Jak mieć faceta za swoje czyny?

Jak mieć faceta za swoje czyny?

Kiedy związek jest opracowany wyłącznie w parze i przychodzi chwila intymności, kocham to, co do zasady, nie myślę o tym, jak masz partnera, po prostu rzucają się na siebie w przypływie namiętności nie zauważyć, jak szybko to jest. Ta słodka chwila znane wszystkim bez wyjątku. Celem jest nowością wrażeń i niezbadany, każdy partner chce wiedzieć ciało ukochanej. I to jest naprawdę wspaniałe!

Jednak w każdym związku, przychodzi czas, kiedy wszystkie rogi ciała kochał reputacji, stają się mniej atrakcyjne, ale to już nie emocje, więc za każdym razem trzeba wymyślić coś nowego, aby stworzyć iluzję nieznane. Taka jest natura człowieka, że ​​ciągnie wszystko nowe i nieznane. Dlatego konieczne jest, aby stale się swoją ulubioną tajemnicę, znane jest wielu dziewcząt.

Ale, jak zacząć w przyszłym facetem, jeśli twój związek już dawno przekroczył granicę nowości uczucia?

Kobiety od dawna w posiadaniu wielu pułapek i sztuczek, które pozwalają im opanować uwagę człowieka i doprowadzić je do stanu podniecenia. Prawdopodobnie wiele sposobów są znane, ale ty nawet nie podejrzewać o to, tylko charakter myśli o nas.

W tym artykule chciałbym podać kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów, w jaki sposób rozpocząć poszukiwania mężczyzny.

Zacznijmy od najprostszych (w zależności od stopnia erotyzmu, ale nie do wykonania!), O wyglądzie. Wzrok odgrywa bardzo ważną rolę w twoim związku. Podobnie jak wiesz sobą i czuć się w swoich poglądach bardzo silnie wpływa na stopień podatności ukochaną osobą.

Opinia powinna być musujące, inteligentny, musisz wiedzieć, co chcesz, i pokazać go do swojego partnera (oka, oczywiście!). Jeśli jesteś w firmie, w każdej firmie, to czas "grać widoki", Zazwyczaj to się nazywa flirtu.

Ale istota jest taka sama: trzeba wyjaśnić do swojego partnera, że ​​jesteś gotowy do bliskości z nim, a nie oczekiwać, że.

Następnie można zastosować bardziej ukierunkowane działania, na przykład, aby go podejść, usiąść na kolana i zaczyna szeptać do ucha, delikatnie mówiąc (można wybrać inny rodzaj mowy, to jest do smaku), jednocześnie delikatnie dotykając jego twarzy, szyi, uszu, ledwie dotykając palcami. Możesz spędzić pazury na plecach, niektórych ludzi, tym silne wiatry.

Ale tu wieczór dobiega końca i wreszcie wkrótce znaleźć się w domu, a może wycofać się z irytujących ludzi. I można zastosować następujący sposób: przed opuszczeniem gości, restauracja, itp idziesz do łazienki (oraz, że, jak zwykle, do proszku nosa) i nie jesteś słodki sms-ku. Treść może być cokolwiek, wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Można napisać coś takiego "Chcę swoje silne ręce pieszcząc mnie całą noc. ",

Wolny Człowiek przez SMS na koniec wieczoru będzie ostatnim krokiem do gwałtownego seksu w nocy.

Cóż, kiedy w końcu sam, tutaj jest już możliwe, aby wykorzystać wszystkie swoje uroki i zaklęcia.

Myślę, że aby mieć faceta jak pocałunek już wiecie, ale jednak powiedzieć trochę o tym. Istnieje wiele różnych sposobów, aby pocałować, ale są już nie będziemy rozmawiać. Najważniejsza zasada: aby zagrać w grę!

Mężczyźni z natury myśliwych i lubią się bawić drapieżne, potrzebują iluzji zwycięstwa. Musisz flirtować, odpychają (ale nie za dużo, oczywiście!) I jeszcze przyciągnąć, dać ich pocałunki jako dar, a następnie poddać się zwycięzcy. Ta gra jest postrzegany przez wielu par, które są ze sobą od wielu lat.

Jest jeszcze inny sprawdzony sposób mieć takiego faceta (jest to na zmianę): tańca. Jeśli wiesz, jak się poruszać, a plastikowe konia, można tańczyć do ulubionej striptiz, powoli rozbierać i angażowanie go w tańcu. Daję ci słowo, że nawet nie będzie czekać do tańca, i to do Ciebie!

Share →