Jak nawilżać twarz w domu

Jak nawilżać twarz w domu

Skóry twarzy, niezależnie od jej rodzaju, wymaga stałej opieki i wilgoci kursu. Z utratą wilgoci, to zaczyna wyglądać mniej zdrowe, szybsze starzenie się. Aby uniknąć tych negatywnych skutków zakłócania naturalnej równowagi wody, konieczne jest do stałego nawilżających skórę.

Brak wody w innej skórze, zwykle określane jako odwodnienie, a można tego uniknąć poprzez zastosowanie specjalnych narzędzi na wilgoć, kupione w sklepie, lub przygotowanie masek z naturalnych składników w domu.

Jeśli skóra nawilżają zdecydowali za pomocą środków ludowej, należy najpierw ustalić typ: choć większość masek jest wszechstronnym narzędziem, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, ale są takie, które są przeznaczone tylko do określonego typu. Dodatkowo przed nawilżają twarz w domu, to powinno być dokładnie oczyszczone z zarośli lub złuszczania maski, ponieważ martwe komórki można uniknąć wilgoci przeniknąć do głębszych warstw komórek. Tak więc, aby zrozumieć, jak nawilżać twarz w domu dla ciebie, możesz spróbować na wiele sposobów, na przykład, jedną z następujących czynności:

 • Miód maska. Jest to jedna z najprostszych maski: Do jego wytwarzania należy mieszać kilka łyżek miodu z wodą tworząc gęstą zawiesinę, którą należy umieścić na powierzchni ruchem kołowym, od skrzydła nosa.

  Trzymaj to znaczy więcej niż 15 minut nie powinno być

 • Morze maska ​​kruszyny. Weź świeże jagody rokitnika i owinąć je warstwą gazy, a następnie skręcając przewody gazy, wcisnąć sok z jagód. Na jednej maski musi być nie więcej niż 1-2 łyżki.

  Stosowania soku na twarzy, możesz skorzystać z wacikiem lub gazikiem samo. Gdy wilgoć jest wchłaniana jagody, przetrzyj twarz wilgotnym ręcznikiem, a następnie wysuszyć.

 • Maska banana.

  Zmiękczyć banana i dodać łyżkę śmietany, wymieszać wszystko dokładnie i stosować na twarz. Maska zmyć po kwadransie po zastosowaniu ciepłej wodzie.

 • Nawilża skórę w domu jest możliwe i ze zwykłymi liści kapusty. Wybierz świeże liści kapusty i zalać wrzącą wodą. Następnie szczotki go z oliwą z oliwek i miejsca na twarzy, omijając okolice oczu.

  Kapusta posiekana może być mieszany z każdym puree jagód, dodać trochę śmietany i stosować na skórę na 15 minut. Nawilża skórę w domu z pomocą tego narzędzia, to przyjemność, bo oprócz przydatnych właściwości tej maski ma wspaniały smak jagód.

 • Jabłko maska.

  Wytnij kilka jabłek na plastry i gotować je w mleku (upewnij się, że owoce są miękkie). Następnie mash jabłka, aż będzie gładkie i dodać mleko, zbyt, w którym gotować. Nawilżają skórę w domu z pomocą tego narzędzia, należy stosować na twarz na 15 minut kilka razy w tygodniu.

 • Kwitnienie maskę.

  Wolny od pestki brzoskwini, rozgnieść, dodać kilka łyżek śmietany i oliwy z oliwek. W brzoskwini zawiera substancje, które mogą utrzymać wilgoć w nabłonku.

 • Dla wszystkich rodzajów skóry odpowiednie maski z następujących składników: miodu, soku z marchwi i sera.

  Wszystkie produkty muszą być zmieszane w stosunku 1: 1: 2, odpowiednio, i są stosowane na skórę przez kwadrans robiąc masaż palców.

Od przywrócenie równowagi wody pomaga zmniejszyć utratę wilgoci, spróbuj tak mało, jak to możliwe, aby umyć gorącą wodą do nawilżania powietrza w pomieszczeniu, w którym znajdują się spędzić dużo czasu, użyć specjalnego kremu nocnego (pożądane jest, że zawierają one obecność witaminy B5).

Przywrócenie równowagi wodnej skóry i utrzymanie jej na odpowiednim poziomie musi być stale, tak aby utrzymać dobrą kondycję skóry, nawilżają ją, na przykład, miesiąc nie wystarczy – trzeba to robić regularnie, to twoja twarz będzie wyglądać dopasowanie i blask zdrowia.

Share →