Jak leczyć erozji szyjki macicy w domu

Jak leczyć erozji szyjki macicy w domu

Znaczna liczba kobiet z chorobami układu rozrodczego kobiety mają do czynienia w życiu się z pytaniem, jak leczyć nadżerek w domu. Pytanie tyle diskussiruemim poniżej pochodzą możliwości leczenia.

Leczenie domu nadżerek z rokitnika zwyczajnego olej

Przeczytaj także:

Poprzez połączenie właściwości, takich jak leki przeciwzapalne, przeciwbólowe, środki przeciwbakteryjne, olej rokitnika jest podstawowym elementem leczenia różnych chorób. Pod wpływem jego ulepszonych epitelializacji powstawanie ziarniny jest przyspieszany, a zatem proces regeneracji. Olej może być używany bez uprzedniej sterylizacji.

Przed zabiegiem konieczne jest czyszczenie śluzu z szyjki macicy za pomocą douching w roztworze, który wykorzystuje ciepło rumianku. Następnie należy wprowadzić pochwy wacikiem zamoczonym w oleju z rokitnika. W tym przypadku, starają się doprowadzić go w miarę możliwości do szyjki macicy.

Dzień później odzyskać. Powtórz na 2 tygodnie.

Z tej metody zmniejsza obrzęk szyi, krwawienie, epithelialized erozji powierzchni.

Sposób leczenia za pomocą Aloe

Dla tej opcji leczenia potrzebujemy 2 łyżki soku z aloesu (soki muszą być świeżo wyciśnięty) miesza się z 1 łyżeczki oleju rycynowego, a tym samym ilości miodu. Wacika moczone w otrzymanej mieszaniny wprowadza się w pochwie w ciągu nocy. Zabieg przeprowadzany jest w ciągu 2 tygodni.

Wlew Strzykawka Nagietek można przeprowadzić za przygotowanie których należy zalać szklanką wrzącej wody łyżkę kwiatów Kalends.

Leczenie nalewki z glistnika

Aby było to konieczne, aby nalegać w szklance bimbru łyżka glistnika. Napar będzie gotowa w 1 tydzień. Douching wynikające cieczy powinny być prowadzone w godzinach porannych, a po całym dniu do inwestowania w pochwie wacikiem nasączonym kamfory.

Wykonaj procedurę w ciągu 1 tygodnia.

Określ, jak leczyć nadżerek w domu, należy być cierpliwym i ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń. Wynik nie będzie długo czekać, a kobieta może pożegnać się z chorobą.

Share →