Jak nauczyć się rysować?

Jak nauczyć się rysować?

25.09.2014

Niektórzy ludzie marzą o nauce śpiewać, inni chcą się dobrze tańczyć, i co zrobić, talent, który chcesz nauczyć się rysować. Najczęściej młodzi artyści myślą, że sukces w tym biznesie zależy od jakiegoś szczególnego przepisu lub wzoru, aby dowiedzieć się, że można szybko stać się profesjonalnym. Niestety, tak nie jest.

Jednakże, aby być bardzo ostrożnym, skoncentrowany i umieścić w kolejności jednostki wszystkich jego dusza i miłość do sztuki, możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Oczywiście, pierwszym będzie wiele błędów, i że coś jest nie tak, ale to wszystko zależy od zainteresowania tym tematem, który jest przedstawiana.

Wielu ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie sztuk wizualnych, zaleca się, aby narysować co najmniej 30 minut dziennie. Jest to lepsze, niż 2-3 godzin raz w tygodniu. Krótki, ale codzienne ćwiczenia będą „zaostrzyć” oko rozwija obserwację i wypełnia dłoń na prawej fali.

Start z zabawy, nie starają się powtórzyć „Mona Lisa”, staramy się wyciągnąć to, co łatwiejsze. Śmieszne, zabawne i pozytywne żarty sms. Jak na dłuższą metę, ale rzadkiej klasy, prowadzi to do tego, że wszystko jest zapomniane i artysty każdym razem jakby zaczynając od zera.

Dlatego konieczne jest, aby mieć notebooka i na co dzień, aby szkice.

I często najtrudniej mają wyciągnąć ludzi. Proporcje postaci ruchu – trzeba się nauczyć jak przenieść wszystko bez zarzutu. Aby stopniowo uczą się zrobić szkic-rysunek, trzeba przyzwyczaić się do oglądania ludzi, ptaki, zwierzęta i psychicznie rysować w ruchu.

Pierwsza zasada wzór: pierwszy, ogólny kształt, następnie dane. Wszystkie szczegóły i ciekawostki asymilują się w czasie, ale forma musi być w stanie zobaczyć przed oczami zupełnie.

Jeśli zawsze wyciągnąć tylko jeden charakter, wynik jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Rozwijać umiejętność czerpania z wszystkich form pamięci – to główny cel. W celu opracowania pamięć wzrokową, można użyć małą sztuczkę. Aby to zrobić, należy ustawić obiekt o dowolnym kształcie i patrzeć na nią przez około pięć minut, pamiętając wszystkie proporcje, kształt, charakter i cechy.

Następnie przedmiot jest usuwany i pobierana z pamięci. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, a następnie ponownie podjąć ten temat, uważany kilka minut po tej sesji się dzieje. Zajęcia te są o wiele łatwiej i szybciej szkolić jego ręka i oko odtworzenia obiektów jakiejkolwiek formie.

Warto zauważyć, że podczas gdy wzór powinien być sprawdzany. Aby to zrobić, można zastąpić obraz natury i skontaktować się z miejsca, z którego została wydana. Nadal można wziąć lustro i umieścić ją równolegle do obrazu, dzięki czemu można zobaczyć wszystkie błędy w obrazie.

Ale lepiej – odnoszą się do nauczyciela-artysty, ponieważ żaden artykuł lub książkę nie może obejmować wszystkie błędy.

Share →