Jak leczyć pokrzywkę

Jak leczyć pokrzywkę

Aby dowiedzieć się, jak leczyć pokrzywkę, należy wziąć pod uwagę jego objawy i leczenie.

Choroba przejawia się w postaci jasnoróżowych podniesiona blistry z płaskiej powierzchni, które tworzą dyskomfort ostry świąd.

W domu, w leczeniu łagodnych postaciach pokrzywki u dorosłych idzie całkiem dobrze, ale manifestacją choroby dziecka najlepiej skonsultować się z lekarzem. W pilnym wyeliminować czynnik, który prowokuje pojawienie się choroby – alergii. W tym przypadku podjęcia przeciwalergiczne (anty-histaminy) oraz preparaty wapnia (środki antysensowne).

Jak szybko wyleczyć uli w domu:

  • Dla szybszego wydalania leku i alergenów z żywności, to najlepiej wziąć leki moczopędne i przeczyszczające.
  • Obróbka zewnętrzna jest ograniczona do rubdown powierzchnia skóry różnych rozwiązań, które eliminują swędzenie. Roztwór ten może być alkoholem mentol lub kwas salicylowy. Innym skutecznym lekarstwem na świąd, są maści – solkoseril, Fenistil żel.

Sposób leczenia pokrzywki przypadków zaburzeń układu nerwowego?

Oczywiście stosowanie terapii uspokajającego. W tym przypadku zaleca się, lakto-wegetariańska dieta, bez alergii pokarmowej samego. Jeśli nie zostanie wykryty alergen z diety powinny wykluczać mięso, czekolada, konserwowanej, egzotycznych owoców, kawy, napojów alkoholowych, miód, orzechy, pomidory, rzodkiewki.

Zastosowanie tradycyjnych jako lek do leczenia chorób, pokrzywki, nie jest zalecane, gdyż do wstępnego leczenia, ze względu na wysokie ryzyko powikłań rozwijających się. Nie stwierdzono natychmiast sterownik w przypadku braku prawidłowego leczenia ciężkich przypadków prowadzi do śmierci pacjenta.

Stosowanie leków z uli bez konsultacji z lekarzem nie jest zalecane.

Jako dodatkowy uczta, można zaproponować następujący przepis.

Jedna łyżka świeżych lub suszonych kwiatów martwych pokrzywy (pokrzywa głucha) zalać 1 szklanką wrzącej wody, pozostawić na pół godziny, podczas gdy wstępnie opakowane pojemnik z wlewu. Przyjąć formę ciepła wewnątrz pół szklanki 5 razy dziennie.

Bardzo dobry zwalnia kąpieli swędzenie z glistnika zioła, rzędu, szałwia, korzeń kozłka lekarskiego i kwiatów rumianku. Rośliny są zmieszane w równych ilościach (na przykład 10 tacy). Następnie 5 Art. łyżki mieszanki na 1 litr wody w łazience, wylano litra zimnej wody, powstałej masy muszą przyniósł do wrzenia, co najmniej 10 minut na wolnym ogniu i pozostawić na 30 minut.

Następnie przesączono i dodano do łaźni z bardzo ciepłej wody. Przyjęto taką kąpiel 1 raz w ciągu dwóch dni 2-3 tygodnie do 10 minut każda.

Share →