Jak cracelures improwizowane środki

Jak cracelures improwizowane środki

Craquelure – pęknięcia go w warstwie lakieru lub farby obrazów, na powierzchni obrazu w wyniku naruszenia technologii malowniczej procesu pojawia się rodzaj wady. Jednakże, co jest uważana w dziedzinie oczywiste wady Decoupage jest jednym z najbardziej powszechnych metod stabilizowania powierzchni dekoracyjnej.

Aby utworzyć sieć pęknięć na powierzchni decoupage łajdaka powszechnie stosowane specjalne lakiery Krakelyurny. Można je zakupić w sklepach z produktami dla kreatywności.

I można to zrobić bez użycia specjalnych narzędzi są często drogie w produkcji i sztucznie wieku Crazing do dekoracji powierzchni, używając do tego celu materiały pod ręką? Tak, oczywiście!

Na przykład jeden z jego utworów, pokażę i powiedzieć, jak można zrobić Crazing imitacja skorupce. i utworzyć cracelures oparciu kleju PVA .

Przygotuj skorupki jaj stworzyć Crazing symulacji jest bardzo prosta. Aby to zrobić, powłoki surowych jaj dokładnie szczotkowane moje detergentu w ciepłej wodzie. Następnie oczyszcza się z wewnętrznej powłoki z folii i suszy się.

Po skorupy suchego umieszczony na jej wstępnie estrogenem powierzchni wyrobu. Aby to zrobić, należy umieścić obfite płaszcz z osadzania jaj trzask z białego kleju. Po nauce powierzchni powłoki w niewielkiej odległości od siebie.

Jeśli kawałek skorupy duży naciska palcami tak, że jest podzielone na kilka mniejszych części, które następnie wypycha wykałaczki lub bambusa szpikulec.

Po całej powierzchni (lub pewien obszar) jest wypełniona kawałkami skorupce, pozostawić do wyschnięcia kleju produktu. Przykryć uprzednio naklejoną powłoki z inną warstwą PVA. Tym razem przy użyciu znacznie mniejszej ilości kleju, tak, aby nie wypełniać  Szczeliny pomiędzy kawałkami powłoki, tworzą rodzaj «Jajko» Crackle.

Po wyschnięciu kleju pomalowanej powierzchni z farb akrylowych produktów pożądanych kolorów. Jeśli chcesz, możesz zastąpić luki między sklejonych kawałków skorupy farby i pastele oleju, jak to się dzieje podczas tworzenia dwuetapową craquelure.

Wstęp tworzenia trzask skorupce jest zawsze niezawodnie pomaga mi, kiedy chcesz maskować wypukłe napisy lub figury na powierzchni szklanych butelek lub puszek.

Widać na okładce logo banków wypukłą producenta herbaty?

Nie widzę powodu, że jest ukryty pod Crackle jaj. Moim zdaniem, nie jest to zły pomysł! Co o tym sądzisz?

Teraz będę mówić o tym, jak zrobić trzaski, bardzo podobne do tych uzyskanych za pomocą jednego kroku krakelyurnogo lakier. Aby utworzyć je ponownie trzeba PVA kleju.

Przy projektowaniu puszki na herbatę, postanowiłem zrobić cracelures  puszki na rogach. Dlatego też, powierzchnia wstępnie powleczonej białego podkładu. Następnie kątowniki słoiki są farbą akrylową w kolorze zielonym i poczekać do całkowitego wysuszenia.

Po prostu chcę ostrzec cracelures PVA oparte nie zawsze działa. Zależy od jakości kleju. Wstępnie można eksperymentować z tworzeniem Crazing użyciu kleju PVA różnych producentów, aby wybrać pracę kleju odpowiednią jakość.

Okładki zagruntowane i powierzchni lakierowanych, banki warstwę lakieru akrylowego. Ma to na celu zapewnienie, że w razie braku możliwości uzyskania Crazing warstwę klejącą i przemyć farby bez szkody dla wcześniej stosowanego startera i farby.

A teraz umieścić na kolorowe narożniki banki PVA grubą warstwą za pomocą pędzla i dać zestawy kleju.

PVA nie powinien wyschnąć całkowicie, inaczej nie Crazing może nawet nie czekaj! Glina jest zbyt suche nie jest do końca, ale tylko do tworzenia na powierzchni cienkiej warstwy, która nie sięga szczotki

Razu pokryta warstwą PVA wyschły plenochkoy, nanoshu górną białą farbę akrylową z szerokiej płaskiej szczeciny pędzla z syntetycznych. Nanoshu farby jeden skok w tym samym kierunku, a nie próbuje farby samo miejsce dwukrotnie. Suszarka do włosów Produkt natychmiast w głąb lądu.

Im grubsza warstwa kleju PVA i farbą akrylową, głębsze i ekspresji twarzy trzaski.

Po wyschnięciu jar, możesz kontynuować jej zdobienia, zdobienia techniką decoupage serwetka. Następnie podłącz kończył pracę z kilkoma warstwami lakieru akrylowego.

Share →