Jak gotować ciasto tiramisu

Jak gotować ciasto tiramisu

Ciasto Tiramisu słynna włoska (tiramisu) pyszne, jak wskazuje jej nazwa, co można przetłumaczyć na język rosyjski, jak to – «Zabierz mnie do nieba», Ponadto może się pochwalić że nie podano większość desery – jego przydatność. Powiedz nam, jak gotować tiramisu ciasto w domu.

Podstawą tiramisu ciasto jest miękkie sery mascarones. Jest podobny w smaku i umysłu w naszej gęstej kwaśnej śmietany lub lekko wciśnięty świeży ser. Nawiasem mówiąc, jej nazwa odzwierciedla również doskonałą jakość materiału wyjściowego i dosłownie jest wyrazem «znacznie lepiej niż dobrze»,

Tak jak gotować tiramisu ciasto. Zgodnie z recepturą określone w książce «Kuchnia Włoch», W Delicate twarogu należy dodać ostrożnie waliło z żółtkami cukru. Wymieszać, wlać brandy i ponownie wymieszać. Energicznie ubij pianę z białek i wprowadzić uprzednio przygotowaną mieszanką.

Uważają, że tort tiramisu domu gotowe.

Następnie moczyć biszkopt lub biszkopty mocne kawy i umieścić pół równą warstwę w okrągłym lub prostokątnym kształcie. Przykryć warstwę kremu na wierzchu i lekko posypać kakao w proszku. Powtórz tę procedurę – Warstwa impregnowana mocnej kawy, ciastka, krem, kakao (musi całkowicie pokryć każdą tiramisu warstwy).

Góra tortu często faliste lub nawet z małymi spiczastymi pokręteł, które są tworzone z chłodnym białym bitą jaj. Następnie, wielopoziomowy skład posypać cukrem pudrem i umieścić w lodówce przez co najmniej 3:00.

Ciasto średniej wielkości tiramisu, potrzebne będą: 400g mascarones twaróg (można zastąpić świeżym serem, z których tylko szkło, które w surowicy), 200 g cukru, 4 jajka, 150 g biszkopt lub herbatniki, 4 małe filiżanki mocnej czarnej kawy typu espresso 2 kieliszki koniaku, 50 g proszku kakaowego i cukru pudru. mała Jak widać, pomimo włoskiej receptury, egzotyczne składniki w nim nie są przestrzegane. Wszystkie materiały wyjściowe można znaleźć w oszczędnych gospodyń domowych w kuchni.

Zauważmy, mimochodem, upiec ciasto tiramisu w jego klasycznej formie wymaganych herbatniki Savoiardi jak wąskie złote paski. Oczywiście, we Włoszech, na niego, nie będziemy iść, i gotować samemu. W tym celu prosimy o skrobi mąki w misce.

Grease arkusz papieru z wosku masła, pieczenia i lekko go utorować posypać mąką.

Następnie ubij białka do tej gęstej śmietany, i wprowadzić je w pół szklanki cukru. Ostrożnie wlać żółtka do białek, a następnie stopniowo – mąkę i skrobię. Przełóż ciasto ciasto uzyskane w worku o średnicy dyszy 1 cm i wycisnąć na przygotowane do pieczenia płaskiej długości 7 cm, w odstępach co 2,5 cm. Posypać kryształków cukru i piec przez 10 minut w 190 podgrzany° piekarnik.

Gąbka musi wzrosnąć paski i stają się złote.

Niezawodne produkty są w następujący sposób: pół szklanki skrobi ziemniaczanej, a czwartą szklanki mąki pszennej, 1 łyżka. łyżka masła, 4 jajka (oddzielają żółtka od białek), pół szklanki cukru, cukier kryształ do pylenia. Jeśli wykonane prawidłowo, będziesz miał wspaniałe desery smakowały i goście chętnie odwiedzają księżyc.

Jest to, jak przygotować ciasto herbatniki włoskie tiramisu i ser w domu.

Share →