Idealny makijaż na studniówkę

Idealny makijaż na studniówkę

Prom jest jedną z najważniejszych części w życiu, ponieważ w tym czasie osoba przemieszcza się do nowego dorosłym życiu. Oczywiście, każda dziewczyna chce wyglądać ten wieczór jest szczególnie piękne, wyraziste, modne wydarzenie do zapamiętania na zawsze.

Wybierz makijaż dla kosztów prom tylko raz kupił sukienkę i całkowicie stworzony wybrany obraz. Ktoś taki jak cute romantyczna dziewczyna, która jest namiętny i śmiertelne piękno, ale wolą tylko w stylu klasycznym. W każdym razie, make-up nie jest ograniczony w wyborze zdjęć do balu.

Klasyczne Makeover

W klasycznym makijażu odcień skóry powinna być wybrana tak naturalne, jak to możliwe, lub nieco lżejszy niż normalny kolor skóry, nie będzie więcej niż sypki proszek. Blush powinny być jasne, pastelowe kolory, takie jak bladego różu lub brzoskwini. Cienie wybrać jasne kolory, takie jak perły lub jasnobrązowy. Jednocześnie jaśniejsze odcienie są stosowane do górnej powiece i pod linią brwi i ciemności w wewnętrznych rogach oczu. Szminka powinna być także dyskretne kolory, takie jak różowy lub przezroczyste.

Maskara wydłuża bardziej odpowiedni czarny.

Jasny i modny makijaż

Uruchom modny makijaż nie będzie miał trudności, za to musimy tylko wybrać odpowiednie odcienie właściwe. Po pierwsze, trzeba dobrze nawilżyć skórę i moczyć ją w oko ze specjalnym kremem lub żelem łatwe. Zastosuj najlepszy ruch, jak skóra wymaga również okulisty, a także twarzy.

Jeśli pod oczami widoczny obrzęk i siniaki, a następnie ukryć je za pomocą żółty korektor i radzenia sobie z czerwonymi plamami pod życie zielony. Warto zaznaczyć, że należy wybrać korektory gęstą konsystencję bardziej, jak makijaż musi być przechowywany przez dłuższy czas, a proste korektory może stać się niestabilny po kilku godzinach. Następnie na całej powieki stosować zasadę w cieniu, ale także pomaga utrzymać makijaż świeży wygląd przez dłuższy czas.

Jasny makijaż nie może przejść do wszystkich dziewczyn, więc bardzo ważne jest, aby wiedzieć środka, że ​​nie stało w wyniku bardzo odważny, a nawet wulgarne. Zasada ta ma zastosowanie również, w ogólnym makijażu.

Wybierz oczy

Moda makijaż myśl koncentruje się na oczy, więc konieczne jest, aby je zaznaczyć. Kolor skóry, a tym samym korzystnie powinien dopasować tonację skóry. Blush stosować na własną rękę, ale zaleca się, aby dodać niewielką ilość powierzchni pod kości policzkowe i tan garnitur może być bardzo przydatne.

Następnym krokiem jest przeprowadzane głównie makijaż oczu. Aby to zrobić, najpierw wyciąć wokół oczu i fioletowym ołówkiem do niego dobrze w cieniu na obszarze wokół rzęs. Robi się to w celu zapewnienia światła cienia.

Następnie na górnej i dolnej powieki przez zsumowanie przedłużenie ołówkiem.

Następnie umieścić niebieski odcień, najlepiej z neonowym odcieniu. Są one doskonale dopasowane do wewnątrz i na środku górnej powiece, jak również kąta oka. Muszą również być zacienione ołówkiem. Następnie zastosować odcień niebieskiego z szerokim pędzlem do brwi i na dolnej powiece tylko trochę.

Wykończenie będzie barwienia rzęs górnych i dolnych rzęs, najlepiej w kolorze czarnym w kilku warstwach. Na ustach musi być stosowana tylko lekki naturalny szminka koloru i trochę wyraźny połysk.

Makijaż retro

Ten makijaż jest idealny do stroju w stylu retro, który jest, dużych loków, buty łodzi i niewielką opłatą. Ton twarzy jest najbardziej naturalnym rumieniec może być stosowany do jaśniejsze i wyraźnie zwrócić brwi wdzięku łuk.

Lip Pencil trzeba tonu ciemniejsze niż główny szminki. To z kolei powinien być czerwony. W policzek może wyciągnąć małe znamię, ale to nie jest dla wszystkich.

Makijaż oczu, rozpoczyna się zwykle przy zastosowaniu podstawy na powiekach. Po tym, powieki pokryte górne cienie kości słoniowej. Z światła purpurowy odcień uwagę krzywą, a przede dodaje kolor cieni kawy z mlekiem.

Następnie narysuj czarny eyeliner i strzałkami czarny tusz do rzęs barwienie. Makijaż dla studiów mogą ubiegać się sztuczne rzęsy.

Makijaż na studniówkę Lalek

Ten rodzaj makijażu będzie wyglądać świetnie w połączeniu z oryginalnym stroju i jasny różowy, niebieski lub pomarańczowy i ze zdobieniami z motyli, kwiatów i tak dalej. On może odwołać się do wielu współczesnych kobiet.

Dźwięk jest osobą fizyczną z lekkim połyskiem i delikatnym rumieńcem i jasnych odcieniach. Od wewnątrz kącika oka wyrządzić jakieś cienie perły, a na środku górnej powieki matowy czerwony lub różowy.

Zewnętrzny kącik zacienionych brązowe cienie i bardzo ostrożnie, z umiarem. Lepiej dodać na wierzchu lekkich perłowych odcieniach lub. Powyżej górnej powieki również stosowane ciemnobrązowy odcień, oraz w obszarze pod beżu brwi.

Plus czarne strzałki i dostaje ciemne ołówek. W tym przypadku najlepiej dopasowana było sztuczne rzęsy, ale można atramentu przedłużenia o podobnym działaniu. Szminka i połysk różowy są idealne.

Ogólnie zaleca się, aby spróbować kilku rodzajów makijażu na wydechu, a nawet wtedy właściwego wyboru. To może być proste, złożone i wiele różnych pomysłów. Lepiej nie wolno i w miłej atmosferze, nie martw się i nie być rozproszony.

Następnie można usunąć się na zdjęcie, aby zobaczyć wynik z boku.

Share →