Jak nauczyć się kontrolować swoje emocje?

Jak nauczyć się kontrolować swoje emocje?

Gdy niezdolność do powstrzymania tych znanych emocji i ich dokładne tłumienia nic dobrego osoba zwykle nie przynoszą. I nie tylko on sam zakłócać życia, ale także ludzie wokół niego, czy w pobliżu lub przechodniów. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączone, więc wpływają na siebie nawet myśli, nie tylko emocje.

Oczywiście wiele będzie sprzeciwić się mnie teraz, że myśli są tylko ich majątku. Ale, niestety, nie jest. No dobra idea, ale jeśli emocje regulują nasze zachowanie, to często może współczuć tylko nasze otoczenie.

Ale jeśli oglądać nikogo euforii nawet przyjemne, naga agresja lub smutek w oczach szczęścia nie dają nikomu, nie do osoby, ani nie są w pobliżu.

Czy może być tak smutno i nic nie można zrobić lub zmienić?

Tak, nic. Jeśli jesteś biedak, który zrezygnował z faktu, że nie ma w życiu. Dotyczy to tych, którzy mówią do jednego i wszystkich – jestem () …

Wpisz nic nie można z tym zrobić, więc kochaj mnie (oh) … jeśli możesz.

Jeśli chodzi o ciebie osobiście, to bym lepiej nie tracić czasu na czytanie tego artykułu, i iść zrobić coś bardziej użyteczne z punktu widzenia. I teraz odwoływać się do tych, którzy nie zgadzają się z tym, co jest. Kto chce zmienić świat. A świat zaczyna się ze mną …

Kim są te emocje?

Więc emocji. Co to jest? Naukowa definicja każdego można znaleźć w Wikipedii. Ale teraz nie potrzebujemy go. Zacznijmy od zrozumienia i świadomości.

A także – odpowiedzialność za sposób, w którym żyjemy, jak budować relacje ze światem.

Emocje mieszkają z nami, więc – część z nas. W ramieniu lub nodze. Ale bez rąk byłoby źle, nieswojo. Jak to możliwe? Ponieważ wykonuje pewne funkcje. Nogi też musimy – jesteśmy przyzwyczajeni do nich, są one nam, gdzie trzeba, wiedzą jak chodzić i tańczyć.

Złapać myśli? Jeśli emocje są częścią naszego ciała (ale nie istotne), a następnie z jakiegoś powodu ich potrzebujemy. Z ich pomocą budujemy swoje zachowanie, aby pokazać uczucia, kształtowanie charakteru. Oznacza to, że żyjemy. Oznacza to, że muszą być respektowane, akceptacji i miłości. Dobre i złe, wszystko.

Tym bardziej, że te dwa pojęcia są bardzo względne.

A jednak, nie jest łatwo kochać dobre. Aby zapewnić, że nie lubię skomplikowane. I pierwszą rzeczą do zrobienia – aby przyznać się, że emocje kontrolować nas, na nasze zachowanie. Mając to na własne oczy, to okazywać szacunek dla ich emocji. I na pewno to docenią.

Czy sceptyczny uśmiech na moich słów. Powinno być tak, jak wszystko w naszym organizmie – ciała, myśli, emocje, marzenia, uczucia, itp Wszystkie one są żywe i mają pewną świadomość. Tak więc można z nimi negocjować. Jak z bajki? Czy opowieści nie odzwierciedlają ludzkie życie?

Spostrzegawcza osoba musi zobaczyć analogię z bajkowych postaci realiów życia.

Jak można negocjować z nimi? Po pierwsze, musi je znaleźć. Ramiona i nogi wszystkie z nas wzrastać w niektórych miejscach, ale emocje „na żywo”, a pojawi się w piersi, brzuch, brzuch, o ile w ogóle – w głowę lub tak.

Nie są już więcej niż pojedynczo. Podczas gdy, na przykład, strach większość ludzi uważa, że ​​w rejonie brzucha lub w jamie brzusznej. Nic dziwnego, że mówią – „strach zwierząt” od słowa „brzucha”.

Pomyśl o sytuacji, gdy poczuł, że żądane emocje. Posłuchaj siebie, swojego ciała. Zapytaj go, aby ci pomóc.

Odpowie, nie wahaj się.

Kontrola emocji – kontakt i kompromis

Odpowiedzi przyjdzie jako świadomość odgadnąć myśli. Jeśli nic nie czuję, nie martw się. Lepiej jest starać się być ostrożny i uważny.

Może ktoś dać wskazówkę – mężczyzna wręczając książkę. sytuacja. Ewentualnie sesja powinna być powtórzona więcej niż raz. Dla każdej firmy powinna zapał i zaangażowanie.

Tak więc komunikować się z podświadomości. Po wszystkie emocje tam mieszkają. Podświadomość – jest to przepaść.

To jest niemożliwe do realizacji. Ale, aby nawiązać kontakt i starają się znaleźć kompromis i wielu teoretycznie możliwe. Cóż, teoria jest zawsze sprawdzone w praktyce)).

Share →