Idealny rozmiar męskiego penisa zależy od wzrostu

Idealny rozmiar męskiego penisa zależy od wzrostu

Niewiarygodne fakty

Wielkość narządu seksualnej samców ważnym czynnikiem determinującym atrakcyjność mężczyzn. zgodnie z nowym studium. "Doskonały" Wielkość penis zależy od proporcji reszty ciała.

W badaniu z udziałem 105 heteroseksualnych kobiet z Australii uczestnicy oceniano mężczyzn wielkości prącia w stanie neeregirovannom, a także na wzrost, a stosunek wielkości ramiona, biodra. Kobiety uważają, mężczyźni z dużych prącia bardziej atrakcyjne, a jej wielkość powinna być bardziej ważne, jeśli osoba była wysoka.

W badaniu naukowcy Obrazy z komputera utworzone 343 figur męskich z różnych kombinacji wzrostu, proporcji ramion do bioder i wielkości penisa. Potem zwrócił się do uczestników recenzję próbkę 53 figur i ocenić ich atrakcyjność.

Jaki rozmiar powinien penisa?

Wyniki wykazały:

Stosunek ramion bioder większy wpływ na ocenę atrakcyjności mężczyzn, a rozmiar penisa i wzrost odegrał ważną rolę w równym stopniu.

Wielkość penisa w wysokich mężczyzn miał większe znaczenie. niż niewymiarowe. Może większa penisa po prostu wyglądała bardziej w stosunku do wysokich człowieka lub kobiety, jest niechęć do niewymiarowych ludzi.

– Kobiety wolą mężczyzn o większych rozmiarach męskości, co najmniej, 13 cm neeregirovannom. Jednakże, gdy wielkość 7,6 cm poniżej odwołania spadła.

– Cechy kobiet liczyło również. Tak wysokie kobiety wysokich mężczyzn za atrakcyjną. Kobiety z większą wagowych w stosunku do jego wysokości i mają większe znaczenie dla wielkości prącia.

Średnia wielkość penisa

Wyniki badań pomóc wyjaśnić, dlaczego humans wystarczająco duże genitalia w stosunku do wielkości korpusu. Na przykład samce goryli masie ciała do 180 kg, wielkość penisa w erekcji osiąga zaledwie 4cm. Mężczyźni, którzy ważą mniej niż dwa razy, średnia wielkość penisa w neeregirovannom, ale stan osiągnie 12-16 cm rozciągnięty .

W normalnej temperaturze osiąga neeregirovanny wielkości prącia od 8,5 do 10,5 cm od wierzchołka do podstawy.

Biolodzy ewolucyjni uważają, że w czasie, kiedy ludzie poszedł bez ubrania, kobiety są przyciągane do mężczyzn, których genitalia przyciąga uwagę. Tak więc, wielkoformatowe samce penis może szybko przenieść ich genów, co prowadzi do tego, że w pokoleniach wydzielonego wystarczająco duże genitalia.

Share →