Indyjski ryż Morskiej. Opis i właściwości lecznicze

Indyjski ryż Morskiej. Opis i właściwości lecznicze

Indyjski grzyby, chiński grzyby, japoński grzyby, morze grzyby, ryż Indyjski, Morze ryż, ryż indyjski Morskiej, chiński morza ryż, ryż grzyb, mieszka postać, — Wszystkie nazwy te odnoszą się do tego samego organizmu (Zoogloea).

Zoogloea w translacji jest lepką substancją, konsekwencją życia bakterii, tworzenie śluzu. Istnieją inne odmiany zoogloeas mleka, takie jak grzyby Tybetański i Kombucha. Ale uzdrowienie Indyjski ryż Morskiej. Ma bardzo dobry efekt terapeutyczny.

Z roku na rok zyskuje na popularności, a jej właściwości lecznicze są uderzające.

Nazwy, ryż morskich, ryż i inne dzienny zawiera cyfrę słowo, musi, oczywiście, ich wygląd. On, jak widać na zdjęciu, jest miękkie, przezroczyste, białe, puszyste kryształy. Mgliście przypomina gotowanych ziaren ryżu.

Smak tego napoju jest ładny i wygląda jak zwykły samogon. Ale smak będzie oczywiście zależeć od tego, co go nakarmić. Dobry gasi pragnienie, szczególnie w okresie letnich upałów. Chińskie grzyby zawierają bardzo proste i łatwe, to nie będzie musiał spędzić wiele czasu i wysiłku.

Będzie musiał zapłacić tylko na kilka minut co 2-3 dni.

 Właściwości lecznicze indyjskiego ryżu Morskiej

W medycynie stosowany jako żywe leku. Morze Rysunek ma bardzo mocny sposobem leczenia. Zawiera dużą liczbę substancji biologicznie czynnych. Z powodu bakterii octowych picia sea rice normalizuje narządów trawiennych. Poza napoju ma działanie przeciwbakteryjne. Umożliwia to także być stosowane do leczenia lub profilaktyki chorób wirusowych.

Na przykład, SARS, grypa, zapalenie migdałków, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli. Wlew ryż przywraca aktywność układu wewnątrzwydzielniczego, wzmacnia układ odpornościowy jest dobra, układ sercowo-naczyniowy, zmniejsza ilość cukru we krwi.

Jego właściwości lecznicze w wielu aspektach lepszy od innych funduszy o podobnych właściwościach. Choroby zakaźne działające jak antybiotyk. Można je czyścić błonę śluzową z zimna. Morze Rysunek pokazuje kamieni z pęcherza moczowego i nerek, usuwa osady soli w stawach.

Pomaga w bezsenności i bólu głowy.

Lista może być długa i żmudna. Wystarczy być jasne, że Indyjski ryż Morskiej bardzo dobre dla całego ciała. Morze Rysunek odmładza, na poziomie komórkowym, oczyszcza organizm. Przyspiesza metabolizm i dźwięki. Jest również stosowany w kosmetyce.

Pomaga pozbyć się nadwagi. Niektóre składu chemicznego oraz innych właściwości lecznicze ryżu będę wprowadzają w innym artykule.

Silne działanie moczopędne może wystąpić morza ryżu na początku jej stosowania. Dlatego jego dawka może być stopniowo zwiększana. 50 ml i doprowadzono do 150-200 ml 3 razy dziennie.

Dla dzieci w wieku poniżej 3 lat nie więcej niż 50 ml, powyżej 3 lat 50-100 ml i 100-150 ml dla dorosłych. Pijany indyjski morza ryż 2-3 razy dziennie, nie wyłączając państwa i pragnienie. Jeśli nie chcesz pić oznacza organ tyle dawki i nie należy pić przez życie. Ale oczywiście pożądane jest, aby pić co najmniej 200-300ml dziennie mieć wyniki. Pić powinno być 15-20 minut przed jedzeniem.

Jak chcesz to częściej pić, na przykład, zamiast wody, kwas chlebowy lub szkodliwych soda ugasić pragnienie.

Sposób wytwarzania

Gotuj morza ryż proste potrzeby:

 • Czysta nieprzegotowanej wody.
 • Słoik
 • Kawałek gazy. Będziesz musiał spuścić grzyby morskiego (można po prostu spuścić przez sito lub durszlak) i obejmują szyjkę słoika.
 • Cukier
 • Rodzynki, suszone morele, figi i inne owoce suszone w małych ilościach. Suszenie Apple jest lepiej nie stawiać, bo napój będzie mniej zdrowe.

Gotowanie infuzji:

 • Spłukać czyste morze ryżu surowej wody.
 • Przygotuj szklane naczynie.
 • Następnie przygotować roztwór litr cukru jar. 2-3 łyżki stołowe na litr chłodnej, czystej, przegotowanej wody. Jest to konieczne, aby cukier jest całkowicie rozpuszczony lub kryształy cukru może prowadzić do uszkodzenia fig.
 • Następnie umieścić ryż umyte (3-4 łyżki) w roztworze cukru.
 • I dodać 10-15 rodzynki. Rodzynki trzeba wziąć pestki. I można dodać suszone owoce.
 • Przykryć naczynie z kawałka gazy.

Zaparzać Indyjski ryż Morskiej Należy 2-3 dni, zależnie od warunków pogodowych. Latem, gdy jest wystarczająco gorąca, i przez 2 dni, a gdy chłodzenie może być 3 dni. W każdym przypadku, jest możliwe do określenia infuzji smak, gotowości lub nie.

Stojąc na brzegu morza z ryżem powinna, gdzie to nie uzyskać bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Po 2-3 dniach przecedzić ryż w czystym słoiku, suszone owoce emisji. Delikatnie przepłukać ryż z czystą wodą. Weź 4 łyżki na litr roztworu cukru i napełnić ponownie.

W odniesieniu do stosowanej najbardziej korzystnej temperaturze wynosi 23-27 stopni Celsjusza niego. Wyższa temperatura, tym szybciej fungus rozwija i przygotowuje do infuzji. W temperaturze 18-20 ° morskiego grzybów prawie przestaje wzrastać i w niższej temperaturze może nawet śmierć.

Zadbaj o to, wybrać bardzo dobrą miejsce.

Gotowy napój morza ryż (grzyb) przechowywać w lodówce przez 3-4 dni. W przeciwnym razie może perekisnut. Średnio litrowych kanistrach wystarczająco dla jednej osoby lub dwóch dni. Jeżeli tryb gotowania w puli inną wielkość, składnikiem powinien być zwiększana lub zmniejszana proporcjonalnie.

Istnieją również pewne przeciwwskazania. Zwykle lekarz zabrania picia pacjentów z cukrzycą morskich grzyba w obecności postaci insulinozależną choroby.

Nawet w płucach może występować niewielki dyskomfort. Zazwyczaj to ludzie mają pacjentów z chorobą płuc. Po kilku dniach, dyskomfort powinien zniknąć.

Niektórzy ludzie w tym samym czasie może wysiąść jelita do pracy z powodu reorganizacji.

Wszystko to oznacza tylko, że indyjski Grzyb morskie

Share →