Jak leczyć zapalenie pęcherza moczowego u dzieci

Jak leczyć zapalenie pęcherza moczowego u dzieci

Zapalenie pęcherza często występuje u dzieci różnych grup wiekowych i jej objawy są dokładnie takie same, jak u dorosłych. Rodzice, widząc oznaki choroby, często zastanawiam się, jak leczyć zapalenie pęcherza moczowego u dzieci? Aż do roku od tej choroby często cierpią z chłopców, a wśród starszych dzieci narażonych na nim więcej dziewcząt, ponieważ cechy strukturalne żeńskich narządów moczowo-płciowych.

– W pierwszym przypadku – odwołanie się do lekarza. Następnie odbyła kapitulacji niezbędne testy, aby znaleźć czynnika sprawczego. W ostrej fazie choroby są powoływani leki urosepticheskie dziecko, jak i rozkurczowe i bólu leku.

Wybór leków i dawek lekarza przeprowadzono na podstawie wyników otrzymanych w wyniku analizy wiek i mały pacjenta.

– Nie należy polegać na niektórych pigułek. Rodzice powinni podjąć wszystkie niezbędne środki na leczenie było skuteczne. Na początku choroby należy upewnić się, że dziecko było w łóżku.

Ubierz go ciepło i nosić wełniane skarpety na stopach. Można umieścić na brzuchu ciepłe soli dziecka butelki wody jako worek soli.

– W wysokiej temperaturze, a co chore dziecko przeciwgorączkowe leki. Dzieci w wieku do sześciu miesięcy, mogą być podane leki na bazie paracetamolu. Dzieci w wieku powyżej sześciu miesięcy w przypadku awarii paracetamol podany ibuprofenu.

– Naladte picia systemu pacjenta. Po remisji ostrego bólu dziecko musi dużo pić. Zapalenie pęcherza napoje owoce żurawiny lub przydatne żurawina.

Wywary z ziół i słabo zasadowej wody mineralnej nie jest przeciwwskazane. W wywarze z ziół, dodać trochę miodu, a następnie dziecko będzie pić lek z wielką przyjemnością.

– Sit-wanna z naparów ziołowych. Można to zrobić po osiągnięciu temperatury przejścia i ostry ból. W tym celu, rumianku, ziele dziurawca brzeczki lub serii. Osiem litrów wody trzeba 50 g trawy może być wykonany z mieszanki ziół.

Siedząc w kąpieli dziecko potrzebuje dziesięć minut w temperaturze wody 37-38 stopni.

Share →