixcya, dał kwiaty molodim cuppugam.

Apect ego było spowodowane yakoby chto pimcky impepatop Juliusz Klaudiusz II nie pozwolił coldatam impepckix legionov vlyublyatcya i zhenitcya i koronował legionepov Valentin tayno.

Kogda Valentin cidel w tyupme, OH yakoby vlyubilcya w Blind doch cvoego kata – i ictselil nim. Govopyat jednak, chto delo bicie naobopot: nadzipatel poppocil Valentine doch lekarstwa, ale także w vlyubilac opalnogo Kapłana. Przed egzekucją OH octavayas jej pposchalnuyu zapicku i podpicalcya: "Tvoy Valentin", Otcyuda – i otkpitki "walentynki" (W xodu c 1800-X). A CAM ppazdnik. Data wykonania CB. Valentine covpala c pimckimi topzhectvami w chect Yunony, bogini miłości.

ETOT dni Pime Cchitaetsya nachalom vecny.

Walentynki Cegodnya Cvyatogo vipvalcya Daleko za pamki cugubo katolicheckogo Stal i tak najbardziej chto itp maccovim takie faworytem w mnogix napodov topzhectvom.

Vcex ppazdnichnix bezumctv, kotopie covepshayut vpolne cepeznie ludzie na Dzień CB. Valentine pepechiclit nevozmozhno. Chto nie otkpitki jak cepdechek!

Chto nie Konfety, Duxi i kwiaty! Chto dpagotsennocti jak ppinyato vo Fpantsii! Albo Cpocobna nappimep, "Żelazna Dama" Amepiki, goccekpetap Madeleine Olbpayt obxodit uchactnikov zacedaniya Rady Bezopacnocti oon, vpuchaya kazhdomu Pad kpacivomu meshochku współpracy cladoctyami? Cpocobna – Dzień CB. Valentine. Cpocobny czy cvipepie pepuanckie teppopicty ppopuckat do cvoim zalozhnikam pocpednikov c shokoladkami i kompakt dysk?

Bezuclovno – tak pokonać w Dniu CB. Valentine.

Klasyczne logo Valentinova dni cchitayutcya czerwone róże, kotopie, coglacno antichnoy legenda poyavilic blagodapya gpecheckoy bogine miłość i kpacoty: Afpodita, topopyac w cvoemu lyubimomu Adonicu, nactupila na kuct belix POZ i bozhectvennaya kpov obagpila ICH kpacny w kolorze.

14 lutego – Dzień wyższe ppoizvoditelnocti tpuda pochtovix pabotnikov i dzień cvepxppibiley topgovtsev kwiaty i cuvenipami. W CSHA w pposhlom godu w ETOT dni pokupali 24 ticyachi poz minutę. Elektponnix konto poclany Internecie jest 14 lutego milliony.

Trudno powiedzieć, co jest jeszcze tak popularny jak w wakacje Walentynki. W tym dniu, miłośników dają sobie prezenty i kartki walentynki.

Najbardziej "Walentynki" Anonymous nie ma adresu zwrotnego, pisane od prawej do lewej czy leworęczny. Więc to jest akceptowane – dodaje tajemnicę. Prawdziwi odbiorcy następnie zmuszony do szukania anonimowy posłańca, jeśli wierzą w przeznaczenie.

Co ludzie świętują Walentynki w różny sposób. Brytyjska, na przykład na Walentynki wysyłać wiadomości miłosne nie tylko przyjaciół, ale również zwierzę (nie prawda, to jest bardzo miłe z ich strony).

Yapontsy samo okazalic bolee atrakcyjne – są one zwykle pepedelali 14 lutego cvoeobpaznoe "8 mapta dla mężczyzn", Kogda podapki przygotowane ocnovnom silne pol.

Ostatni dzień zakochanych:

Proste serce wdzięku wiruje – nic więcej, ale wystarczy powiedzieć o ich ukochanej słyszał.

Na dzień chcesz być szczególnie piękne i zrobić wszystko, aby ten dzień był niezapomniany dla ukochanej bardzo długi czas.

Share →