Jak mogę usunąć siniaka w jeden dzień

Jak mogę usunąć siniaka w jeden dzień

Tak szybko, jak można zauważyć na siniak, który zwykle towarzyszy obrzęk, aby usunąć go dołączyć do siniaków lodu, wstępnie owinął w cienkiej tkaniny. aby uniknąć odmrożenia. Jeśli lód nie jest pod ręką, możesz zastąpić miejsce z siniaka pod zimną, bieżącą wodą.

Po zaniku guza w miejscu siniak może rozpocząć jej ciepło – to pomoże mu szybko znikają. Rozgrzać garść soli na patelni, włożyć skarpety z wełny lub innego wełny rzeczy i utrzymać na tym terenie przez 30-40 minut. Jeśli w domu jest cieplej, można to zrobić bez soli i ciepłej siniak przy użyciu podkładki grzewcze.

Dla pełnego wyzwolenia z siniak po podgrzewanie zaleca się stosowanie siatki jodu. Ale należy to zrobić tylko wtedy, gdy masz kilka godzin, by go wchłonąć. Jeśli masz mało czasu, możesz użyć tego triku – umieścić siatkę jodu, a około godziny później rozprzestrzenił to samo miejsce w śmiałym krem ​​do twarzy, który pomaga absorbować jod szybciej.

Szybko usunąć siniaka może pomóc w kompresji i kapusta. Weź kawałek kapusty, opłukać i odpychają do soku. Zawinąć kawałek wielkości kapusty liści chcesz cienką tkaniną, stosuje się go do siniaków i prowadź kompres na 20-30 minut.

Bardzo często szybko pozbyć się stosowania obicia słodką wodą gąbki, który jest sprzedawany w aptekach w postaci proszku lub żelu. Bardziej skuteczne jest stosowanie proszku, który po raz pierwszy powinien być rozcieńczony wodą w stosunku 2: 1, otrzymaną mieszaninę wprowadza się na cienkiej warstwie miejscu stłuczenie. Jeśli trzeba usunąć siniaka od skóry wokół oczu, być bardzo ostrożnym – na wrażliwej skórze bodyaga twarzy może to spowodować oparzenia.

Upewnij się, że nie uderzył cię bodyaga w oczy. i nie zapomnij, aby utrzymać narzędzie na twarzy może być nie więcej niż 5-10 minut.

Share →