Jak narysować piękną sukienkę?

Jak narysować piękną sukienkę?

Wielu z nas chce zrobić rysunek, jedną zmianę, jak ktoś nie bardzo. Ale trzeba się rozwijać talent. Najwięcej trudności pojawiają się podczas przesyłania swoich pomysłów na białej kartce i ich materializacji. Poczęciu coś pięknego i niezwykłego, w wyniku nie dostać to, co chcieli. Często możemy wyciągnąć żadnych postaci z kreskówek lub po prostu ludzi, którzy muszą nosić. Na przykład, dziewczyna potrzebuje ładny strój, którego nie znajdziesz w żadnym sklepie.

Aby uszyć sukienkę, musi najpierw uświadomić sobie i zobaczyć zdjęcia. Tutaj pojawia się pytanie: "Jak narysować strój?"

Ważny

Wielu młodych twórców mają lęk puste łupków. Nie bój się tego, spróbuj się zrelaksować i zacząć cieszyć się proces rysowania. Jeśli nie uda, spróbuj ponownie.

Włącz muzykę, którą lubisz, wygląda motywujące zdjęcia (najlepiej ze zdjęciami sukni, inaczej będziesz nieświadomie naśladować rysunki i spróbuj odtworzyć to, co widział).

Rada

Przed narysować strój, rozważyć wszystkie najdrobniejsze szczegóły: styl, modeli ubranych w tej sukni, a jej włosy i akcesoriów. Gdy obraz w głowie w pełni uformowane, przejdź do tłumaczenia pomysłów w czyn.

Sam proces

Remis sukienkę – nie jest to łatwe zadanie, ale również martwić, że nie powiodło się, też, nie warto. Wszystkie projektantów gdzieś zacząć. Zacznijmy proces.

 • Przygotuj wszystkie niezbędne narzędzia: ołówki, papier i, oczywiście, w miejscu pracy. Najlepiej jest zacząć rysować ołówkiem, więc łatwiej będzie usunąć wszystkie niedokładności rysunku.
 • Gdy wszystko jest gotowe, można przystąpić do samego procesu.

  Zrób szkic sukni. Oczywiste jest, że linie muszą być cienkie. Jeśli okaże się, że trudno wyciągnąć go oddzielnie, pierwszy pokaz modelu. Zaznacz wszystkie krzywe ciała, aby ułatwić.

 • Alternatywnie, przed zwracamy suknię, można narysować swój model do końca.

  Rysy twarzy, włosy – Pokaż wszystko. Następnie spróbować przyciąć suknię. Po pierwsze, ponownie, cienka linia. Następnie rozpocząć rysowanie. Najpierw «Krąg» wszystkie główne linie.

 • Gdy główną formą jest planowana zacząć szczegółowo.

  Należy zwrócić fałdy i tkanin draperia, Narysuj obszar klatki piersiowej, talii. Te miejsca mogą być ozdobione wzorami i plisami. Angażować się w druku na sukni. Być może podział będzie ozdobione kwiatami lub pozostać monotonne.

 • Gdy sukienka do końca, usunąć niepotrzebne linie z gumką i może rozpocząć zabarwienie. Ubierz się uzyskać najbardziej realistyczny, nie zapomnij o cienie, światła i cienie.

  Nie tkanki w rzeczywistości nie może być monochromatyczny.

 • Nie zatrzymuje się na jednej z postaci. Dodać do projektowania sukienki hobby. Narysuj różne modele i wybrać ubrania.

  Krótkie lub długie suknie, garnitury, spódnice, bluzki i płaszcze. Wypróbuj różne style i dowiedzieć się o aktualnych trendów. Zobacz pokazy mody.

Produkcja

Cóż, może i wszystkie wskazówki. Teraz, gdy wiesz, jak narysować strój. Nie wolno wrzucać ołówek, jeśli cierpi na niewydolność, nie poddawaj się, spróbuj ponownie.

Będzie sukces!

Share →