Jak dokonać właściwego makijażu oczu?

Jak dokonać właściwego makijażu oczu?

W tym artykule powiemy na temat właściwego stosowania makijażu. Zanim zaczniesz robić makijaż, trzeba wyczyścić kremem lub mleko kosmetycznych. Po zastosowaniu kremu.

Stosowanie kremu musisz zrobić rano, zaraz po umyciu twarzy. Krem stosuje się tylko na liniach do masażu. Stosując krem ​​pod oczy, nie naciskaj mocno na skórze.

Przed nałożeniem make-up zrobić, umyć ręce, usunąć włosy pod chustką lub zawiązać opaskę do włosów. Zwróć uwagę na oświetlenie. Jeśli nie codziennie makijaż. Światło w pokoju powinno być naturalne.

Lepiej siedzieć bliżej okna. Jeśli idziesz na imprezę, i nie będzie światła elektryczne, to masz również do czynienia ze światłem elektrycznym. Tak więc, twój makijaż będzie wyglądać naturalnie.

Jeśli twoje rzęsy są długie i grube, nie kupić przedłużenie, tusz do rzęs. Musisz tuszu sprawia, że ​​grube rzęsy. Zwróć uwagę na szczotki, nie powinny być pozostawione na swoich rzęsach grudek. Wybierz pędzel tuszu z dobrym gładkie.

Ta szczotka będzie bolało rzęsy.

Jeśli jesteś już nakrasili rzęs tusz do rzęs, nie mają zastosowania do ponownego warstwę maskary. Nie będzie Cię dodać do wielkości, ale tylko dać dodatkowe grudek.

Podczas stosowania tuszu do rzęs nie zapomnij dolne rzęsy. Z dolnych rzęs, można wizualnie ujawnić swój wygląd. Ale nie wygląda dużo przemalować je, tylko nieco wskazówek odcień.

Jeśli masz małe oczy, można użyć biały ołówek i narysować wewnątrz dolnej powieki. Po stosować lekkie cienie wokół oczu i na całej powierzchni wieku.

Brwi są również w stanie całkowicie zmienić wygląd każdej kobiety. Możesz skorzystać z usług profesjonalisty, który może sprawić, że prawidłowy kształt brwi. A potem po prostu trzeba, aby utrzymać się w czasie.

Dla wizualnej zwiększyć swoje oczy, możesz użyć czarny eyeliner. Kolory mogą być zupełnie różne, niekoniecznie tylko używać czarny eyeliner. Eyeliner powinien być stosowany tylko w cieniu, więc makijaż przetrwać dłużej.

Stosowania tuszu powinno nastąpić dopiero po całkowitym przebudowaniu oczami. to jest na końcu. Aby rzęsy wyglądały na grubsze, które można umieścić na rzęsy proszku.

Korzystanie z naszych wskazówek, będziesz mógł dokonać właściwego makijażu oczu.

Share →