Jak gotować wątróbki?

Jak gotować wątróbki?

Jak gotować wątróbki – za najbardziej przydatne i skuteczne porady. Pierś kurczaka jest jednym z najbardziej pysznych dań, które ma wysoką zawartość witamin i właściwości mineralnych. To danie będzie odwoływać się do wszystkich członków rodziny, w tym dzieci.

Ale do gotowania wątroby kurczaka dla dziecka należy przestrzegać kilku zasad, to wszystko omówimy poniżej.

Aby rozpocząć, należy wziąć pod uwagę kilka wskazówek, aby wybrać wątroby kurczaka i jej właściwego przechowywania i przygotowania. Przed zakupem produktu ubocznego muszą patrzeć na kolor, powinien być ciemnobrązowy, bez skrzepów krwi, mają błyszczącą powierzchnię. Dobre wątroby nie powinny rozpadać i mają żółto-pomarańczowe barwy.

Aby zrozumieć, jak gotować wątróbki, trzeba najpierw nauczyć się, jak prawidłowo przechowywać. Kupując produkt uboczny, zawsze należy sprawdzić datę ważności i ilości. Lepiej wziąć małe kawałki.

Mrożone wątroby może przechowywać do trzech miesięcy w zamrażarce, ale w lodówce – tylko 2 dni. Aby zapisać danie gorzki, można napełnić go wodą i pozostawić w tym stanie przez kilka godzin.

Jak gotować wątróbki? To może być ogień, gasić lub gotować. Rozważmy kilka opcji.

Dla zwykłego klasycznego ujęcia receptę – wątróbka z kurczaka w 0,5 kg 2 cebule, olej do smażenia, sól i pieprz. Wlać olej na patelni i umieścić w ogniu, wyciąć polukolechkami i podsmażyć na maśle. Trochę soli, następnie dodać posiekaną wątrobę.

Wszystkie razem smażyć przez około 5 minut, następnie dodać paprykę. Możesz dodać specjalny smak kolendry. Jako dodatek odpowiedniego puree z ziemniaka lub warzyw.

Jak smażyć wątróbki szczególnie smaczne? Aby to zrobić, musimy podjąć takie produkty – Kurczak wątroby o kilogram, trochę soli, 2 cebule, mielony pieprz, olej roślinny, pietruszka i koperek (można zrobić jedno i drugie). Dodano także do wina receptury lub portu. Na patelni rozgrzać olej i smażyć cebulę. plastry w pierścieni, przez 15 minut, dodać sól.

Następnie cebulę i rozprowadzono na płytce wykonanej z wątroby. Ponownie wlać olej, umieścić na patelni i usmażyć posiekaną wątrobę ze wszystkich stron przez kilka minut. Następnie umieścić wątróbki na dziobie. Wino (lub inny napój), doprowadzić do wrzenia na patelni. Proces nie może przekraczać jednej minuty. Wlać sos wątroby i cebuli, a górna jest ozdobione posiekaną natką pietruszki lub koperkiem.

Możesz kruszą gotowane jajko. W procesie wrzenia cały alkohol mijać, nie będzie tylko piękne, smaczne i aromatyczne sos.

Aby zrozumieć, jak gotować wątróbki dla dzieci, należy przestrzegać następujących zasad. Po pierwsze, stand-produkt w wodzie przed gotowaniem, to daje miękkość danie i wyeliminować posmaków. Lepiej dla dziecka gotować wątrobę z cebulą nie jest tak dobrze z ziaren, takich jak kasza manna. Aby to zrobić, rzucić sztuk w soli i kaszy manny, a następnie podsmażyć na maśle.

Aby zapewnić miękkość specyficzny wątroby, może być kilka minut w wodzie nie moczyć i zimne mleko.

Jak gotować wątróbki? Należy przemywa i smażyć, aż gotowane. Możesz zrobić naczynie z kwaśną śmietaną lub majonezem. Do tego zabrać – śmietana, cebula, wątroby, natka pietruszki, sok z cytryny.

Smażyć na patelni z cebulą i olejem posiekane wątroby warzyw aż gotowane, a następnie dodać śmietanę (majonez) i sok z cytryny. Pozostawić na kilka minut, a następnie posypać posiekaną natką pietruszki. Jako danie najlepiej jest wybrać ziemniaki, ryż lub makaron.

Tak, rozważaliśmy kilka opcji gotowania wątroby kurczaka. Wszystkie z nich są bardzo proste. Jak gotować wątróbki? Możesz to wino lub śmietana, aby we własnym soku, warzywa lub grzyby umieścić dodatek.

I można wstępnie smażone wątrobę z cebulą, umieścić w garnku, zalać wodą i gotować do miękkości.

Share →