Jak doprowadzić kobietę

Jak doprowadzić kobietę

„Pamiętam wspaniałą chwilę:

Przede mną było was,

Jak ulotne wizji,

Jak czyste piękno „

AS Puszkina

Jak rosną dwie córki, jedna z moich celów jest wzrost ich więcej i tych kobiet.

A potem wielkie pytanie – a kto to jest „prawdziwa kobieta „?

Proste pytanie, na tę okazję napisał wiele książek, artykuły i inne rzeczy. Każdy odpowiada na to pytanie w swój własny sposób – każdy ma swój własny pomysł. I, co do zasady, jest to albo powszechny pogląd, lub po prostu osobiste preferencje seksualne.

To nie jest całkiem w porządku.

Co więcej, ludzie są różni, w tym kobiet, a nie uniwersalnym standardem. Dlatego też, w każdym przypadku, trzeba dostosować się do konkretnej osoby, która jest, w zależności od skłonności naturalne dziewczyny. Ktoś bardziej cichy i przytulny dziewczyna (a później kobiety), niektóre bardziej aktywne (w tym społecznie).

Oto moje dwie dziewczyny rosną całkiem inna i dlatego będzie miał inny wychowanie.

Wystarczy pamiętać cel kształcenia: i kogo możemy rozwijać? Gospodyni i posłuszna żona i działalność społeczna na celu przeniesienie do przodu iw górę? To jest cel edukowanie rodziców.

I wreszcie, należy zauważyć, że nadal jestem osobą, a więc kilka lewej kobiet nie rozumiem. Większość kobiet zrozumieć prawdę w sobie nawet mniej, tak dobrze i niech

Z tych wszystkich powodów, możemy stwierdzić, że nie jest jasne określenie jest niemożliwe i dlatego lepiej jest opisać problem i rozwiązanie, w sposób bardziej ogólny. Jest to wystarczające do praktycznego realizacji. Ale niektóre ogóle niejasne rozumienie mnie nie odpowiadał – specyfiki potrzeb, ponieważ można pracować tylko z konkretnych celów.

Słowo „musi” jest czasami używane w niniejszym dokumencie nie oznacza „jest zobowiązany do „Ale raczej”ma prawo do „,”dominującą rolę w życiu osobistym „. Nawiasem mówiąc, jest to niezbędne, aby oddzielić życie osobiste i społeczne – są one często muszą mieć przeciwne cechy. Wszystko, co jest napisane poniżej – więcej na temat jego życia osobistego.

Więc, jakie cechy trzeba opracować dziewczynę, aby stać się prawdziwą kobietą, a następnie:

1. Emocjonalne i zmysłowość.

Suche, zimne, bezemotsionalnaya kobieta – nie kobieta. Jeśli człowiek jest mniej lub bardziej się odpuszcza, kobieta – nie.

Nasze działania.

Od pierwszych dni życia i rozwijać emocjonalne uczucia. Dziewczyna powinna dostać tyle radość, miłość, emocje rodziców. Uczucia, czułość, ciepło.

Życzliwość, akceptacja, przebaczenie. A rodzice muszą pozwolić sobie sama z córką.

Wraz z nim, trzeba grać, Tinker, wycisnąć. Musi grać na szczyt emocji i namiętności. Śmiej się – tak śmiać, płakać – płakać tak.

W pełni sił.

Dowiedz się cieszyć przybycie swoich bliskich i prezenty. Otwarcie i emocjonalnie.

Naucz się rysować, grać na instrumentach muzycznych, śpiewać, czytać poezję, opowiadania historii, grać w kręgu teatru. Oznacza to, że daje okazję spróbować wszystkiego, a nie – że idzie.

Dowiedz się zorganizować festiwal. Suknia świetnie.

Kobieta powinna zainspirować człowieka. W przypadku, exploitów, kreatywności, głupoty, odwagi. Wreszcie, ponieważ wszyscy ludzie to dla kobiety, jeśli ona jest oczywiście …

2. opiekuńczy, współczucie, empatia,

Niewiele wspólnego z pierwszego punktu, ale nadal wyróżnia.

Kobieta powinna mieć duszę i być w stanie czuć duszę drugiej osoby. Nie tylko do oceny stanu umysłu człowieka jako kryterium jej funkcjonowania, a także być w stanie poczuć całym sercem, jak to jest dobre czy złe, to, co czuje i jak może pomóc. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci – bez tych cech nie da się rozwijać normalne, zdrowe fizycznie i psychicznie dzieci (a nie bio-robotów).

Czysto racjonalne i inteligentna kobieta – nie kobieta.

Nasze działania.

Wspólnie uczą się poczuć doświadczenia innych żyjących przykładów, a także książki, bajki i nie kolidować z dziecko uczy się. Przyzwyczaić się do opieki nad innymi. Dyskretnie.

3. Uchwała w sprawie słabości

Dziewczyna może być słaby, a czasami – i czerpać przyjemność i opieki. Oczywiście, że nie jest konieczne, aby wprowadzić go w nałóg, ale to zachowanie powinno być. Silni mężczyźni tak miło czasami dbać o słabej kobiety na nieznaczne szmatę i silny, w ogóle, kobietę, która jest blisko niego może pokazać swoją słabość.

Nasze działania.

Pozwól plakaty. Jednocześnie pocieszające pat, współczuć i empatii. Ale histeria! A jedyną opcją nie zostawiaj go.

4. Selektywność

W tym przypadku, kobieta powinna być selektywna – kochać wszystkich, ale tylko niektóre; chcesz być kochany, nie wszystkie, ale tylko pożądane. Bez nerwicy obsesyjnej „wszystko lub nic”.

Nasze działania.

Tylko nie sadzić nerwicy „Mam jeszcze do miłości.”

5. religijna

Wszystkie małe kobiece zakonnice. Nie w tym sensie, że chodzą do kościoła, ale fakt, że wierzą w istnienie Najwyższego Boga Beginnings, życia, natury. Nieświadomie wierzyć i czuć. Może to ze względu na ściślejsze związki z nieświadomości i ogólnie bardziej „nieświadomego” (intuicyjny, wyobraźni, zmysłowej) życia.

Może z narodzinami dzieci, a tym samym narodzin nowego życia. Może nawet z niczego … ale coś jest.

Nasze działania.

Jak tylko pojawi się potrzeba stworzenia lub znaleźć właściwą religię. Pytanie, które wciąż …

Praktyka obserwując dziewczyny wierzyli w prawosławie, islam, protestantyzm (nawet tylko czytać Biblii) w naszym mieście pokazały gwałtowny spadek ich adekwatności, zdolności adaptacyjnych w społeczności, zmniejszając ambicje, aspiracje, coraz posłuszeństwa i poświęcenia. Nie dobre na wszystko.

Muszę albo znaleźć lub wymyślić odpowiedniego Nauki.

6. Zdolność do kompromisu.

Kobieta powinna mieć możliwość negocjowania i poszukiwania kompromisu. Uspokoić. Tworzenie atmosfery.

Aby rozwiązać konflikty.

Nasze działania:

Naucz dziewczyny Conflict, psychologii stosowanej, zdolność rozumienia i wyrażania emocji, zarządzać ludźmi.

Utrzymanie ich jak najwięcej, bez nerwic i cicho pewni – to pomaga spokój zrozumienia problemów innych osób, bez przypisywania ich nerwic do konta.

7. samooceny

Kobieta może być słaby. To może być w stanie zagrozić. Może to przyznać. To może czasem nawet poświęcić. Ale to nie powinno być nieszczęśliwy szmata, bez poczucia własnej wartości.

Bez własnego znaczenia i poczucie własnej wartości!

Nasze działania.

Rozwijać poczucie własnej wartości. To jest porozmawiać z dziewcząt, jak gdyby nie ma. I pokazują sobie przykład.

Rozważ jej opinii, będzie, prawda. Nauka wyrażać i bronić ich. Wpoić odpowiedzialność za siebie i swoje życie, swoje działania.

8. Seksualność

W przypadku, gdy bez niej?

Nasze działania.

W pierwszych latach życia wychowujących taką intymną tkliwości, czułości, opieki, przyjaźń, emocje, zmysłowość … (patrz punkt 1)

Po osiągnięciu odpowiedniego wieku (zwłaszcza dla kodeksu karnego zapisu – do 18 lat, choć w rzeczywistości jest trochę wcześniej) pytanie kształcenia i szkolenia seksualnego. Zazwyczaj dzieci decydować o sobie, ale w ogóle dobrze jest cicho pomóc przynajmniej w literaturze i mieszkania … Cóż, możliwość wyboru odpowiednich Cavaliers powinien już być.

Jest to konieczne, aby rozważyć i wdrożyć kompleksowe środki bezpieczeństwa.

9. Możliwość ubierać

Z jednej strony piękne kobiety bez ubrania nie zepsuje, ale z drugiej – bardzo piękne ubrania mogą podkreślić godność i pomóc w komunikowaniu się. A w ogóle czuć pełne kobieta może być tylko ubrania piękny kobiet.

Nasze działania.

Piękna suknia od urodzenia. To było jak dziewczyna / dziewczyna. Powinno być, a następnie do ubrania były jeszcze ciepłe, wygodne.

W nylonu rajstopy na mróz nam!

Cóż, bez zdrowia? Niewygodne i źle. Zwłaszcza, jeśli dzieci chcą.

I na ogół o wiele ładniejsza, aby być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym oczywiście Zdrowia wszystkie potrzeby (i mężczyźni też), ale są konkretne obszary kobiet …

Nasze działania.

Zdrowy styl życia. Zapobieganie. Jeśli chorych – leczenia po prawej.

Znalezienie dobrych lekarzy.

Uroda dla kobiet – bardzo duży plus.

Pisałem ten element osobno, ale w rzeczywistości, jeśli realizowane wszystkich poprzednich – ta kobieta jest piękna, aby w maksymalnym stopniu na charakter zastawione. Ciało staje się najpiękniejszym w ramach opieki zdrowotnej, z zewnątrz dodaje ładne ubrania i podświetlonych od wewnątrz duszy.

Ale niech będzie oddzielny punkt – że nie istnieje pokusa, aby wynik nie wydaje się bardzo ważne rzeczy, które jednak są bardzo ważne dla kobiet

Nasze działania.

Oprócz funkcjonalności dodatkowej opieki i piękno bardziej jeśli jest to konieczne, należy zwrócić szczególną uwagę na nogi szczerością, zębów, skóry czyste, itp

P. S. Należy z pewnością wiedzą, kiedy przestać i nie popadać w skrajności. I można uzyskać drogą płciową zdrowego eleganckie histerycznych

P. S. S. Ponadto, zazwyczaj dużo uczyć, co jest dobre kobiety nie muszą, ale w naszych czasach, w naszym miejscu ma … Przed szkolenia.

Share →