Jak leczyć migdałki

Jak leczyć migdałki

Ponadto, choroba ta może spowodować niewłaściwe działanie, zaburzenia mowy i częste przeziębienia.

Głównym zagrożeniem dla tej choroby polega na konsekwencje, które mogą być deformacje kości, zmiany w krwi, zaburzenia nerwowe i inne.

Traktuj migdałki lekarze doradzają pomocą chirurgii laserowej. Ale co, jeśli w konkretnym przypadku operacja okazała się nieskuteczna?

Dziś wiadomo powszechnie używanych środków ludowych operacyjnego, które pomagają skutecznie leczyć migdałki. Rozważmy niektóre z nich.

Tak więc, aby wyleczyć bez zabiegu pomaga napar migdałki ze świeżych kwiatów wykonane z korzeni glistnika, kwiatów, strąków i łodyg, przewijane przez maszynkę do mięsa. Tak otrzymany sok w szczelnie zamkniętym słoiku. Otwórz Bank musi w ciągu tygodnia nie więcej niż 15 — 20 minut dalej w ciemnym miejscu.

Tak otrzymany infuzji wkroplono do każdego nozdrza 3 razy dziennie. Dla małych dzieci, wlew jest lepiej rozcieńczyć przegotowaną wodą 1: 1.

Inna metoda — wkroplono do nosa do oleju tui 8 kropli przed snem. Przebieg leczenia powinien trwać jeden tydzień, po tygodniu przerwy powinny być powtarzane.

Skutecznym sposobem jest również uważane za środek do tego przepisu: wlać do termosu jedna łyżka Boudreau hederacea i szklanych przegotowanej wody. Gotować na małym ogniu przez 10 minut i zrobić inhalację pięć minut z 3 — 4 razy dziennie.

Do zapobiegania migdałki mogą używać maści przygotowany z ziela dziurawca (osobny część proszku i wymieszać z czterech części masła). łącząc jedną łyżeczkę powstałej cieczy pięcioma kroplami soku glistnika wymieszać dokładnie. Bury maści potrzebę 3 — 4 razy dziennie, dwie krople do każdego otworu nosowego.

Share →