Jak dobrać fryzurę?

Jak dobrać fryzurę?

Czasami człowiek chce pewne zmiany i siadamy na krześle do fryzjera, mówiąc: „Chcę nową fryzurę.” Ale, że w przyszłości nie trzeba płakać gorzkimi łzami nad przycięte loki, musisz wybrać odpowiedni fryzurę! Jak dobrać fryzurę?

Kilka użytecznych zaleceń Związku Radzieckiego.

Aby znaleźć odpowiednią fryzurę, trzeba wiedzieć dwie rzeczy: kształtu twarzy i rodzaju włosów. Te dwa czynniki są kluczowe, by tak rzec, z technicznego punktu widzenia, choć z pewnością nie można ignorować ugruntowaną styl ubierania (próby złożenia oferty romantyczny dziewczyna w sukni z koronki oraz z dredami na głowie), zwłaszcza figury.

Jak dobrać fryzurę do typu osoby?

Wybierz fryzurę dla kształtu twarzy może być prowadzony przez jedną prostą zasadą: Pielęgnacja powinna zmienić kształt twarzy. Jeśli nie jest idealne. Idealny owal twarzy kształt jest uważany – mianowicie ta forma powinna dążyć, wybierając fryzurę.

Faktycznie, owal twarzy są dowolne fryzury. a więc w tym przypadku kształt twarzy jest czynnikiem decydującym. Twarz okrągła z pomocą dobrze zaprojektowany fryzury może wizualnie wąskie, trochę „pull”. Do zwracać się Należy wybrać fryzurę średnie fryzury Długość etap (etap lub, jak mówią, „drabina”).

W tym przypadku, pożądane jest, aby lekko posmarować grzywkę na bok lub nieco cienkie – idealne proste grzywki nie są odpowiednie okrągła twarz.

W ten sposób Dobór fryzury dla okrągłej twarzy jest zazwyczaj konieczne, aby postępować zgodnie z tą zasadą. zwiększyć objętość fryzury, gdzie trzeba na pokrycie zamków policzkach włosów, unikanie symetrii, otwartej w czoło.

Trójkątną twarz (Face „serce”) pomoże wizualnie dostosować asmimetrichnaya fryzjera, strona rozstanie, grzywka, lekko obejmuje jedno oko. Głównym celem przy wyborze fryzurę trójkątnej powierzchni – wizualnie zmniejszyć górną część twarzy. Dlatego należy unikać nacisk na wąskim podbródkiem lub kości policzkowe.

Krótkie fryzury kostium z lekko poskręcane włosy.

W przypadku prostokątnej powierzchni Zadaniem wybierając odpowiednią fryzurę jest wizualnie zwężenie czoło i podbródek przez wizualnej ekspansji świątyń i kości policzkowe. W tym przypadku ogólnie kształt fryzury powinny być zaokrąglone.

Fryzury dla twarzy kwadratowych nie powinien podkreślać linie proste taka osoba. Dlatego należy unikać ostrego cięcia włosów, centralne Pożegnania.

Na kwadratowej twarzy powinny wybrać ukośne grzywki i Pożegnania. Możliwe krótkie fryzury z tomu na górze.

Najbardziej Problem jest uważany Twarz w kształcie gruszki. gdy „dolna” szersze i „cięższe”, „top”. Aby rozwiązać ten kształt twarzy, trzeba bardzo starannie wybrać fryzurę. Nie będzie działać bardzo długie i bardzo krótkie fryzury. Witamy „zgrywanie” grzywkę. Bazhan w tym przypadku objętość fryzury na poziomie kości policzkowych.

Unikać bezpośredniego rozstanie „lizał” włosy do tyłu.

Jak dobrać fryzurę do typu włosów?

Nie nadaje się do każdego włosa lub wybranej fryzury. Na przykład sama fryzura dla prostej i kręcone włosy będą wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego przy wyborze fryzury powinny być, z wyjątkiem typu osoby wziąć pod uwagę rodzaj włosów .

Cienkie włosy długie fryzury wygląd „płynne”, więc jeśli nie cienkie włosy są lepiej zaangażować się w długi. Zbyt krótkie fryzury dla cienkich włosów, aby stworzyć poczucie ryzyka „oschipanosti”, który również dodaje uroku.

Najlepszy wybór dla sierści – "złoty środek", Zalecana długość fryzury, od ucha płata do środka szyjki – ta jest dokładnie długość nie jest możliwe, aby utworzyć cienką objętość włosów.

Gruba sierść bardzo trudne do wprowadzenia – pod własnym ciężarem włosów zaczyna „sag”. Dlatego, grube strzyżenia, wymagają codziennej stylizacji, są słabo nadaje. Odmówić zalecanych i krótkie fryzury (fasola, quady), bo włosy będą „trzymać” w różnych kierunkach.

Lepiej w tym przypadku pozwala typ twarzy i figury, skupiając się na przycinanie długie lub średniej długości, bez hukiem.

Jak dobrać fryzurę do typu kształtu?

Jeśli pozornie dopasowane wszystkich zasad fryzura jest nadal „niektóre nie tak” złe spojrzenia na swojego właściciela, nie może być brane pod uwagę przy wyborze rodzaju kształtu fryzury. Okazuje się, w szczególności dane mają ogromny wpływ na to, co wygląda ostateczny fryzury .

Podobnie jak to, skrót „chłopak” nie wygląda bardzo dobrze na wysoki dziewcząt i kobiet – w tym przypadku wydaje się nieproporcjonalnie głowa mała. Również nie zaleca się tego rodzaju fryzury dla kobiet i dziewcząt z „męskim” typu figury. Znacznie więcej takie fryzury są małe, delikatne dziewczyny.

Wysoka jako płeć piękna jest lepiej zdecydować się na strzyżenie brody długości lub nieco poniżej. Dobre zbyt miękkie fale aż do ramion.

Prosto długo fryzura nie jest zalecane do noszenia właścicieli dużych ilościach – Proste włosy podkreśla tylko. Ale długie faliste włosy – proszę, to zrównoważyć proporcje ciała w dobrym kierunku.

Share →