Jak gotować miękkiej kaczki

Jak gotować miękkiej kaczki

Kucharz, który zdecydował się co należy zamknąć pyszne danie, pytania o to, co się gotować, aby zadowolić wszystkich naraz. Sałatki, przystawki i desery są bardzo ważną częścią święta, ale danie mięsne jest nadal głównym. Alternatywnie, można przygotować własną kaczkę pieczoną z świeżych jabłek, ryżu, kaczki, itp

Kaczka nadziewana jabłkami, jest szczególnie miękka i zarazem wyrazistym smaku. To danie bez większego wysiłku jest podana jako doświadczony gospodyni, i początkujący w świecie kulinarnym. Gotować kaczkę, to nie trzeba być kucharzem wystarczy postępować zgodnie z receptą i pokazać trochę opieki w procesie.

Upiec kaczkę wadze kilka kilogramów, trzeba: funt świeżych jabłek, sól, ulubione przyprawy i tłuszczu śmietaną. Gdy zabieg podstawowy jest ważne do końca kaczki zrywać wszystkie pióra i na dół, żeby nie psuć zabawy podczas degustacji. Wypatroszony i dokładnie umyć kaczka przenoszono z ręczników papierowych i natrzeć solą, a następnie z ulubionymi przyprawami. Idealne do kaczki cynamon, pieprz, zmiażdżony czosnek i zimą, trochę kwaśnych jabłek.

Z tych usuniętych torebki nasienne i posiekane średnich kostki.

Napełnianie kaczkę z jabłkami tuszy, trzeba pamiętać, że nie należy przesadzać: skóra może wybuchnąć po podgrzaniu i wygląd jedzenia jest zepsute. Wypełniony plasterki jabłka kaczka tuszy ubitych wykałaczkami lub szyte nićmi lnianymi i przeniesiono do pieczenia brzuch.

Co ciekawe, jeśli pan jest wstępnie smarowane lub olej roślinny. Faszerowana kaczka idzie w piecu na kilka godzin. Naucz się gotować mięso, można użyć noża lub szpikulca.

Aby kaczki pokryte pięknej równej skorupy podczas gotowania wlać gorący bulion jej nie i lodem.

Miękkie i soczyste obroty kaczek, nadziewane ziemniakami i grzybami. Do tej potrawy trzeba olej roślinny, 2-3 cebule, ulubione przyprawy, gotowane, aż połowę ziemniaków, funt jakichkolwiek grzybów. Grzyby zmieszany z drobno posiekaną cebulą i ziemniakami.

Kaczka tuszy przetarł solą, przyprawami i wypełnione nadzieniem, to jego brzuch jest przyszyty. Czas pieczenia kaczki dwie godziny. Jako bonus do dania mięsnego naczynia będą dekorować napełniania kaczki brzuch.

Share →