Hydroponika w domu

Hydroponika w domu

Historia domowe cooltube wazonów. Budżet 700 rubli.

Więc zacznijmy. Głównym celem tego artykułu, aby pomóc innym ludziom zrozumieć, aby taki gadżet jak cooltube. Od drogich rzeczy i miałem tylko budżet 700 rubli.

Najpierw zadzwoniłem do wszystkich instytucji, które sprzedają wyroby ze szkła, kwarcu zainteresowane rur lub kolbach cylindryczny kształt, który wszyscy powinniśmy być. Powiedz, czy nie, lub zamówić (minimum 2 tygodnie), a jednostki handlu detalicznego.

Tak, w tle było. Usiadłem więc, myśli i myśli, a do mnie undestanding: co, jeśli chce się kupić formę wazon i zabrać go do sklepu szkła. Poszedłem do OBI i tam wazon tylko odpowiedni rozmiar, 130600 mm, 290 rubli. Przyszedł do jasnej kawy. Tną mnie i jak trzeba do dołu, i zostawił fajkę o długości 300 mm, 130 mm średnicy.

Ich usługi kosztowały mnie 300 rubli. Potem kupił gumowo kołnierz i inne części miałem już od starego kultuba które niestety złamał. To plastikowe karty, takie jak kanalizacja stosowane do zabezpieczenia szkła.

Ostrzeżenie! W każdym razie nie ze stali, która jest. Aby żelazko nagrzewa się. Szkło wybuch broń Boże! Cóż, myślę, że E40 uchwytu załączonego odgadnąć z metalowym uchwytem.

Niestety nie ma zdjęcia.

Wentylacja powinna być mocna. Mam 300 m 3 / h wydmuchiwania, dobrze, wygląda chłodniej dmuchanie szkła. Szkło powinno wynosić co najmniej 3 mm.

Subtelny wybuch! I jest 5 mm na dole, gdzie był na dole, a następnie zmniejszenie do 3 mm.

Wszystko działa. Po zapaleniu 400W HPS i ilość patrz ramka 11055×40 temperaturę poniżej 24 °, 27 ° w środku, top 5 cm w 33 ° szklanych. Tak, a sam szkło nie jest szczególnie gorące (na zewnątrz ramienia, aby oprzeć: zachować spokój minut), i to mówi o czymś. Temperatura pokonany!

( 0 ocena 4 głosów)

Share →